تبلیغات
دنیایه زیبایه من - چند تا خبر + عکس

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

پس از پیروزی برابر تونس/ ولاسکو: راضی نیستم


پس از پیروزی برابر تونس ولاسکو راضی نیستم 1


خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی دیروز برابر تونس گفت: «این پیروزی برایمان حائز اهمیت بود. چرا که چند بازیکن به تازگی از باشگاه های آسیا آمده اند و تمرین زیادی با تیم نداشتند. بعد مسابقات انتخابی المپیک این پیروزی به روند حرکتی تیم کمک زیادی می کند.
بازیکنانی چون پیروت پور و فیاضی خیلی خوب کار کردند.  در دریافت و کارهای سرعتی عملکرد خوبی داشتیم ولی روی تور ضعیف تر ظاهر شدیم.
ولی من از عملکردمان راضی نیستم. ما هنوز ذهنیتمان را عوض نکرده ایم و به تفکر حرفه ای نرسیده ایم. وقتی احساس می کنیم برتری داریم، بازی را رها می کنیم. اتفاقی که در بازی با چین و استرالیا افتاد و ما در به خاطر یک امتیاز المپیک را از دست دادیم. در این بازی هم یک ست به حریف دادیم. باید بتوانیم در بازی های آینده به تفکر حرفه ای نزدیک و نزدیک تر شویم.»
پیروزی ایران در اولین دیدار دوستانه مقابل نماینده افریقا در المپیک

پیروزی ایران در اولین دیدار دوستانه مقابل نماینده افریقا در المپیک 1

تیم ملی ایران در اولین دیدار دوستانه مقابل تیم ملی تونس سه بر یک به پیروزی رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، از ساعت 18 امروز جمعه 23 تیرماه دو تیم ایران و تونس در اولین دیدار دوستانه به مصاف هم رفتند که مردان والیبال کشورمان سه بر یک با امتیازات 25بر22، 25بر16، 23 بر25 و 25 بر 23 حریف خود را از پیشرو برداشتند.
خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان تیم ایران را با ترکیب نادی، موسوی، معروف، ظریف، میرزاجانپور، غفور و قائمی به میدان فرستاد.
 این دیدار در حضور حدود 100 نفر تماشاگر در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، مهندس شریف زاده، محمود افشار دوست، اعضای تیم ملی جوانان، عباس برقی، حسینعلی مهرانپور، امیر حسین منظمی و فرهاد اعرابی  از تماشاگران ویژه این دیدار بودند.
لازم به ذکر است تیم ملی والیبال کشورمان خود را برای شرکت در رقابت های زیر گروه لیگ جهانی آماده می کند و تیم ملی تونس نیز برای حضور در رقابت های والیبال المپیک 2012 لندن آماده می شود.

پایان این دیدار با توافق سرمربیان، دو تیم یک ست دیگر بازی کردند که این ست نیز با نتیجه 15 بر 12 به نفع ایران خاتمه یافت.

همچنین علیرضا قریب و صدیقه فرهانی قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.
دومین دیدار این دو تیم ساعت 18 فردا شنبه 24 تیرماه در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.


گزارش تصویری از اولین دیدار دوستانه ایران - تونس

ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس1 19

ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس1 20
ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس1 15


ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس1 13


ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس1 12

ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس1 8


ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس2 1


ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس2 2

ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس2 5

ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس2 7

ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس2 8


ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس2 15

ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس2 17

ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس2 19
ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس2 20ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس3 20

ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس3 22

ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس3 16
ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس3 14

ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس3 11ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس3 7

ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس3 1


ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس4 1
ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس4 2


ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس4 9

ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس4 20

ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس4 13


ایران - تونس اولین دیدار دوستانه عکس4 12

جلسه داورزنی با ولاسکو در خصوص لیگ جهانی
ژاپن حریف ایران در تهران پس از نماینده افریقا

صبح امروز محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در جلسه ای یک ساعته با خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی در خصوص برنامه های تیم ملی برای حضور در مسابقات زیر گروه لیگ جهانی 2013 والیبال گفتگو و مذاکره کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال در این جلسه که از ساعت 11:30 صبح امروز جمعه 23 تیرماه در دفتر ریاست فدراسیون با حضور دکتر داورزنی، امیر خوش خبر و خولیو ولاسکو آغاز شد، برنامه های تیم ملی برای برگزاری مسابقات دوستانه و آمادگی برای شرکت در مرحله زیر گروه لیگ جهانی 2013  با نماینده افریقا و سپس تیم پانزدهم یا شانزدهم لیگ جهانی 2012 بررسی و تدوین شد. در این نشست در صحبت تلفنی داورزنی با ربادنگو رئیس کمیته مسابقات فدراسیون جهانی والیبال، فدراسیون والیبال ایران تاریخ 24 و 26 آگوست را برای برگزاری دو مسابقه با نماینده افریقا پیشنهاد کرد تا یک هفته بعد نیز با تیم پانزدهم یا شانزدهم لیگ جهانی 2012 برای راهیابی به لیگ جهانی 2013 دو مسابقه برگزار کند.
همچنین ربادنگو در این تماس تلفنی از مهلت یک هفته ای مصر برای اعلام آمادگی برای شرکت در رقابت های زیر گروه لیگ جهانی خبر داد و افزود: در صورتی که تیم مصر در این مهلت یک هفته ای اعلام آمادگی کند تیم ایران می بایست دو مسابقه در قاهره با این تیم برگزار کند و در غیر اینصورت تیم تونس به عنوان نماینده افریقا معرفی می شود و تیم ایران می بایست در تهران در دو بازی میزبان این تیم افریقایی باشد. پس از آن در صورتی که تیم ایران نماینده قاره افریقا را از پیشرو بردارد، در مرحله آخر مسابقات زیر گروه لیگ جهانی 2013 حریف تیم ژاپن (تیم 15 و 16 لیگ جهانی 2012) می شود و با توجه به اینکه در رده بندی جهانی ایران بالاتر از ژاپن است، میزبان این دو بازی نیز جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
در پایان این نشست دو ساعته ضمن اینکه مقرر شد تیم ایران با ترکیب تیم ملی ب در مسابقات AVC کاپ شرکت کند، روند کلی برنامه های تیم ملی تدوین شد و تصمیم گیری در خصوص مسائل جزئی به جلسه هفته آینده موکول شد تا تکلیف نمانیده قاره افریقا نیز مشخص شود.

جلسه داورزنی با ولاسکو در خصوص لیگ جهانی 1


جلسه داورزنی با ولاسکو در خصوص لیگ جهانی 3

جلسه داورزنی با ولاسکو در خصوص لیگ جهانی 5


جلسه داورزنی با ولاسکو در خصوص لیگ جهانی 8

جلسه داورزنی با ولاسکو در خصوص لیگ جهانی 6


ایران - تونس، سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی

تیم ملی تونس که صبح دیروز پنج شنبه وارد تهران شد و بر اساس برنامه سه دیدار دوستانه با تیم ملی بزرگسالان و یک دیدار نیز با تیم ملی جوانان  برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال تونس که جواز حضور در المپیک 2012 لندن را بدست آورده و خود را برای حضور در این رقابت ها آماده می کند، دیروز پس ورود به تهران و استقرار در هتل المپیک اولین جلسه تمرین خود را ساعت 17 در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار کرد.

برنامه بازی های دوستانه به قرار زیر است:
جمعه 23 تیرماه – ساعت18
ایران – تونس

شنبه 24 تیرماه – ساعت18
ایران – تونس

یکشنبه 25 تیرماه – ساعت 16
ایران – تونس

دوشنبه 26 تیرماه – ساعت11
جوانان ایران – تونس

لازم به ذکر است کاروان والیبال ایران یکشنبه شب 25 تیرماه جهت برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی روسیه، تهران را به مقصد مسکو ترک خواهد کرد.

ایران - تونس، سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی 1
تیم ملی والیبال ایران یکشنبه عازم روسیه می‌شود


کاروان والیبال ایران یکشنبه شب 25 تیرماه جهت برگزاری 2 دیدار دوستانه با تیم ملی روسیه، تهران را به مقصد مسکو ترک خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، کاروان والیبال ایران یکشنبه شب 25 تیرماه جهت برگزاری 2 دیدار دوستانه با تیم ملی روسیه، تهران را به مقصد مسکو ترک خواهد کرد.

تیم ملی والیبال مردان ایران که چندی پیش از سوی کنفدراسیون والیبال آسیا به عنوان نماینده این قاره جهت حضور در مسابقات انتخابی لیگ جهانی 2013 انتخاب شده است برای آمادگی هرچه بیشتر جهت حضور در این رقابت‌‌ها،علاوه بر دیدار با روسیه، حضور در جام واگنر لهستان و جام مردان آسیا(AVC) را نیز در دستور کار خود دارد. 

تیم ایران که به طور مستقیم به دور دوم رقابتهای انتخابی لیگ جهانی راه پیدا کرده است، برای کسب مجوز حضور در لیگ جهانی 2013، باید در ابتدا با نماینده آفریقا پیکار کند و در صورت برتری به مصاف تیم شانزدهم لیگ جهانی 2012 برود .

 تاریخ برگزاری این رقابتها توسط فدراسیون جهانی والیبال تعیین و اعلام می شود.ایرج مظفری: دستمزد مربیان داخلی والیبال باید به اندازه خارجی ها باشد

شهركرد - سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران معتقد است، دستمزد مربیان داخلی نباید كمتر از مربیان خارجی باشد و به اندازه مربیان خارجی باید به آنها دستمزد پرداخت شود.

1391/04/24 - 07:55

'ایرج مظفری' روز جمعه در حاشیه برگزاری اردوی آمادگی تیم والیبال نوجوانان ایران در گفت و گو با ایرنا در شهركرد افزود: اگر دستمزد مربیان داخلی با مربیان خارجی یكسان نشود، مربیان داخلی سرخورده می شوند و امكان كار برای آنها قابل قبول نخواهد بود.

وی تصریح كرد: دستمزدهای یكسان باعث بها دادن به مربیان داخلی می شود و این پرداخت یكسان از سوی وزارت ورزش و جوانان بایستی اجرایی شود.

مظفری در خصوص وجود 'صغر سنی' در والیبال ایران نیز گفت: در دوره جدید، خوشبختانه تیم والیبال نوجوانان ایران پاك است و هیچ كدام از والیبالیست های نوجوان ایرانی دارای صغر سنی نیستند.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان كشورمان گفت: تجربه حضور در مسابقات برون مرزی و برگزاری مسابقات تداركاتی، مهم ترین نیاز تیم والیبال نوجوانان است و به همین دلیل تیم های والیبال نوجوانان برزیل و هندوستان برای انجام دیدار تداركاتی به ایران سفر می كنند.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان كشورمان خاطرنشان كرد: ایران،

امسال میزبان مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا است و هدف این تیم، كسب مقام قهرمانی در این رقابت هاست.

مظفری در خصوص تمرینات تیم والیبال نوجوانان ایران در شهركرد نیز گفت: تمرینات تیم نوجوانان به سمت اختصاصی شدن پیش می رود و شهركرد شرایط خوبی برای اردوی تیم كشورمان دارد.

به گفته وی، نوجوانان والیبالیست ایران، خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا كه آبان ماه امسال

با حضور 13 تیم به میربانی كشورمان در شهر اصفهان برگزار می شود، آماده می كنند.

به گزارش ایرنا، در اردوی آمادگی تیم والیبال نوجوانان ایران در شهركرد، 16 والیبالیست نوجوان حضور دارند كه تا روز 28 تیر ماه

اردوی خود را برپا می كنند.برای برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی والیبال بانوان
افشاردوست: ترکیه قطعی است؛ منتظر پاسخ آذربایجان هستیم

خبرگزاری فارس: دبیر فدراسیون والیبال درباره برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی والیبال بانوان با ترکیه و آذربایجان گفت: دیدار دوستانه در ترکیه قطعی است اما منتظر پاسخ آذربایجان هستیم.

خبرگزاری فارس: افشاردوست: ترکیه قطعی است؛ منتظر پاسخ آذربایجان هستیم

محمود افشار دوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اردوی تدارکاتی تیم ملی والیبال بانوان با تیم‌های ترکیه و آذربایجان گفت: برگزاری دیدار دوستانه با ترکیه قطعی است اما به آذربایجان نیز پیشنهاد داده‌ایم با تیم "الف" این کشور دیداری دوستانه داشته باشیم اما هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ایم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه آذربایجان در بخش بانوان تیم قدرتمندی دارد ترجیح می‌دهیم با این کشور بازی کنیم اما اگر این شرایط فراهم نشد ترکیه قطعی است.

دبیر فدراسیون والیبال با بیان اینکه برنامه‌ریزی شده است در ترکیه با چند باشگاه این کشور بانوان دیدار برگزار کنند، اظهار داشت:  بازیکنان حرفه‌ای تیم‌های دیگر در باشگاه‌های ترکیه حضور دارند. تمام تلاش ما این است که بانوان از مقامی که در آسیا دارند بالاتر بیایند و مهم این است که به کجا می‌روند و با چه کشورهایی بازی می‌کنند.

کادر فنی بانوان در نظر دارد این دیدار دوستانه در مرداد برگزار شود.

تیم ملی والیبال بانوان بزرگسال خود را برای حضور در مسابقات هشت تیم برتر آسیا آماده می‌کند که 20 تا 26 شهریور در قزاقستان برگزار می‌شود.+نوشته شده در شنبه 24 تیر 1391 ساعت09:05 ق.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |