تبلیغات
دنیایه زیبایه من - چند تا خبر + عکس

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

تیم ملی والیبال در برابر آلمان متوقف شد

تیم ملی والیبال کشورمان در سومین بازی خود در جام واگنر لهستان سه بر صفر در برابر آلمان متوقف شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در دیدار با آلمان نیز از ترکیب بازی با آرژانتین یعنی علیرضا نادی، سعید میر معروف، امیر غفور، مجتبی میرزا جانپور، فرهاد قائمی، سعید مصطفی وند و فرهاد ظریف استفاده کرد.

ملی پوشان والیبال کشورمان در این بازی در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 20 و 25 بر 20 مغلوب آلمان تیم دهم رده بندی جهانی والیبال شدند.

تیم ملی والیبال ایران فردا دوشنبه لهستان را به مقصد ایران ترک خواهد کرد و سه شنبه وارد تهران خواهد شد تا ادامه تمرینات آماده سازی خود را برای مصاف با تیم ملی والیبال مصر در چارچوب مسابقات زیر گروه لیگ جهانی در تهران پیگیری کند.


ولاسکو: درس بزرگی از بازی با آلمان گرفتیم

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: در بازی برابر آلمان درس بزرگی گرفتیم که چگونه می توان توپ را در شرایط سخت مانند ملی پوشان آلمان به امتیاز تبدیل کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، "خولیو ولاسکو" پس از پایان بازی با آلمان در نشست مطبوعاتی افزود: تیم ما در این مسابقه خیلی خوب بازی نکرد. البته باید این را در نظر بگیریم که با تیم جوانی در جام واگنر لهستان حضور یافتیم و به همین دلیل نتوانستیم آن طور که باید مقابل حریفان حاضر شویم.
سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان تصریح کرد: ما نوسان زیادی در مسابقات داریم. در این مسابقه می خواستیم بر روی چند نکته از قبیل زدن توپ به دست غیر لیبرو و انجام هماهنگی هایی در کار های سرعتی برسیم که ناموفق بودیم.
وی با بیان اینکه باید بازی های تدارکاتی بیشتری انجام دهیم تا به سطح بالای والیبال دنیا برسیم، گفت: به همین دلیل است که تاکید می کنم یک بازی تدارکاتی در برابر تیم های مطرح جهان برابر با یک ماه تمرین است. در بازی با آلمان یک درس بزرگ گرفتیم. دیدیم که آلمانها چگونه در شرایط سخت توپ را به امتیاز تبدیل می کردند و در مواجه با سه دفاع ما چگونه امتیاز می گرفتند.
تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین بازی خود در جام واگنر لهستان سه بر صفر مغلوب تیم ملی آلمان شد که در مکان  دهم رده بندی جهانی این رشته ورزشی قرار دارد.


اشتباه داوری عامل توقف ایران برابر آرژانتین


تیم ملی والیبال کشورمان در دومین بازی خود در جام واگنر لهستان به رغم شایستگی به دلیل اشتباه داوری سه بر دو در برابر آرژانتین متوقف شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ملی پوشان والیبال کشورمان در برابر آرژانتین با ترکیب علیرضا نادی، سعید میر معروف، امیر غفور، حمزه زرینی، فرهاد قائمی، سعید مصطفی وند و فرهاد ظریف به مصاف آرژانتین رفت که نسب به روز گذشته و در بازی برابر لهستان، زرینی جایگزین میرزاجانپور شد.
ملی پوشان والیبال کشورمان در ست های دوم و چهارم این دیدار با نتایج 25 بر 18 و 25 بر 20 در برابر آرژانتین به پیروزی رسیدند اما در ست های اول، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 16، 25 بر 22 و 17 بر 15 در برابر این تیم متوقف شدند تا سه بر دو نتیجه نهایی بازی را به حریف واگذار کنند.
اشتباه داوری در ست پنجم این دیدار باعث واگذاری امتیاز این بازی و در نهایت شکست تیم ملی والیبال ایران در برابر آرژانتین شد.
خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال ایران در دیگر ست های این بازی از مهدی مهدوی و شهرام محمودی استفاده کرد که درخشش خوبی در این دیدار داشتند.
تیم ملی والیبال ایران فردا یکشنبه در سومین بازی خود در این رقابت ها به مصاف آلمان خواهد رفت که در رنگینک دهم جهانی قرار دارد و در دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال سال 2012 بهترین تیم شناخته شد.


شكست تیم ملی والیبال ایران از شاگرد قدیمی ولاسكو

تهران –تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در تورنمنت واگنر لهستان مقابل میزبان این رقابت ها با نتیجه سه بر صفر شكست خورد.

