تبلیغات
دنیایه زیبایه من - چند تا خبر

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.


بازیكنان والیبال سایپا از این باشگاه شكایت كردند

تهران – بازیكنان و اعضای كادر فنی تیم فصل گذشته والیبال سایپا از این باشگاه به دلیل كم كردن 10 درصد از قراردادشان شكایت كردند.

1391/04/21 - 06:45

به گزارش ایرنا، سایپا فصل گذشته با هدایت فرهاد نفرزاده در رقابت های لیگ برتر والیبال به میدان رفت و در رده نخست مرحله گروهی نیز قرار گرفت اما با شكست مقابل كاله در مسابقه نهایی در مكان دوم ایستاد.

مدیران باشگاه سایپا، 10 درصد از قرارداد تمام اعضای كادر فنی و بازیكنان این تیم كسر كرده اند تا شكایت بازیكنان به كمیته انضباطی فدراسیون والیبال ارائه شود.

مهدی مهدوی بازیكن ملی پوش فصل گذشته سایپا كه نمایندگی بازیكنان در این شكایت را بر عهده دارد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این باره اظهار داشت: مسئولین باشگاه علت این كسر قرارداد را كم كاری بازیكنان اعلام كرده اند در حالی كه ما در رده نخست مرحله گروهی قرار گرفتیم و در مسابقه نهایی هم به مصاف تیمی رفتیم كه از نظر بازیكن شرایط بسیار بهتری از ما داشت و مشخص است كه وقتی سه بار با چنین تیمی بازی كنیم شكست می خوریم.

وی ادامه داد: پیش از آغاز رقابت های فصل گذشته فقط من و آرش كمالوند عضو تیم ملی بودیم اما بعد از پایان فصل هفت بازیكن سایپا به تیم ملی دعوت شدند، آیا ممكن است بازیكنانی كه كم كاری كرده باشند به تیم ملی دعوت شوند؟

مهدوی تاكید كرد: ساپیا در رقابت های فصل گذشته جوان ترین تیم مسابقات بود و از نظر هزینه هم در رده ششم تیم های لیگ بود اما در رده بندی نهایی دوم شدیم، آیا ممكن است بازیكنان چنین تیمی كم كاری كرده باشند؟

پاسور ملی پوش فصل گذشته سایپا گفت: باشگاه سایپا با چهار ماه تاخیر بدهی ما را با كسر 10 درصد تسویه كرد و هنوز برخی از بازیكنان همین مبلغ را هم دریافت نكرده اند. زمانی كه این موضوع را در باشگاه پیگیری كردیم نه مدیرعامل جدید مسئولیت كار را می پذیرفت و نه مدیرعامل قبلی.

نماینده بازیكنان سایپا در شكایت از این باشگاه گفت: متن شكایت را روز گذشته به كمیته انضباطی فدراسیون والیبال ارائه كردیم و قرار است در جلسه هفته آینده این كمیته این موضوع بررسی شود. بیشتر بازیكنان و اعضای كادر فنی این شكایت را امضا كرده اند و فقط برخی از بازیكنان به دلیل اینكه در تهران حضور نداشتند، با وجود اینكه به صورت تلفنی موافقت خود را با این كار اعلام كرده اند نتوانستند شكایت را امضا كنند.

وی افزود: سه بازیكن خارجی فصل گذشته كه هم اكنون در ایران نیستند هم در نامه های جداگانه ای شكایت خود را از باشگاه سایپا به فدراسیون والیبال ارسال كرده اند.ولاسکو: یک هدف داریم و آن هم رسیدن به لیگ جهانی است

"خولیو ولاسکو" روز سه شنبه 20 تیرماه در پنجمین نشست مطبوعاتی با حضور در جمع اصحاب رسانه به سوالات آنان پاسخ گفت.

سرمربی تیم ملی والیبال در ابتدای این نشست افزود: یک هدف داریم و آن هم رسیدن به لیگ جهانی است. در گذشته اینگونه بود که وقتی کشوری در آسیا مقامی به دست می آورد باید با نماینده آفریقا بازی می کرد.
هنوز شرایط لیگ جهانی برای امسال را نمی دانیم، کنفدراسیون  والیبال آسیا مشخص نکرده که قهرمان آسیا مستقیم به لیگ جهانی می رود یا قهرمان AVC کاپ و یا باید قهرمان آسیا با چین بازی کند؟
سعید درخشنده در حاشیه مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا در چین با رییس کنفدراسیون والیبال آسیا صحبت کرده و قرار است تا هفته آینده این موضوع مشخص شود. این مشکل کمی گیج کننده است و به فدراسیون والیبال ایران نیز ربطی ندارد.
تیم ایران در حال آماده سازی است که در هر شراط به لیگ جهانی والیبال صعود کند. مسابقات تدارکاتی با تونس در ایران خواهیم داشت و برای نخستین بار نیز روسیه ایران را دعوت کرده و تیم ملی بعد از بازی های تدارکاتی با تونس راهی مسکو خواهد شد و از آنجا مستقیما به لهستان برای حضور در جام والیبال این کشور خواهیم رفت.
از لهستان نیز به کشور اسلوونی می رویم که با تیم های قطر، اسلوونی و احتمالا کانادا در آنجا بازی تدارکاتی داشته باشم.
خوشحالم که بازی های تدارکاتی زیادی در پیش داریم. این بازی ها باید در گذشته نیز انجام می شد.
بعد از مسابقات انتخابی المپیک چند روزی به بازیکنان استراحت دادم و بعد تمرینات آغاز کردیم که ملی پوشان خیلی با انگیزه اردو را آغاز کردند. تنها نیاز به تجربه بین الملل بیشتر داریم تا هیچ بازی را آسان نگیریم، هر بازی امکان دارد سخت باشد.
ناکامی در توکیو، اتفاق ورزشی است که  تنها برای ایران نیافتاده است، بلکه برای بسیاری از تیم ها از جمله آلمان در یورو 2012 نیز این اتفاق افتاد.
در آلمان همه فکر می کردند که بازی سختی با ایتالیا نخواهند داشت، مردم و کارشناسان می گفتند ایتالیا مشکل دارد و آلمان 13 بازی پیاپی را برده است، اما ایتالیا در مصاف با المان پیروز شد .

سپس خولیو ولاسکو به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد که شرح کامل آن به قرار زیر است:
سئوال : وسلاکو معتقد بود نگرانی از بازی با استرالیا ندارد اما اتفاق بازی ها برعکس شد، آیا بازی دوستانه با استرالیا باعث شکست ایران در برابر این تیم شد؟

ولاسکو: من نگفتم که نگران هیچ تیمی نیستم. تیم ها همدیگر را می شناسند و بازی دوستانه با استرالیا دلیل شکست برابر این تیم نبود، چرا باید این بازی برای ایران نگران کننده باشد، اما برای استرالیا نگران کننده نباشد.
مشکل نخست بازیکنان ما این بود که بازی با استرالیا را جدی نگرفته بودند، وقتی این موضوع را فهمیدم با بچه ها نشست گذاشتم و در باره اهمیت بازی تذکر دادم، اما نتوانستم ذهن آنان را در این خصوص تغییر دهم.
اگر بازیکنان به اوت زدند، به خاطر اینکه بازی تدارکاتی با استرالیا داشتیم، نبود.
دلیل دوم، بازیکنان استرالیا بعد از مسابقات لیگ بدون اینکه به خانه بروند اردوی های مختلفی در کشورهای جهان داشتند از جمله ایتالیا، بلژیک لهستان و .. که این اردوها آمادگی آنان را بسیار افزایش داده بود.
 دلیل سوم استرالیا تیم خوبی است همانگونه که کره و ژاپن هستند. باید خوب بازی می کردیم تا پیروز شویم. باید ذهنیت بازیکنان عوض شود که در برابر استرالیا نشد، چون یک بار در برابر این تیم برنده شده بودیم آنان فکر می کردند باز هم این تیم را شکست می دهند.
در مسابقات جهانی نیز همین اتفاق افتاد، مشکل ما نداشتن بازی تدارکاتی به میزان مورد نیاز بود. من در زمان آغاز به کار در ایران از فدراسیون دو اولویت خواستم یکی حل مشکل سربازی بچه ها که فدراسیون انجام داد و دوم بازی های تدارکاتی زیاد بود که تنها چند بازی برگزار شد.

سئوال: در مسابقات از همه بازیکنان استفاده نکردید، شاید بجای 12 بازیکن از 9 بازیکن استفاده کامل کردید، آیا نباید بازیکنان بهتری اعزام می شدند؟
پاسخ: از بازیکنان استفاده کردیم، اما به خاطر بحث های تاکتیکی از برخی کمتر استفاده کردیم، بازیکنان در تمرینات توانایی خود را ثابت کرده بودند. من بارها گفتم که به اسم و نام و باشگاه اهمیت نمی دهم، شاید مباشری کسی را نداشته باشد، اما برای من بازیکن باانگیزه و خوبی است.

سئوال : آیا یکی از بهترین نسل های والیبال ایران  از صعود به المپیک بازنماند و فرصت را از دست ندادیم؟
پاسخ: واقعا حیف شد که نتوانستیم به المپیک برویم؛ اما باید چکار کرد. باید گریست و دیگر کاری نکرد، باید نگاه به رو جلو داشت و این نسل در المپیک بعدی هم می تواند حضوری قدرتمند داشته باشد.
مسن ترین بازیکن فعلی تیم ملی والیبال ایران در المپیک بعدی باز هم سه سال از یکی بازیکن ایتالیا جوان تر است. فکر می کنم باید به انگیزه توجه کرد، این نسل اگر بخواهد در المپیک بعدی نیز موفق خواهد شد.

سئوال : برای رسیدن به دومین هدف که حضور در لیگ جهانی است، شرایط را چگونه می بینید؟
پاسخ: برای حضور در لیگ جهانی باید شرایط را بررسی کنیم که اول باید شرایط صعود به لیگ جهانی مشخص شود. اگر به من می گفتند که شما برای پیروزی آمده اید، نمی پذیرفتم . نباید هدف اجباری شود باید پیشرفت کرد تا به هدف رسید. در غیر اینصورت اولین مشکل که بوجود می آید همه چیز تغییر می کند.

سئوال : حد والیبال ایران را تا چه میزان می دانید؟
پاسخ: من بر این باورم که هیچ محدویتی در این رشته ورزشی وجود ندارد و می تواند یکی از بهترین تیم های دنیا باشد. باید مشکلات برطرف شود. دو مشکل اصلی داریم که باید برطرف شود. بازیکنان جوان خدمت سربازی را به موقع انجام نمی دهند و زمانی می روند که در خدمت تیم ملی هستند. وقتی به تیم ملی می رسند اگر سربازی رفته باشند، دیگر مشکل نخواهند داشت برای خروج و گرفتن گذرنامه.
سئوال اینجاست که چرا بازیکنان در زمان جوانی به سربازی نمی روند، برخی اصلا نرفتند و نمی روند. خیلی برای من جالب است
الان 23 بازیکن در خدمت سربازی در اردوهای تیم ملی والیبال داریم، جای تشکر دارد از نظام وظیفه ایران دارد که مشکلات تیم را حل کردند.

مشکل دوم تیم ملی والیبال نیاز به بازی های تدارکاتی با تیم های مختلف جهان است. حتی اگر خیلی خوب هم نباشند. میزان یادگیری در یک بازی بین المللی خوب برابر با دو هفته تمرین در اردو است. باید با فدراسیون های دیگر جهان ارتباط بهتری برقرار کنیم تا موفق به برطرف کردن این مشکل شویم.
اگر به لیگ جهانی برویم این مشکل حل می شود زیرا در آن رقابت ها بازی های زیادی خواهیم داشت.

سئوال: قرارداد شما اول سپتامبر پایان می یابد، چه تصمیمی برای آن ادامه آن دارید؟ برنامه های آینده شما چیست؟
در مورد آینده صحبت کردم، زیرا مربیان حرفه ای باید تا آخرین لحظه برنامه کاری داشته باشند، تا زمان پایان قرار فرصت هست و با رییس فدراسیون صحبت می کنم . شاید ورودی لیگ جهانی را هم نگرفتیم و همه چیز عوض شد. خیلی دوست دارم ورودی لیگ جهانی را بگیریم تا ببینم چه می شود. فرهنگ واقعی مردم را زمانی خواهید دید که بازنده باشیم. دوست واقعی در زمان سختی به کمک شما می آید.

من ایران را خیلی دوست دارم و بازیکنان والیبال که در حال کار هستیم را نیز خیلی دوست دارم، از بازیکنان تیم ملی نیز تشکر می کنم. تغییر خیلی بزرگی در آنان دیدم، این تغییرات نمی تواند همیشه بوجود آید، اما بازیکنان فعلی واقعا انگیزه خیلی خوبی دارند، چون ذهنیت آنان تغییر کرده است.
آنان موفق می شوند اما زمان آن را نمی دانم شاید با من باشد یا با مربی دیگر، شاید امسال باشد و یا شاید سالهای دیگر .

سئوال: چرا پدیده ای مانند فرهاد قائمی را زودتر به تیم ملی دعوت نکردید؟
پاسخ: او در تیم ملی بود، اما به دلیل مشکل سربازی امکان حضور در مسابقات برون مرزی نداشت، دو سال از زمان خدمتش گذشته بود اما کاری نکرده بود و یکی از مثالهای مشکل سربازی بازیکنان ایران است.

 

http://media.isna.ir/content/01-145.jpg/6
ولاسكو: برای تمدید قرارداد باید شفاف صحبت كنم

تهران – سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت:برای تمدید قراردادم با فدراسیون و برنامه های فدراسیون باید شفاف تر صحبت كنم.

1391/04/20 - 10:29

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، خولیو ولاسكو در نشست خبری صبح امروز خود به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

در آغاز این نشست رحیم رحیم زاده رییس سابق كمیته روابط بین الملل به عنوان مجری این نشست خبری گفت: سوالات حاشیه ای نپرسید چون ترجمه اش مشكل است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت:هدف آینده ما رسیدن به لیگ جهانی است. البته هنوز نمی دانیم كه شرایط ورود به لیگ جهانی به چه ترتیبی خواهد بود چون هنوز كنفدراسیون آسیا مشخص نكرده است كه تیم نخست مسابقات قهرمانی آسیا و یا مسابقات كاپ آسیا كدام یك باید به عنوان نماینده آسیا در رقابت های انتخابی شركت كنند.

وی ادامه داد: سعید درخشنده در سفرش به چین با كنفدراسیون آسیا صحبت كرده است و قرار شده تا هفته آینده نحوه صعود به لیگ جهانی را اعلام كنند. با این وجود در حال آماده كردن تیم هستیم تا با هر شرایطی وارد لیگ جهانی شویم.

ولاسكو گفت: برای برگزاری سه مسابقه تداركاتی با تونس در ایران،با روسیه در مسكو و شركت در جام واگنر برنامه ریزی كرده ایم و پس از آن قرار است در تورنمنتی در اسلونی كه قطر و احتمالا كانادا حضور دارند شركت كنیم.

وی خاطرنشان كرد: پس از مسابقات انتخابی المپیك و بازگشتم از مرخصی، بازیكنان را بسیار با روحیه و با انگیزه دیدم. این نشان می دهد كه تغییری در آنها به وجود آمده است تا بدانند چگونه روحیه خود را حفظ كنند. باید تجربه بین المللی خود را افزایش دهیم و یاد بگیریم كه هیچ مسابقه ساده ای وجود ندارد. باید از جام جهانی و مسابقات انتخابی المپیك این درس را یاد گرفته باشیم.

ولاسكو تاكید كرد: بارها گفته ام كه شكست در مسابقات حساس اتفاقی نیست كه فقط برای ما افتاده باشد. در آلمان همه فكر می كردند كه این تیم مسابقه راحتی در نیمه نهایی یورو خواهد داشت چون 16 مسابقه پیاپی را برده است اما این ایتالیا بود كه پیروز مسابقه شد. این به ما درس می دهد كه مهم نیست قبل از مسابقه چه فكری می كنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر اینكه آیا مسابقه تداركاتی با استرالیا پیش از رقابت های گزینشی المپیك تاثیری در ناكامی تیم ملی ایران در این میدان داشت؟ گفت:این مسابقه هیچ تاثیری در این زمینه نداشت. پیش از مسابقه با استرالیا در رقابت های گزینشی بازیكنان فكر می كردند مسابقه راحتی در پیش دارند اما من جلسه ای گذاشتم و خیلی سعی كردم كه به آنها توضیح دهم كه اشتباه می كنند اما نتوانستم.

وی افزود: ما در ست نخست به راحتی این تیم را شكست دادیم اما در آغاز ست دوم سه بار پشت سر هم توپ را به بیرون زدیم كه این ربطی به مسابقه دوستانه با استرالیا ندارد. زمانی كه فكر می كنید یك مسابقه ساده است اما در طول بازی شرایط دیگری پیش می آید ترس وارد وجودتان می شود و دیگر نمی توانید بازی خوبی ارائه كنید.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: دلیل دیگر شكست ما از استرالیا این بود كه بازیكنان این تیم پس از تمام شدن مسابقات باشگاهی خود در خارج از كشور، بدون رفتن به خانه به كشورهای مختلف رفتند و مسابقات تداركاتی متعددی برگزار كردند. دلیل سوم این بود كه استرالیا تیم بسیار خوبی بود. چندی بار گفته ام كه باید ذهنیت خود را عوض كنیم. اگر یك مسابقه را بردیم فقط به این معنی است كه در آن مسابقه بهتر بوده ایم نه اینكه بهترین باشیم.

وی تاكید كرد: مشكل ما این نبود كه با استرالیا بازی كردیم مشكل ما این است كه بازی های تداركاتی كمی داریم. من از فدراسیون دو خواسته داشتم، یكی حل كردن مشكل سربازی بازیكنان و دوم برگزاری مسابقات دوستانه زیاد. خواسته اول انجام شد اما دومی نه.

ولاسكو در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا درباره فرصت كم بازی برای برخی از بازیكنان در رقابت های گزینشی المپیك گفت: من برای انتخاب بازیكنان بهترین ها را انتخاب كردم و برای من كسانی كه در تمرینات بهتر بودند بهترین بازیكنان هستند. من به نام ها اهمیت نمی دهم بلكه برای من این اهمیت دارد كه یك بازیكن در تیم ملی چگونه كار می كند. بازیكنی مثل علیرضا مباشری شاید نامدار نباشد اما برای من هست و مقابل ژاپن هم خیلی خوب بازی كرد. این را هیچ كس نگفت اما من می گویم.

وی در پاسخ به این سوال كه اگر یك دلیل برای عدم صعود به المپیك وجود داشته باشد چیست گفت:باختن از استرالیا.

سرمربی تیم ملی اظهار داشت: واقعا حیف شد كه المپیك را از دست دادیم اما نمی توانیم به این خاطر گریه كنیم. باید نگاهمان رو به جلو باشد. برای نسل كنونی والیبال ایران حیف شد كه فرصت حضور در المپیك را از دست داد اما این بازیكنان در المپیك بعدی هم می توانند حضور داشته باشند. مسن ترین بازیكن كنونی تیم ما در المپیك بعدی سه سال جوان تر از 'ماستر آنجلو' بازیكن تیم ایتالیا است كه درالمپیك لندن به میدان می رود.

یكی از خبرنگاران قصد پرسیدن سوالی داشت اما زمانی كه صحبت های او طولانی شد ولاسكو با عصبانیت گفت: شما به اینجا آمده اید كه سوال بپرسید نه اینكه توضیح دهید. اگر می خواهید صحبت كنید من به تمرینات بروم.

پس از این سخنان، خبرنگار سوال خود را اینگونه مطرح كرد كه آیا حضور ولاسكو در ایران و از دست رفتن فرصت سرمربیگری آندره آناستازی برای والیبال ایران یك حسرت نیست؟ گفت: واقعا این یك شكست بود چون او مربی بسیار خوبی است.او دوست من و بازیكنم بود. الان از شنیدن این پاسخ خوشحال هستید؟ من واقعا متاسفم كه من اینجا هستم و نه آنستازی.

ولاسكو گفت: زمانی كه من قراردادم را با فدراسیون امضا می كردم قولی برای رسیدن به هیچ هدفی ندادم. فقط قول دادم كه تلاش كنیم تا بهترین باشیم. مطمئنا برای امضای قرارداد جدید باید شفاف تر صحبت كنیم.

وی ادامه داد: من یك مربی حرفه ای هستم و تا آخرین لحظه باید در مورد كارم فكر كنم. بعدا در مورد تمدید قرارداد صحبت می كنم نه الان. این موضوع به مسائل زیادی بستگی دارد. شاید سهمیه لیگ جهانی را به دست نیاوردیم و همه چیز تغییر كرد. خیلی كنجكاوم كه بدانم در آن زمان چه اتفاقی می افتد. همه چیز در مورد قرارداد من ممكن است اتفاق بیفتد اما من از حضور در ایران خوشحالم چون هم این كشور را خیلی دوست دارم و از كار كردن با این بازیكنان خوشحالم.

خبرنگاری كه سوال قبلی اش باعث عصبانیت ولاسكو شده بود در سوال دومش پرسید چرا با تعویض های خود تیم ملی را در مسابقه با چین نابود كردید؟ولاسكو در پاسخ به این سوال گفت: شما به جواب نیاز ندارید چون خودتان پاسخ را می دانید.

خبرنگار قصد توضیح دادن سوالش را داشت كه ولاسكو گفت: اگر بازهم می خواهید توضح دادن را شروع كنید به اینجا بیاید تا به جای من صحبت كنید. ما این كار را خیلی تمرین می كنیم و زیاد انجام می دهیم. تنها تیمی نیستیم كه این كار را انجام می دهیم، برزیل هم زیاد این كار را انجام می دهد. این روش گاهی خوب كار می كند و گاهی بد.

در پایان این نشست خبری ولاسكو خطاب به خبرنگاری كه با او دچار مشكل شده بود گفت: تو دروغگو هستی چون مصاحبه ای از من در روزنامه خود چاپ كرده ای درحالی كه هیچگاه با من مصاحبه نكرده ای. تو باید ابتدا این را توضیح بدهی بعد در اینجا راجع به والیبال صحبت كنی.
مدیر فنی تیم والیبال شهرداری ارومیه : بهترین بازیكنان را به خدمت می گیریم

ارومیه - مدیر فنی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: برای حضوری قدرتمند در لیگ امسال، بهترین بازیكنان را در اختیار می گیریم.


یدالله كارگر پیشه، روزسه شنبه به ایرنا افزود: در حال حاضر فقط با سه بازیكن بومی كه سال قبل نیز در اختیار تیم بودند به توافق نهایی رسیده ایم و مذاكره برای به خدمت گرفتن آماده ترین بازیكنان بومی و غیربومی ادامه دارد.

وی زمان آغاز تمرینات آمادگی تیم را نیمه مرداد ماه اعلام كرد و افزود: فرصت چندانی به آغاز تمرینات و بستن تركیب نهایی تیم در اختیار نداریم و مسئولان باشگاه با تمام جدیت در این خصوص تلاش می كنند.

كارگر پیشه درخصوص حضور سرمربی صربستانی این تیم نیزگفت:طی مذاكرات اولیه ای كه با مسئولان باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه انجام شده، مربی تیم ملی جوانان صربستان، هدایت تیم والیبال ارومیه در مسابقات لیگ برتر امسال را برعهده می گیرد.

وی افزود:این مربی با تجربه در فرصت باقیمانده تا آغاز تمرینات، پس از تسویه با تیم ملی كشورش برای هدایت تیم والیبال شهرداری به ارومیه نقل مكان می كند.

وی افزود:تیم والیبال ارومیه تیم بزرگی است و كسب مقام سوم كشور در رقابتهای لیگ برتر فصل گذشته ما را بر آن می دارد كه فقط به كسب سكو فكر كنیم و بر افتخارات این تیم بیافزاییم.

كارگر پیشه تماشاگران و والیبال دوستان خونگرم را سرمایه های اصلی والیبال استان خواندو اظهار كرد: تك تك تماشاگران آذربایجان غربی والیبال را خوب می فهمند و ارائه یك بازی خوب و دلچسب بیشتر از نتیجه برای آنان اهمیت دارد و این امر انگیزه بازیكنان و كادر فنی را بیشتر و افزونتر می كند.

وی افزود: سرپرستی این تیم را مهدی احمدی بر عهده دارد و اسامی مربیان تیم نیز بزودی اعلام می شود.

كارگرپیشه گفت: رقابتهای فصل 91 - 92 والیبال باشگاههای كشور از مهرماه امسال آغاز می شود و تمامی مسئولان و كادر فنی تیم مصمم به كسب نتایج قابل قبول و صعود به مراحل بالاتر هستند.

وی افزود: تا آنجا كه در توان دارم تمامی تلاش و تجربیات چندین ساله ام را در اختیار تیم می گذارم و امیدواریم با كسب مقام قهرمانی بتوانیم بار دیگر با نمایش گذاردن تمامی پتانسیل و توانمندی والیبال استان از عنوان 'ارومیه مهد والیبال ایران' دفاع كنیمحریفان تیم ملی والیبال ایران در جام واگنر مشخص شدند

تیم ملی والیبال در نخستین بازی خود در جام واگنر به مصاف لهستان، میزبان این رقابتها می‌رود.


به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، دهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از 30 تیرماه با حضور 4 تیم ایران، آرژانتین، آلمان و لهستان در شهر "زیلونا گورا" آغاز می‌شود و تیم کشورمان در نخستین بازی خود در این جام به مصاف لهستان میزبان رقابتها خواهد رفت.

ملی‌پوشان ایران در دومین و سومین بازی خود در این رقابتها به ترتیب به مصاف  آرژانتین و آلمان خواهند رفت.

بر اساس کمیته برگزاری برنامه کامل دهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان به وقت محلی به شرح زیر است:

جمعه 30 تیرماه

ساعت 18: آرژانتین – آلمان

ساعت 30/20: ایران – لهستان

شنبه 31 تیرماه

ساعت 14: ایران – آرژانتین

ساعت 16:30: لهستان – آلمان

یکشنبه یک مردادماه

ساعت 14: ایران – آلمان

ساعت 30/16: لهستان – آرژانتین

نشست مشترک کمیته فنی، کمیته داوری و تیمهای شرکت کننده در این رقابتها ساعت 22 پنجشنبه 29 تیرماه در هتل محل اسکان تیمهای شرکت کننده برگزار خواهد شد.

تیمهای لهستان، آرژانتین، آلمان جواز صعود به المپیک را کسب کرده‌اند و خود را برای حضور در رقابتهای والیبال المپیک 2012 لندن آماده می‌کنند.والیبال ایران نماینده قاره آسیا در زیر گروه لیگ جهانی شد


کنفدراسیون والیبال آسیا تیم ملی ایران را به عنوان نماینده این قاره جهت شرکت در رقابت های انتخابی لیگ جهانی 2013 انتخاب و معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، صبح امروز چهارشنبه 21 تیرماه کنفدراسیون والیبال آسیا با ارسال نامه ای اعلام کرد تیم ملی والیبال ایران به عنوان نماینده قاره آسیا برای شرکت در  رقابت های انتخابی( زیر گروه) لیگ جهانی انتخاب و به فدراسیون جهانی معرفی شد.
بدین ترتیب بر اساس فرمول اعلام شده تیم ایران مستقیما به دور دوم این رقابت راه پیدا می کند و می بایست با نماینده قاره افریقا مسابقه دهد و تیم پیروز این مسابقه در مرحله نهایی با تیم شانزدهم لیگ جهانی 2012 برای راهیابی به لیگ جهانی 2013 پیکار خواهد کرد.

لازم به ذکر است تاریخ برگزاری این رقابت ها توسط فدراسیون جهانی والیبال تعیین و اعلام می شود.+نوشته شده در سه شنبه 20 تیر 1391 ساعت12:40 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |