تبلیغات
دنیایه زیبایه من - چندتا خبر

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

فدراسیون والیبال اسپانیا: بازی با ایران، آزمون بزرگی برای ما است

مادرید – تیم ملی والیبال جوانان ایران در حالی عصر امروز یكشنبه نخستین بازی دوستانه خود را با تیم ملی جوانان اسپانیا در شهر پالنسیا آغاز كرد كه فدراسیون والیبال این كشور اروپایی، آن را یك 'آزمون بزرگ' و 'سنگ محكی ارزشمند' برای ارزیابی توان جوانان خود برای رقابتهای رده بندی قاره اروپا ظرف دو هفته آینده دانست.

فدراسیون والیبال اسپانیا: بازی با ایران، آزمون بزرگی برای ما است

به گزارش ایرنا، فدراسیون والیبال اسپانیا در اطلاعیه خود در باره مسابقات دوستانه با ایران گفت: تیمهای جوانان والیبال دو كشور خود را برای انجام شش مسابقه آماده می كنند و این دیدارها، یك 'سنگ محك بزرگ' برای اندازه گیری سطح تیم اسپانیا قبل از بازیهای اروپایی است.

این اطلاعیه افزود: اسپانیا به كسب مقام قهرمانی جوانان اروپا در مسابقاتی كه روزهای 24 اگوست و دوم سپتامبر در دانمارك و لهستان برگزار می شود، چشم دوخته است.

فدراسیون یادشده با بیان اینكه تیم ملی جوانان اسپانیا به نتایج ارزشمند بدست آمده در مسابقات اخیر والیبال و دفاع از نایب قهرمانی خود در سطح جهان ادامه خواهد داد، خاطرنشان كرد كه اسپانیا در گروه دوم به همراه آلمان، بلغارستان، دانمارك و یونان قرار دارد و در نخستین مرحله، در شهر راندرس دانمارك مسابقه خواهد داد.

فدراسیون والیبال اسپانیا تصریح كرد: برای رسیدن به بهترین سطح در اروپا، تیم ملی جوانان والیبال این كشور با هدایت 'ریكاردو مالدونادو' برگزاری مسابقات دوستانه با تیم ایران را تدارك دیده است كه یك قدرت در عرصه والیبال به شمار می روند.

این فدراسیون در این زمینه به جایگاه والای ایران در دوره های مختلف مسابقات جهانی والیبال اشاره كرد و یادآور شد: علاوه بر ایران، تیم اسپانیا پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی اروپا با چین نیز مسابقه ای دوستانه برگزار خواهد كرد.

بر اساس برنامه اعلام شده، مسابقات دوستانه تیمهای جوانان ایران و اسپانیا در پالنسیا واقع در 250 كیلومتری شمال مادرید، ساعت 18 عصر امروز یكشنبه به وقت محلی (30/20 به وقت تهران) در مجموعه ورزشی پالنسیا آغاز می شود. دو تیم روز دوشنبه و چهارشنبه نیز ساعت 15 بازی می كنند و آخرین رویارویی آنها ساعت 18 روز پنجشنبه برگزار خواهد شد.

پس از آن، تیم جوانان ایران به گوادالاخارا می رود تا دو مسابقه دوستانه با تیم ب والیبال بزرگسالان اسپانیا در ساعت 19 روز جمعه و 13 روز شنبه انجام دهد.

آرمین صادقیانی، محمد امیرمحمد، رسول شهسواری، علیرضا نصر، صابر كامروا منش، سعید تقوی، آرش تقوی، نویدجعفرزاده، میلاد عبادی پور، امیرعلی محمدفتحعلی، محمدفلاح و شهاب احمدی ، بازیكنان ایران در مسابقات دوستانه با اسپانیا هستند.

فرهاد نفر زاده به عنوان سرمربی، محمدخمسه ، فرشادسعیدی و حمیدجعفرزاده (مربیان) ، علیرضا طلوع كیان (آنالیزور)، سعید ضیغمی (تراپیست)، ابوالفضل معصوم زاده (ماساژور) ، علی ستوده روان (سرپرست) و مهرداد روحانی نیز به عنوان نماینده كمیته ملی المپیك تیم والیبال جوانان را در اسپانیا همراهی می كنند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران كه در یك تورنمنت بین المللی حضور دارد، روز گذشته پس از شركت در مسابقات چهارجانبه تونس، از این كشور شمال افریقا وارد مادرید شد و قصد دارد پس از اسپانیا، مسابقه ای دوستانه با برزیل در ارومیه انجام دهد.

ارومیه مهرماه آینده میزبان برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال آسیا است.


سرپرست والیبال شهرداری ارومیه:"فرید"نمی‌تواندبه تیم دیگری برود/قرارداد ما بامعروف رسمی است

سرپرست تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: بهرام فرید نمی تواند به تیم دیگری برود.

"مهدی احمدی" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی، در رابطه با حرف و حدیث هایی مبنی بر پیوستن بهرام فرید به تیم والیبال پیشگامان کویر یزد، اظهار کرد: خود فرید مدعی است که برای دیدن دوستانش به یزد رفته است؛ این بازیکن با ما قرارداد دارد و نمی تواند جایی برود. براساس قانون فدراسیون والیبال سال گذشته قرارداد بازیکنان زیر 28 سال به طور اتوماتیك دو ساله شد و با توجه به این موضوع وی نمی تواند از تیم ما جدا شود.

وی تصریح کرد: علاوه بر این، فرید امسال نیز با ما قرارداد امضا کرده است و عملا نمی‌تواند جایی برود.

سرپرست تیم والیبال شهرداری ارومیه همچنین در رابطه با امضای قرارداد محمد موسوی با تیم کاله آمل نیز گفت: من هم چنین چیزی را شنیده ام. شاید کاله برای این بازیکن بیشتر از ما پول پرداخت می‌کرد که وی تصمیم گرفته به این تیم برود، البته در مورد اینکه قراردادشان رسمی شده یا نه، اطلاعای ندارم.

وی اضافه کرد: ما در حال حاضر با علیرضا نادی در حال مذاکره ایم تا بتوانیم وی را به تیم اضافه کنیم؛ تلاش ما این است که یک نفر از میان موسوی و نادی را جذب کنیم اما نه با هر قیمتی. می خواهیم قراردادی که با بازیکنان می بندیم معقول باشد اما متاسفانه برخی بازیکنان حتی بومی ها، پیشنهادهای سرسام آوری دارند.

احمدی در پاسخ به اینکه قرارداد سعید معروف و عبدالرضا علیزاده با شما رسمی شده است یا خیر؟ اظهار کرد: بله، قرارداد سعید معروف با ما به امضا رسیده و پیوستن او به شهرداری قطعی است؛ علیزاده نیز مشکل رضایت نامه از تیم کاله آمل دارد که با توجه به اینکه ما نتوانستیم با کاله در رابطه با صدور رضایت نامه او توافق کنیم، خود علیزاده برای گرفتن رضایت نامه اش به آمل رفته است.


صمد نیكخواه بهرامی: شریك غم هموطنان آذری‌مان هستیم/مسئولان آینده روشنی برای آن‌هارقم بزنند


كاپیتان تیم ملی بسكتبال ایران با ابراز همدردی با بازماندگان زلزله آذربایجان گفت: خانواده ورزش در كنار بازماندگان این سانحه هستند و خودشان را شریك این غم بزرگ می‌دانند.

صمد نیكخواه بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تسلیت به بازماندگان زلزله آذربایجان اظهار كرد: با توجه به اینكه در تمرین‌های باشگاه مهرام برای شركت در جام ویلیام جونز بودم دیرتر از بقیه متوجه این اتفاق شدم. همه هم‌وطنان من بدانند كه ما نیز همانند دیگر مردم ایران در كنار آن‌ها هستیم و خودمان را شریك این غم بزرگ می‌دانیم. اینجا دیگر جایی برای ورزشكار یا هنرمند بودن نیست بلكه همه ایرانی هستیم و باید دست به دست هم بدهیم تا آینده هم‌وطنان‌مان روشن باشد. وظیفه ما ده‌ها برابر بیشتر از دیگران است و ما به آن واقفیم و از هیچ كمكی دریغ نخواهیم كرد.

وی ادامه داد: امشب راهی چین تایپه می‌شویم كه اگر این سفر پیش رویمان نبود، به همراه همه ملی‌پوشان راهی آذربایجان می‌شدیم. مطمئن باشید پس از بازگشت از این رقابت‌ها نیز در كنار هم‌وطنان‌مان هستیم تا شاید بتوانیم قطره‌ای از دریای اندوه آن‌ها را كم كنیم.

كاپیتان تیم ملی بسكتبال ایران درباره كمك‌های خانواده بسكتبال به زلزله‌زده‌های آذربایجان نیز گفت: از همان روزی كه ملی‌پوشان این خبر را شنیده‌اند كمك‌های خود را از طریق راه‌هایی كه رسانه‌ها گفته بودند به هم‌وطنان‌مان رسانده‌اند. همانطور كه گفتم ما از هیچ كمكی دریغ نمی‌كنیم چرا كه بیش از همه وظیفه داریم و باید كنار آن‌ها باشیم. خوشبختانه این احساس در كل جامعه ورزش وجود دارد و امیدوارم حضور قهرمانان ایرانی بتواند كمی شادی را به جمع هم‌میهنان عزیزم كه در غم از دست‌دادن خانواده‌هایشان هستند وارد كند.

نیكخواه بهرامی ادامه داد: حتی درك این موضوع سخت است. از زمانی كه این خبر را شنیده‌ام و تصاویرش را می‌بینم هر شب كنار دخترم می‌خوابم و می‌دانم كه از دست دادن عزیزان چه احساسی دارد. به خوبی درك می‌كنم وقتی عزیزی از دست برود هیچ چیزی نمی‌تواند جای آن را پر كند.

كاپیتان تیم ملی بسكتبال در پایان به ایسنا گفت: باز هم تاكید می‌كنم همه ورزشكاران در كنار هم‌میهنان‌مان هستند و خودشان را در غم این عزیزان شریك می‌دانند. امیدوارم مسئولان نیز توجه كنند و به جای بی‌توجهی‌های روزهای اخیر كه در تلویزیون شاهد آن بودیم، در كنار این مردمان باشند و آینده آن‌ها را بسازند. واقعا جای تاسف بود كه در روز نخست تلویزیون ایران هیچ پوششی از این اتفاق نداشت و خیلی‌ها از این سانحه بی‌خبر بودند. باید آینده همه بازماندگان این خطه روشن باشد تا غم از دست رفتن عزیزان آن‌ها كمی كمتر شود.


والیبال سایپا با 13 بازیكن به توافق رسید


تیم والیبال سایپا در چهارمین سال برنامه بلندمدت خود برای رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر و كسب سهمیه جام باشگاه‌های آسیا با 13 بازیكن به توافق نهایی رسیده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، تیم والیبال سایپا نایب قهرمان سنتی سال‌های اخیر لیگ برتر والیبال ایران حدود دو ماه پیش از آغاز رقابت‌های فصل جاری رقابت‌های لیگ تقریبا تركیب خود را جمع كرده است.

بنا بر اعلام مسئولان باشگاه سایپا، فرهاد نفرزاده برای چهارمین سال پیاپی به عنوان سرمربی والیبال این باشگاه معرفی شد.

همچنین فرشاد سعیدی به عنوان مربی، هانی فرخی فرد به عنوان آنالیزور، طاهر گرافر به عنوان مربی بدنساز و محمد سفری به عنوان فیزیوتراپ با تیم والیبال سایپا قرارداد خود را تمدید کردند و داود آهنگری سرمربی سابق پرسپولیس نیز در این فصل به كادر فنی سایپا پیوست.

طبق برنامه چهار ساله تیم والیبال ساپیا كه پیش از این نفرزاده بارها بر آن تاكید كرده‌بود، این تیم در فصل 91 لیگ برتر برای قهرمانی و كسب سهمیه لیگ برتر آسیا تلاش می‌كند. نفرزاده كه این روزها بیشتر درگیر تیم ملی جوانان است برای دستیابی به این هدف 13 بازیكن جذب كرده است. در كنار شاخص‌ترین چهره‌های فصل قبل این تیم بازیكنان جوانی نیز پیراهن نارنجی پوشان را به تن كرده‌اند.

پوریا فیاضی، صابر جواهری توانا، آرمین تشکری، سامان فائزی، محمد فلاح، رسول نجفی، محمدرضا سلیمانی مسعود غلامی، رشید غلامی‌نوید جعفرزاده، مسعود عزیزی، رسول شهسواری نژاد، مصطفی حیدری 13 بازیكنانی هستند كه برای فصل 91 لیگ برتر با سایپا قرارداد بسته‌‌اند.برنامه مسابقات والیبال جام مردان آسیا اعلام شد

برنامه سومین دوره مسابقات والیبال مردان جام آسیا اعلام شد و در اولین دیدار دو تیم ایران و چین به مصاف هم می روند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سومین دوره مسابقات والیبال جام مردان آسیا  از 11 تا 17 شهریور ماه به میزبانی شهر "وینه پو" ویتنام برگزار می شود.

هشت تیم ایران، چین، کره جنوبی، ویتنام، استرالیا، ژاپن ، میانمار و هندوستان در این رقابت ها شرکت دارند.

تیم ملی والیبال کشورمان به همراه تیم های چین، استرالیا و هندوستان در گروه اول این رقابت ها قرار دارد و تیم های ویتنام، کره جنوبی ، ژاپن و میانمار نیز در گروه دوم این رقابت ها با هم مسابقه می دهند.

بر اساس برنامه دور مقدماتی این رقابت ها، تیم ملی والیبال کشورمان در نخستین بازی و دیدار افتتاحیه به مصاف چین می رود، سپس با تیم های هندوستان و استرالیا بازی خواهد کرد.

برنامه کامل دور مقدماتی این رقابت ها به وقت محلی به قرار زیر است:

شنبه 11 شهریورماه:
ساعت 14، ایران – چین
ساعت 16، هندوستان – استرالیا
ساعت 19 مراسم افتتاحیه مسابقات
ساعت 19:30، میانمار – ویتنام 

یک شنبه 12 شهریورماه:
ساعت 14، ایران – هندوستان 
ساعت 16، چین – استرالیا
ساعت 18، ویتنام – ژاپن 
ساعت 20، میانمار – کره جنوبی

دوشنبه 13 شهریورماه :
ساعت 14، هندوستان - چین
ساعت 16، ایران – استرالیا
ساعت 18، کره جنوبی – ویتنام 
ساعت 20، ژاپن - میانمار

سه شنبه 14 شهریورماه تیم های شرکت کننده در سومین دوره مسابقات والیبال مردان جام آسیا استراحت دارند و مسابقات مرحله یک چهارم نهایی نیز از چهارشنبه 15 شهریورماه آغاز خواهد شد.
در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها تیم های اول تا چهارم هر گروه به صورت ضربدری با یکدیگر بازی خواهند کرد.

والیبال ایران در دو دوره گذشته این رقابت ها عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داده است و ادامه این روند در برنامه آماده سازی تیم ملی ب کشورمان قرار دارد.

تیم ملی والیبال ب کشورمان در حال حاضر به همراه تیم ملی الف در اردوی آمادگی بسر می برد که تمرینات خود را به سرمربیگری محمد وکیلی پی گیری می کنند.

 


+نوشته شده در سه شنبه 24 مرداد 1391 ساعت11:44 ب.ظ توسط ترانه | نظرات |