1391/04/31 - 09:52

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سه ست این مسابقه با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 23 و 25 بر 22 به سود قهرمان لیگ جهانی 2012 ثبت شد.

خولیو ولاسكو در این مسابقه تیمش را با تركیب علیرضا نادی، سعید معروف، امیر غفور، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد قائمی، سعید مصطفی وند و فرهاد ظریف به میدان فرستاد.

هدایت تیم ملی لهستان بر عهده آندره آناستازی شاگرد خولیو ولاسكو قرار دارد.

در دیگر مسابقه روز نخست تورنمنت واگنر آلمان با نتیجه سه بر صفر آرژانتین را شكست داد.

تورنمنت چهارجانبه واگنر از روز گذشته در لهستان آغاز شده است و ملی پوشان ایران امروز در در دومین مسابقه خود به مصاف آلمان می روند.

** ولاسكو: به شاگردانم گفتم این بازی از یك ماه تمرین با من مفید تر است

سرمربی تیم ملی ایران در نشست خبری پس از این بازی گفت: قبل از مسابقه به شاگردانم گفتم كه این بازی از یك ماه تمرین مستمر با من، برای شما مفید تر است. پس بروید و تمام تلاش خود را برای ارائه یك بازی مطلوب انجام دهید.

وی درباره شرایط تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: تیم ما تازه اول راه است. ما به تازگی وارد دنیای والیبال مدرن و حرفه ای شده ایم و باید سعی و تلاش خود را بیشتر كنیم.

ولاسكو درباره مسابقه با لهستان گفت: از عملكرد بازیكنانم راضی هستم. ما توانستیم پا به پای لهستان پیش رویم و این تیم را تحت فشار بگذاریم. امیدوارم هر روز بهتر شویم. البته لهستان هم خیلی خوب و كم اشتباه ظاهر شد.

آندره آناستازی سرمربی تیم ملی والیبال لهستان هم از عملكرد شاگردانش تقدیر كرد و افزود: بازیكنانم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند. البته ایرانی ها هم خوب بازی كردند و تلاش آنها قابل ستایش است. آنها در لحظاتی از بازی تیم ما را تحت فشار گذاشتند.


ولاسکو: به شاگردانم گفتم این بازی از یک ماه تمرین با من مفید تر است

ولاسکو به شاگردانم گفتم این بازی از یک ماه تمرین با من مفید تر است 1


خولیو ولاسکو در نشست خبری پس از بازی گفت: قبل از مسابقه به شاگردانم گفتم این بازی از یک ماه تمرین مستمر با من، برای شما مفید تر است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از مسابقه ایران و لهستان در چهارچوب رقابت های والیبال جام واگنر سرمربیان دو تیم در نشست خبری حاضر شدند و به صحبت در خصوص این دیدار پرداختند.
خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال ایران در این نشست گفت: تیم ما تازه اول راه است. ما به تازگی وارد دنیای والیبال مدرن و حرفه ای شده ایم و باید سعی و تلاش خود را بیشتر کنیم. قبل از بازی به شاگردانم گفتم این بازی برای ما خیلی مهم است. این مسابقه از یک ماه تمرین با من، برای شما مفید تر است. پس بروید و تمام تلاش خود را برای ارائه یک بازی مطلوب انجام دهید. در کل از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. ما توانستیم پا به پای لهستان پیش رویم و این تیم را تحت فشار بگذاریم. امیدوارم هر روز بهتر شویم. البته لهستان هم خیلی خوب و کم اشتباه ظاهر شد.

آندره آناستازی سرمربی تیم ملی والیبال لهستان هم در سخنانی کوتاه از عملکرد شاگردانش تقدیر کرد و افزود: بازیکنانم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند. البته ایرانی ها هم خوب بازی کردند و تلاش آنها قابل ستایش است. آنها در لحظاتی از بازی تیم ما را تحت فشار گذاشتند.


هنوز وضعیت کاله مشخص نیست عطایی: روی پیشنهاد گیتی پسند فکر می کنم والیبال اصفهان از پتانسیل بالایی  برخوردار است  . 

   http://imna.ir/images/docs/000068/n00068556-b.jpg

خبرگزاری ایمنا: هرچند در اصفهان خبر مذاکره مسوولان تیم والیبال گیتی پسند با بهروز عطایی شنیده می شود اما این مربی می گوید هنوز پیشنهاد رسمی از گیتی پسندی ها دریافت نکرده است.


بهروز عطایی در گفتگو با ایمنا در رابطه با حضورش روی نیمکت تیم والیبال گیتی پسند گفت: هنوز از این تیم پیشنهادی دریافت نکرده‌ام اما اگر مسئولان این تیم درخواست همکاری بدهند روی آن فکر می کنم. 
سرمربی تیم والیبال کاله آمل در خصوص وضعیت همکاری اش با این باشگاه شمالی بیان داشت: هنوز وضعیت این تیم مشخص نیست، همه چیز منوط به جلسه هفته آینده هیات مدیره است. در آن جلسه تصمیم می گیرند که چگونه تیمداری کنند.
وی درخصوص نتیجه ای که کاله در جام باشگاه های آسیا به دست آورد، اظهار داشت: نتیجه ای که توقع داشتیم را به دست نیاوردیم، واقعیت این است که ما در طول این مسابقات اصلاً خوب بازی نکردیم. حتی در بازی مقابل نماینده قطر با اینکه پیروز شدیم اما بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم. من به عنوان نفر اول کادر فنی تیم مسئولیت این نتیجه را به عهده می گیرم.
عطایی در ادامه افزود: ما با اینکه تیم با تجربه ای در اختیار داشتیم، اما باشگاه‌مان جوان بود. تیمی مثل پیکان با ۱۳ دوره حضور در این مسابقات به این افتخارات رسید، نتیجه ای هم که تیم ما گرفت قابل دفاع نیست و من هم از نتیجه اصلاً راضی نیستم اما انشاالله اگر در دوره های بعدی در این رقابت ها بودیم از حیثیت والیبال ایران دفاع می کنیم.
عطایی در ارتباط با وضعیت تیم ملی برای حضور در لیگ جهانی گفت: تیم ما تیم پرقدرتی است، از طرفی فدراسیون هم بازی‌های خوبی برای تیم ملی تدارک دیده که در سالیان اخیر بی سابقه بوده است. ما ابتدا باید با مصر بازی کنیم و سپس با ژاپن، فکر می کنم اگر بتوانیم از تمام پتانسیل و قدرتمان استفاده کنیم می توانیم مصر را شکست دهیم و اگر مصر را شکست دهیم، مشکلی برای بازی با ژاپن نخواهیم داشت.
عطایی همچنین به مشکلات بازی با مصر اشاره کرد و افزود: البته در زمان مربیگری من در تیم ملی یک بار دیگر برای حضور در لیگ جهانی برابر مصر به میدان رفته ایم، آنها شرایط را برای تیم ما بسیار سخت می کنند، فضا فضای مناسبی نیست، ما حدود ۱۰ ساعت در فرودگاه معطل شدیم و مسئولان فدراسیون برای این موارد هم باید برنامه ریزی کنند، چون برای این مسابقات تنها بحث فنی مهم نیست و باید به خوبی از تیم پشتیبانی شود.
وی کیفیت لیگ ایران را مطلوب ارزیابی کرد و تنها ایراد این مسابقات را فشردگی برگزاری بازی ها دانست و گفت: لیگ ما از کیفیت خوبی برخوردار است، ولی مساله اصلی فشردگی برنامه بازی ها بود. من همان زمان هم به عنوان نماینده باشگاه کاله به این موضوع اعتراض کردم و فکر می کنم مهمترین ضعف لیگ ما همین قضیه فشردگی بود که باعث شد بسیاری از بازیکنان مصدوم شوند.
عطایی در ادامه صحبت هایش با اشاره به پتانسیل والیبال اصفهان و تیم‌های اصفهانی حاضر در لیگ برتر خاطر نشان کرد: اصفهان از استان‌های والیبال‌خیز ایران است. در گذشته تیم ذوب آهن از تیم های پرقدرت بود و در حال حاضر هم دو تیم خوب در لیگ برتر دارد.
وی ادامه داد: باریج اسانس تیم خوب و جوانی است، هدف خود را مشخص کرده و طبق آن جلو می رود. من روندی که باریج اسانس در این ۵ سال در پیش گرفته را می پسندم چون برنامه های میان مدت و بلندمدت خود را ترسیم کرده است، از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرد، در سال اول حضور در لیگ مقام چهارم به دست آورد و سال دوم هم نتایج خوبی گرفت، بازیکنان خوبی هم از این تیم بیرون آمدند و به تیم ملی هم رسیدند.
عطایی گفت: گیتی پسند تیمی با بنیه مالی خوب است و از مدیریت خوبی هم بهره می برد و فکر می کنم راهکارهای لازم بری اجرای کار را دارد؛ ولی سال گذشته کمی با عجله به قضیه نگاه کردند، تیمی که سال اول حضورش در لیگ را تجربه می کند باید با احتیاط بیشتری عمل و برای سال‌های بعد برنامه ریزی کند.


سه دیدار تداركاتی برای تیم ملی ب

تیم ملی ب والیبال كشورمان در سه روز دوم اردوی آمادگی خود سه دیدار تداركاتی برگزار می كند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، اردوی تیم ملی ب والیبال از28 تیرماه در فدراسیون والیبال آغاز شد كه سه روز تمرین و یك روز استراحت در برنامه كاری این تیم قرار دارد.
در سه روز نخست تمرینات 21بازیكن حضور داشتند كه صبح ها به بدن سازی و تمرین دریافت سرویس مشغول بودند و عصر ها نیز تمرینات تاكتیكی در برنامه ملی پوشان دعوتی قرار داشت.

تیم ملی ب والیبال امروز شنبه استراحت دارد و از فردا یكشنبه سه روز دوم تمریناتش را پیگیری خواهد كرد. این تیم در سه روز دوم تمرینات در سه دیدار تداركاتی به مصاف تیم والیبال ارتش (یکشنبه و دوشنبه) و جوانان (سه شنبه) خواهد رفت.

تمرینات تیم ملی ب والیبال زیر نظر محمد وكیلی، ادواردو و رحمان محمدی برگزار می شود كه 21 بازیكن زیر در آن حضور دارند.
1-یاشار شاهینی، 2- علیرضا مباشری، 3- محمدرضا حسینی پویا، 4- سامان فائزی، 5- میثم فریدی، 6- پیمان كریمی، 7- عارف باقرزاده، 8- محمدرضا سجادی، 9- محمد طاهر وادی، 10- ناصر رحیمی ، 11- مجتبی قلی زاده، 12- حسن سنوبری، 13- مسعود غلامی، 14- محمدرضا سلیمانی، 15- آرش کشاورزی، 16- سید محمد موسوی، 17- سید امین علوی، 18- علیرضا جدیدی، 19- پیروت پور و 20- حامد باقر پور و 21- فرزاد ملابهرامی.
همچنین ناصر شهنازی، ایرج مقدم، پور محمدی، معمری و نوید مشجری از دیگر مربیان حاضر در این اردو هستند.
تیم ملی ب والیبال كشورمان خود را برای حضور در سومین دوره مسابقات والیبال AVC كاپ كه شهریور ماه به میزبانی ویتنام برگزار می شود، آماده می كند.


گزارش تصویری مسابقه ایران - لهستان  جام واگنر - لهستان

جام واگنر ایران - لهستان عکس 2

جام واگنر ایران - لهستان عکس 3

جام واگنر ایران - لهستان عکس 5

جام واگنر ایران - لهستان عکس 11

جام واگنر ایران - لهستان عکس 30

جام واگنر ایران - لهستان عکس 28

جام واگنر ایران - لهستان عکس 19


جام واگنر ایران - لهستان عکس 15


جام واگنر ایران - لهستان عکس 19


گزارش تصویری از تمرینات تیم ملی ب ایران پنجشنبه 29 تیرماه 1391

تمرین تیم ملی ب در سالن آزادی عکس 21


تمرین تیم ملی ب در سالن آزادی عکس 14

تمرین تیم ملی ب در سالن آزادی عکس 9

تمرین تیم ملی ب در سالن آزادی عکس 8

تمرین تیم ملی ب در سالن آزادی عکس 6

تمرین تیم ملی ب در سالن آزادی عکس 1

تمرین تیم ملی ب در سالن آزادی عکس 3

تمرین تیم ملی ب در سالن آزادی عکس 4

تمرین تیم ملی ب در سالن آزادی عکس 14


گزارش تصویری از حضور تیم والیبال بانوان در انجمن آلزایمر ایران

تیم والیبال بانوان در انجمن آلزایمر ایران عکس 10

تیم والیبال بانوان در انجمن آلزایمر ایران عکس 1

تیم والیبال بانوان در انجمن آلزایمر ایران عکس 13

تیم والیبال بانوان در انجمن آلزایمر ایران عکس 11

تیم والیبال بانوان در انجمن آلزایمر ایران عکس 14

تیم والیبال بانوان در انجمن آلزایمر ایران عکس 15

تیم والیبال بانوان در انجمن آلزایمر ایران عکس 17

تیم والیبال بانوان در انجمن آلزایمر ایران عکس 9

+نوشته شده در شنبه 31 تیر 1391 ساعت09:46 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |