تبلیغات
دنیایه زیبایه من - جام باشگاههایه اسیا

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.


گزارش تصویری از مراسم اختتامیه و اهدای جوایز جام باشگاه های آسیا

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز جام باشگاه های آسیا 32


مراسم اختتامیه و اهدای جوایز جام باشگاه های آسیا 30


مراسم اختتامیه و اهدای جوایز جام باشگاه های آسیا 25


مراسم اختتامیه و اهدای جوایز جام باشگاه های آسیا 23


مراسم اختتامیه و اهدای جوایز جام باشگاه های آسیا 22


مراسم اختتامیه و اهدای جوایز جام باشگاه های آسیا 20

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز جام باشگاه های آسیا 15


مراسم اختتامیه و اهدای جوایز جام باشگاه های آسیا 13


مراسم اختتامیه و اهدای جوایز جام باشگاه های آسیا 9


مراسم اختتامیه و اهدای جوایز جام باشگاه های آسیا 8


مراسم اختتامیه و اهدای جوایز جام باشگاه های آسیا 2
دو ایرانی در جمع بهترین های جام باشگاه های آسیا

دو ایرانی در جمع بهترین های جام باشگاه های آسیا 1

رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا درحالی عصر امروز در شانگهای چین با قهرمانی تیم العربی قطر پایان یافت که دو بازیکن ایرانی در جمع بهترین های مسابقات قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال، شهرام محمودی، پشت خط زن تیم والیبال کاله به عنوان بهترین اسپکر جام باشگاه های آسیا انتخاب شد و عادل غلامی نیز بهترین مدافع مسابقات.

عنوان امتیازآورترین بازیکن ای دوره از مسابقات هم به کریستین پمپل، قطر پاسور آلمانی تیم العربی قطر رسید و سعید الحتمی پاسور تیم العربی نیز به عنوان بهترین پاسور مسابقات انتخاب شد.

جیاهو تنگ، لیبروی تیم تانگ دیناسیتی چین نیز به عنوان بهترین لیبروی مسابقات برگزیده شد و هر دو عنوان بهترین زننده سرویس و ارزشمند ترین بازیکن مسابقات به هیدالگو سالوادور بازیکن کوبایی الاصل العربی اختصاص یافت.


رده بندی تیم های حاضر در جام باشگاه های آسیا ۲۰۱۲

رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا ۲۰۱۲ عصر امروز با قهرمانی تیم العربی قطر در شانگهای چین پایان یافت.

به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال، رده بندی نهایی ۱۶ تیم شرکت کننده در این رقابت ها به شرح زیر است:

۱ـ العربی قطر
۲ـ تانگ دیناستی چین
۳ـ کاله ایران
۴ـ آلماتی قزاقستان
۵ـ چانبوری تایلند
۶ـ ویتنام
۷ـ تورای ژاپن
۸ـ هند
۹ـ میگراسیا ترکمنستان
۱۰ـ ساماتور اندونزی
۱۱ـ میانمار
۱۲ـ اتصالات افغانستان
۱۳ـ ازبکستان
۱۴ـ القادسیه کویت
۱۵ـ بویان اوخا مغولستان
۱۶ـ سنگاپور
کاله در جام باشگاه های آسیا سوم شد

کاله در جام باشگاه های آسیا سوم شد 1

تیم والیبال کاله نماینده کشورمان در جام باشگاه های آسیا ظهر امروز با پیروزی سه بر صفر برابر  آلماتی قزاقستان عنوان سوم این مسابقات را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال به شانگهای، دیدار کاله و آلماتی  با یک ساعت تاخیر و از ساعت ۱۵ به وقت محلی در سالن لوان شانگهای آغاز شد و بازیکنان کاله در سه ست و با امتیازهای (۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۷ و۲۵ بر ۲۳) تیم قزاقستان را شکست دادند و بر سکوی سوم مسابقات ایستاد.

بهروز عطایی ، سرمربی کاله  همچون دیدارهای قبل، بازی  را با ترکیب معروف، محمودی، زرینی، نظری افشار، نادی، غلامی و علیزاده   آغاز کرد و در روزی که بازیکنان قزاق پر اشتباه ظاهر شدند ست های این مسابقه را  به سود خود تمام کرد.

عطایی  که تیمش برای قهرمانی به شانگهای آمده بود و در یک اتفاق دیروز فیال مسابقات را از دست داد، در ست سوم مسابقه با قزاقستان به میلاد عبادی پور بازیکن جوان خود میدان داد که او نیز عملکرد قابل قبولی داشت.
تیم های تانگ دیناستی چین و العربی قطر برای قهرمانی در جام باشگاه های آسیا مسابقه فینال را برگزار می کنند.


العربی قطر فاتح جام باشگاه های آسیا

العربی قطر فاتح جام باشگاه های آسیا 1

تیم والیبال العربی قطر با پیروزی بر تیم تانگ دیناستی چین قهرمان رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا شد. این نخستین بار بود که نماینده ای از قطر این عنوان را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال، دیدار نهایی رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا عصر امروز یکشنبه 18 تیرماه در سالن لوان شهر شانگهای برگزار شد و العربی با تعداد زیادی از بازیکنان خارجی خود ۳ بر یک تانگ دیناسیتی میزبان مسابقات را شکست داد.

قطری ها همچون بازی با کاله در مرحله نیمه نهایی، ست نخست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ واگذار کردند، اما در ست های بعدی به ترتیتب ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۲ به برتری دست یافتند.

سالوادور و پمپل دو بازیکن آلمانی العربی در این دیدار کم نقص ظاهر شدند و می توان گفت سرویس و دفاع روی  تور دو عامل اصلی برتری قطری ها در این مسابقه بود.

 تیم والیبال العربی در سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۹ عنوان سوم رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا را کسب کرده بود.


با وجود پیروزی العربی برابر تانگ دیناسیتی این چینی ها بودند که جواز حضور در رقابت های جام باشگاه های جهان را کسب کردند، چراکه دیگر تیم قطری یعنی الریان به دلیل میزبانی این کشور در جام باشگاه های جهان پیشتر جواز حضور در این مسابقات را کسب کرده بود.

دیدار العربی و تانگ دیناستی را حسین پورکاشیان داور بین المللی کشورمان به عنوان داور اول قضاوت کرد.


گزارش تصویری از مسابقه کاله ایران - آلماتی قزاقستان

کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس1 22


کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس1 19

کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس1 24


کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس1 17

کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس1 16


کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس1 13

کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس1 12

کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس1 9

کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس1 3

کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس1 5


کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس2 22


کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس2 21


کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس2 15


کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس2 14

کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس2 3

کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس2 7


کاله ایران - آلماتی قزاقستان عکس2 13


غفور را حفظ می کنیم

اعتماد حسینی: با بهبودی به توافق رسیدیم تمریناتمان از ابتدای مرداد آغاز می شود.

        

خبرگزاری ایمنا: سرپرست تیم والیبال باریج اسانس کاشان از توافق با چند بازیکن از جمله علیرضا بهبودی، بازیکن سابق این تیم خبر داد.


سرپرست تیم والیبال باریج اسانس کاشان در گفتگو با ایمنا از توافق با چند بازیکن جدید خبر داد و افزود: ما با علیرضا بهبودی به توافقاتی رسیده ایم و اگر مشکلی پیش نیاید با این بازیکن قرارداد می بندیم، ضمن اینکه با چند بازیکن دیگر نیز مذاکراتی انجام دادیم که تنها مشکل آنها سربازی است. در حال حاضر منتظر مشخص شدن وضعیت آنها هستیم تا بتوانیم جذبشان کنیم.
اعتماد حسینی در خصوص وضعیت بازیکنان خروجی از تیم اظهار داشت: حسین معدنی باید در این باره نظر خود را اعلام کند اما بدیهی است اول بازیکنان مورد نظرمان را جذب کنیم و سپس لیست افراد مازاد را اعلام می کنیم.
وی با اشاره به علاقه حسین معدنی به حفظ امیر غفور تصریح کرد: امیر هم مشکل سربازی دارد و در حال حاضر مسئولان کاشان در حال پیگیری هستند تا این مشکل را برطرف کنند و در صورتی که این اتفاق رخ دهد وی را نگه خواهیم داشت؛ امیدواریم فصل بعد هم غفور را در تیم مان داشته باشیم زیرا وی یکی از بهترین های ایران است.
اعتماد حسینی در پایان صحبت هایش، در ارتباط با روند آماده سازی باریج اسانس گفت: تمریناتمان از اول مرداد در کاشان آغاز می شود و تا آغاز لیگ چندین بازی تدارکاتی خواهیم داشت؛۹۰  درصد از بازیکنان ما در اردوی تیم ملی به سر می برند و نمی توانیم اردویی برگزار کنیم.

فرهاد ظریف:
لیبروی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: ارسال دعوت نامه از سوی کشورهای صاحب نام برای والیبال ایران حاکی از ارتقا قدرت فنی ماست.
فرهاد ظریف در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: خوشبختانه تمرینات آماده سازی تیم ملی پس از بازگشت از مسابقات انتخابی المپیک بدون وقفه به طور منظم و منسجم آغاز و دنبال می شود، شرایط آمادگی و فنی بازکینان تا حد مطلوبی ارتقا پیدا کرده است.

لیبروی تیم ملی والیبال کشورمان تصریح کرد: تاکنون کشورهای لهستان و روسیه از تیم ملی ایران برای حضور در این کشورها وبرگزاری چند بازی تدارکاتی برای فدراسیون والیبال دعوت نامه ارسال کرده اند، این امر حاکی از آن است که آنها سطح حرفه والیبال ایران را قبول کرده و به آن اطمینان دارند.

وی خاطرنشان کرد: روسیه و لهستان در والیبال جزو کشورهای صاحب نام و صاحب سبک هستند، دعوت آنها از تیم ملی ایران در تاریخ والیبال کشورمان بی سابقه است، من به این موضوع و اتفاقات بوجود آمده افتخار می کنم.

ظریف ادامه داد: والیبال ایران هم اکنون به جایگاهی رسیده است که تیمهای بزرگ جهان از ملی پوشان آن دعوت کرده و آمادگی خود را در بازی دوستانه مقابل تیم ایران مورد ارزیابی قرار می دهند.

وی در خصوص وضعیت کنونی اردوی تدارکاتی تیم ملی اظهار داشت: خوشبختانه اردوهای تمرینی در شرایط مطلوبی دنبال می شود، فدراسیون در برگزاری تمرینات و تهیه امکانات لازم سنگ تمام گذاشته است.

لیبروی تیم ملی والیبال تصریح کرد: در حال حاضر پس از آنکه تیم ملی والیبال نتوانست در رقابت های انتخابی المپیک جواز حضور در پیکارهای 2012 لندن را سبک کند، هدف اصلی مسئولان و اعضای کادرفنی تیم ملی حضور در مسابقات لیگ جهانی و قهرمانی در پیکارهای کاپ آسیا (Avc Cup) است.

ظریف گفت: برنامه ریزی کادرفنی و مسئولان فدراسیون در شرایط کنونی روی صعود به لیگ جهانی و قهرمانی در کاپ آسیاست خوشبختانه مراحل آمادگی و رشد فنی ملی پوشان هم مطابق خواسته های سرمربی و اعضای کادرفنی است.


سرپرست تیم ملی والیبال:
مسئولان فدراسیون والیبال كشور روسیه طی ارسال نامه ای به فدراسیون والیبال كشورمان از تیم ملی ایران دعوت بعمل آوردند.

امیر خوش خبر در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود:  مسئولان فدراسیون والیبال روسیه روز گذشته طی ارسال نامه ای به فدراسیون به طور رسمی برای برگزاری دو بازی تداركاتی از تیم ملی كشورمان دعوت بعمل آوردند.

وی گفت: تیم والیبال روسیه كه خود را برای حضور در مسابقات المپیك آماده می كند به منظور اجرای دو دیدار تداركاتی از تیم ملی ایران دعوت كرده، تاریخ پیشنهادی آنها روز شنبه و یكشنبه 24 و 25 تیر است.

سرپرست تیم ملی والیبال تصریح كرد:  با توجه به آنكه قرار است تیم ملی تونس از روز پنج شنبه  22 تیر به مدت پنج روز در تهران حضور داشته باشد در حال رایزنی هستیم تا موافقت طرفین روس را برای تغییر زمان برگزاری این دو دیدار دوستانه را فراهم كنم.
+نوشته شده در یکشنبه 18 تیر 1391 ساعت04:05 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |