تبلیغات
دنیایه زیبایه من - چند تا خبر

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

فشاردوست: ساعت 19 روز جمعه منتظر مردم والیبال دوست کشورمان در سالن 12 هزار نفری آزادی هستیم
افشاردوست  ساعت 19 روز جمعه منتظر مردم والیبال دوست کشورمان در سالن 12 هزار نفری آزادی هستیم 1

دبیر فدراسیون والیبال در پی صعود تیم ملی والیبال کشورمان از مرحله نخست مسابقات انتخابی لیگ جهانی 2013 در مصر،گفت: منتظر مردم والیبال دوست کشورمان در مرحله دوم این مسابقات که در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود، هستیم.
"محمود افشاردوست" در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال، افزود: در مرحله دوم مسابقات انتخابی لیگ جهانی 2013 دو تیم والیبال ایران و ژاپن به مصاف هم خواهند رفت.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه ایران در رنگینک جهانی والیبال از رتبه بالاتری نسبت به ژاپن برخوردار است، بر اساس قوانین لیگ جهانی والیبال مسابقات این مرحله به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در تهران برگزار خواهد شد.
دبیر فدراسیون والیبال با بیان اینکه بر این اساس ساعت 19 روزهای 17 و 19 شهریورماه دو بازی در سالن 12 هزار نفری ازادی تهران برگزار خواهد شد تا پیروز نهایی این دیدارها جواز حضور در لیگ جهانی والیبال سال 2013 را به دست آورد، گفت: بنابر این منتظر مردم والیبال دوست کشورمان در این بازی ها هستیم تا همانند گذشته از ملی پوشان والیبال حمایت کنند.
وی در خصوص زمان بازگشت تیم ملی والیبال به ایران گفت: ملی پوشان بامداد سه شنبه وارد تهران می شوند و برنامه ریزی های لازم برای حضور آنها در اردوی تهران انجام شده تا با صلاحدید کار فنی تمرینات خود را از روز چهارشنبه در تهران برای رویارویی با تیم ملی ژاپن برگزار کنند. همچنین ژاپنی ها نیز روز چهارشنبه وارد تهران خواهند شد.

شاخ افریقا شكست

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در چهار چوب مرحله دوم رقابت های انتخابی لیگ جهانی 2013 از ساعت 22:30 امشب به وقت قاهره مقابل مصر به میدان رفت.
مردان والیبال كشورمان ست اول این دیدار را 25 بر 12 از آن خود كردند تا با توجه به نتیجه سه بر صفر بازی اول جواز حضور در مرحله نهایی لیگ جهانی را كسب كنند.


حضور "معروف" در بازی دوم مقابل مصر در هاله ای از ابهامپاسور تیم ملی ایران در جریان بازی مقابل مصر دچار مصدومیت شد تا حضورش در بازی دوم در هاله ای از ابهام باشد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، به گفته پزشک تیم ملی والیبال ایران آسیب دیدگی سعید معروف در جریان بازی ایران – مصر از ناحیه مچ پا، پیچ خوردگی از نوع اول محسوب می شود که بلافاصله پس از اتمام بازی مراحل درمان آن آغاز شده و از فردا هم فیزیوتراپی روی پای معروف انجام خواهد گرفت.

 سیامک افروزی احتمال رسیدن پاسور ایران به بازی یکشنبه شب را 90 درصد عنوان کرد اما زمان اظهارنظر نهایی و قطعی درباره حضور یا عدم حضور معروف در این بازی را ظهر یکشنبه  خواند.
ولاسکو: نتیجه بازی دوم مقابل مصر می تواند برعکس باشدسرمربی تیم ملی والیبال ایران در کنفرانس خبری پس از بازی ایران – مصر گفت: خیلی خوشحال هستم.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، "خولیو ولاسکو" اظهار داشت: پیروزی 3 بر صفر، شانس خوبی برای صعود به مرحله بعد در اختیار ایران قرار داده است، البته این نتیجه می تواند در روز یکشنبه برعکس و به نفع مصر باشد. چراکه ما امشب بازی را خیلی بد شروع کردیم اما توانستیم که به بازی برگردیم.

وی افزود: ست اول را که خیلی هم مهم بود، برنده از زمین بیرون آمدیم. در حقیقت؛ ذهن بازیکنان تیم ایران به بازی برگشت و آنها خیلی خوب به لحاظ روحی مسابقه را ادامه دادند و تا انتها پیش بردند.
نادی: برنده شدیم چون مصر را خوب آنالیز کرده بودیمکاپیتان ایران نیز پس از بازی ابتدا به بازیکنان تبریک گفت که نمایش خوبی از والیبال ایران ارائه دادند.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، علیرضا نادی اظهار داشت: ست اول بازی گره خورد اما سرانجام ما برنده شدیم. چون مصر را خوب آنالیز کرده و بر اساس نقاط ضعف و قوت این تیم تمرینات مختلفی را انجام داده بودیم.

وی ادامه داد:‌ تیم ایران امشب راحت تر و روان تر از گذشته بازی کرد و به طوریکه ما کاملا به بازی مسلط بودیم. اما دیگر این بازی تمام شد و ما حالا به بازی دوم در یکشنبه شب فکر می کنیم.


ایران به لیگ جهانی والیبال نزدیك‌تر شد/ پیروزی قاطع شاگردان ولاسكو مقابل مصر در بازی اول


ملی‌پوشان والیبال ایران با پیروزی مقابل مصر در آستانه ورود به لیگ جهانی قرار گرفتند تا رویای نخستین حضور در این رقابت‌ها به واقعیت نزدیك شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شاگردان ولاسكو در نخستین دیدار انتخابی لیگ جهانی مقابل مصر قرار گرفتند و در سه ست پیاپی (33-31، 25-22، 25-19) به برتری رسیدند. سرمربی ایتالیایی تیم ملی در این دیدار از شهرام محمودی، علیرضا نادی، سعید معروف، حمزه زرینی، فرهاد ظریف (لیبرو)، محمد موسوی و فرهاد قائمی استفاده كرد.

* شهرام محمودی، سورپرایز ولاسكو در ست اول (33-31)

ست نخست بسیار پایاپای دنبال شد و كار تا امتیاز 31 مساوی پیش رفت تا بالاخره ایران توانست اختلاف دو امتیازی ایجاد كند و این ست را به سود خود به پایان ببرد. از نكات جالب این ست درخشش شهرام محمودی بود كه چندین بار با آبشارهای دیدنی خود دفاع مصر را مغلوب كرد. حمزه زرینی و فرهاد قائمی نیز در این ست عملكرد خوبی داشتند.

* ست دوم، برتری به لطف كارهای قدرتی (25-22)

شاگردان ولاسكو كه با توجه به ناكامی در راه‌یابی به المپیك انگیزه‌ی زیادی داشتند در ست دوم نیز نتوانستند در امتیازهای اول اختلاف زیادی ایجاد كنند، اما در امتیاز 12 این اتفاق رخ داد و ایران پیش افتاد. دفاع خوب نادی ایران را زودتر به امتیاز شانزده و دومین وقت استراحت فنی رساند. اختلاف دو امتیازی همچنان وجود داشت.

پس از وقت استراحت فنی دوم اختلاف باز هم بیشتر شد تا خیال ولاسكو از این ست نیز راحت شود. مصری‌ها اندكی خودشان را نزدیك كردند، اما سودی نداشت و میزبان این ست را نیز واگذار كرد.

* ست سوم، شروع طوفانی، پایان كار مصر ناامید (25-19)

ایران ست سوم را بسیار طوفانی آغاز كرد و در همان ابتدا 4 امتیاز گرفت تا مصری‌ها كه از نظر روانی در وضعیت نامناسبی قرار داشتند با انگیزه كم كار را دنبال كنند. شهرام محمودی كه در دو ست قبل 12 امتیاز گرفته بود، باز هم خوب كار می‌كرد و توپش را از فراز دست مدافعان عبور می‌داد. اختلاف امتیاز رفته رفته بیشتر شد و نخستین وقت استراحت فنی در شرایطی به دست آمد كه تابلوی نتایج امتیاز 8 بر 3 به سود ایران را نشان می‌داد.

مصری‌ها كه حرفی برای گفتن نداشتند، بازی را تقریبا رها كرده بودند و امتیازات یكی پس از دیگری برای ایران رقم می‌خورد. امتیاز 11 بر 4 و به دنبال آن 16 بر 9 بر روی اسكوربورد ثبت شد تا دوتیم دومین وقت استراحت فنی را به دست آورند. پس از وقت استراحت فنی مصری‌ها به خودشان آمدند و 6 امتیاز پیاپی را در حالی به دست آوردند كه ایران یك امتیاز به دست آورده بود. در حالی كه اختلاف به سه امتیاز كاهش یافته بود، ولاسكو احساس خطر كرد تا این ست از دست نرود. اختلاف سه امتیازی در ادامه بیشتر شد و ایران این ست را 25 بر 19 به سود خود پایان داد.

* عملكرد بازیكنان ایران از نگاه آمار

1- شهرام محمودی 16 امتیاز (16 آبشار)

2- فرهاد قائمی 11 امتیاز (8 آبشار، 2 دفاع، یك سرویس)

3- حمزه زرینی 11 امتیاز (10 آبشار، یك امتیاز)

4- علیرضا نادی 9 امتیاز (2 آبشار، هفت دفاع)

5- محمد موسوی 5 امتیاز (5 آبشار)

6 - آرش كشاورز 2 امتیاز (2 آبشار)

7 - سعید معروف‌ 1 امتیاز (جاخالی)

دو تیم دیدار بعدی خود را یك شنبه برگزار خواهند كرد.
تیم ملی والیبال فردا به مصاف مصر می‎رودتیم ملی والیبال به منظور کسب سهمیه بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ جهانی روز جمعه به مصاف مصر می‎رود.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، تیم ملی والیبال ایران که در دوره پیشین مسابقات قهرمانی مردان آسیا (تهران) به عنوان نخست دست یافت، از سوی کنفدراسیون والیبال آسیا به عنوان نماینده این قاره برای شرکت در مسابقات گزینشی المپیک انتخاب شده است تا طی دو دیداری که در قاهره برگزار می‌شود به مصاف تیم ملی مصر برود. 

در همین راستا تیم ملی کشورمان روز جمعه نخستین دیدارخود مقابل مصر را برگزار می‎کند و به فاصله دو روز بعد برگزارکننده دومین دیدار برابر این تیم خواهد بود. برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال مقابل مصر در چارچوب مسابقات گزینشی لیگ جهانی به شرح زیر است: (ساعت‏ها به وقت تهران است)

جمعه 10 شهریورماه

* ایران - مصر (قاهره - ساعت 22:30)

یکشنبه 12 شهریورماه

* ایران - مصر (قاهره - ساعت 22:30)

تیم ملی والیبال ایران در صورت برتری در مجموع 2 دیدار برگزار شده مقابل مصر طی روزهای هفدهم و نوزدهم شهریورماه در تهران به مصاف ژاپن خواهد رفت. ژاپنی‎ها در دوره گذشته مسابقات لیگ جهانی به عنوان پانزدهم دست یافتند.بدشانسی پاسور تیم ملی ب/ فریدی عازم ویتنام شد
با ربوده شدن پاسپورت پاسور تیم ملی ب كشورمان، میثم فریدی جایگزین وی شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فرزاد ملا بهرامی كه به همراه علی سجادی و سهیل احمدی به علت مشكل خروج از كشور یك روز دیرتر جهت شركت در سومین دوره رقابت های جام كنفدراسیون والیبال آسیا عازم ویتنام شده بودند، شب گذشته پیش از رسیدن به ویتنام پاسپورت ملا بهرامی در هواپیما ربوده شد و به همین علت وی اجازه ورود به ویتنام را نیافت و از همان جا به سوی تهران بازگشت.
مسئولین فدراسیون والیبال ایران كه پیش از این با همكاری اداره نظام وظیفه كشور و اداره گذرنامه  مشكل خروجی این سه بازیكن را برطرف كرده بودند، بلافاصله میثم فریدی پاسور سوم تیم ملی ب ایران را برای شركت در این مسابقات عازم ویتنام كردند.
ملابهرامی ساعت 19 امشب از فرودگاه قطر به تهران بازمی گردد و فریدی ساعت 22:30  تهران را به مقصد هانوی ترك خواهد كرد.۱۲ شهریور آخر فرصت گیتی پسندی هاست

رئیس سازمان لیگ والیبال در گفتگو با ایمنا:
۱۲ شهریور آخر فرصت گیتی پسندی هاست
خبرگزاری ایمنا: رئیس سازمان لیگ والیبال دوازدهم شهریور را آخرین مهلت اعلام حضور گیتی پسند برای شرکت در فصل آینده دانست.
منوچهر پور حسن در گفتگو با ایمنا در خصوص آخرین وضعیت تیم گیتی پسند برای حضور در لیگ برتر والیبال گفت: هنوز وضعیت این تیم مشخص نشده و ما هم اطلاعی از تصمیم آنها نداریم. مسئولان این باشگاه تا ۱۲ شهریور فرصت دارند تا مدارک خود را برای ما ارسال کنند و در صورتی که تا زمان مقرر این اتفاق صورت نگیرد به منزله انصراف این تیم از لیگ محسوب می شود. اگر گیتی پسند در لیگ حاضر نشود، چنانچه تیمی داوطلب حضور در لیگ باشد و شرایط لازم را احراز کند، می تواند در لیگ شرکت کند و در غیر این صورت لیگ را با تعداد تیم کمتر برگزار می کنیم.
وی در خصوص تکلیف امتیاز این تیم در صورتی که در لیگ شرکت نکنند، خاطرنشان کرد: اگر گیتی پسندی ها می خواهند امیتاز تیمشان را بفروشند، باید تا قبل از پایان مهلتشان این کار را انجام دهند. اگر زمان این تیم به پایان برسد، امتیاز این تیم هم از بین می رود.
رئیس سازمان لیگ با اشاره به آغاز لیگ برتر والیبال از ۱۹ مهرماه، بیان داشت: در روزهای آتی یک جلسه با حضور مربیان تیم ها خواهیم داشت و قرعه کشی انجام می دهیم. طبق برنامه ریزی های انجام شده، اکثر بازی های لیگ در روزهای چهارشنبه برگزار می شود.
وی در خصوص اعتراض مربیان تیم ملی به فشردگی لیگ قبل اظهار داشت: سال گذشته به خاطر بازی های تیم ملی مجبور بودیم رقابت ها را فشرده تر برگزار کنیم اما امسال شرایط متفاوت است و فشردگی مسابقات کمتر خواهد بود.

تیم ملی والیبال آخرین بازی تدارکاتی را هم برد/ ولاسکو رویای لیگ جهانی ایران را از مسیر قاهره محقق می کند؟

والیبال - تیم ملی والیبال کشورمان پس از پیروزی برابر نروژ عازم قاهره شد تا اولین پلی آف برای حضور در لیگ جهانی را برگزار کند.

ملی پوشان كشورمان سه شنبه شب درمقابل نروژ درسه ست پیاپی و با امتیازهای 25 بر15، 25 بر21 و 25 بر 23 به برتری رسید تا با كسب پنج پیروزی اردوی تداركاتی اسلوونی را پشت سرگذاشته و خود را برای حضور در انتخابی لیگ جهانی آماده كنندتیم ملی والیبال ایران كه رقابت‎های گزینشی لیگ جهانی 2013 را پیش رو دارد، پیش از حضور در این مسابقات به اسلوونی سفر كرد و درشش دیدارتداركاتی به مصاف تیم های پرتغال ، كرواسی ، اسلوونی و نروژ رفت.تیم ملی كشورمان دراین اردوی یك هفته ای دوبار به مصاف هریك از تیم های پرتغال و كرواسی رفت وتنها یك بار مقابل تیم های اسلوونی و نروژبازی كرد و در مجموع با پنج پیروزی و یك باخت مقابل پرتغال این دیدارها را به پایان رساند.تیم والیبال ایران بامداد امروز چهارشنبه - هشتم شهریور ماه - اسلوونی را به قصد وین، پایتخت اتریش، ترك كرد تا راهی قاهره پایتخت مصر شود.
ایران در مصر در روزهای دهم و دوازدهم شهریور ماه دو دیدار در چارچوب رقابت‏های گزینشی لیگ جهانی انجام خواهد داد.تیم ملی والیبال ایران در صورت برتری در مجموع این دو دیدار، در تهران میزبان ژاپن خواهد بود.

 


+نوشته شده در پنجشنبه 9 شهریور 1391 ساعت11:09 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |