تبلیغات
دنیایه زیبایه من - عکس

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

حرف های مهم ولاسکو بعد از برد بزرگ: ورزش بوی خشونت نمی دهد؛ چرا خانم ها را از دیدن این بازی محروم کردید؟

 

والیبال - خولیو ولاسکو پیروزی شیرین تیم ملی برابر ژاپن را هدیه کرد به همه بانوانی که پشت درهای بسته سالن 12 هزار نفری ماندند.

به گزارش خبرآنلاین ؛ خولیو ولاسکو در پایان بازی تیم ملی والیبال با ژاپن در کنفرانس خبری قبل از هر چیز به انتقاد از سیاستی پرداخت که مانع از حضور بانوان به ورزشگاه آزادی شد. درحالی که بانوان در بازی های قبلی والیبال با هیچ مشکلی به ورزشگاه آمده بودند ، این بار  به یکباره از این کار منع شدند تا خولیو ولاسکو در جشن صعود تیم ملی به لیگ جهانی این پیروزی را به آنهایی هدیه کند که به ورزشگاه راه پیدا نکردند. ولاسکو در این باره گفت:«این برد تقدیم به تمام زنان ایرانی كه والیبال ایران را دوست دارند. به نظر من در حضور پرشور هواداران والیبال باید بانوان هم حضور داشته باشند، چراكه والیبال یك ورزش خانوادگی است و در آن بوی خشم، جنگ و بی‌ادبی وجود ندارد. من در تمام كشورهای زیادی كه در آنها كار كردم، حضور پررنگ بانوان را در كنار والیبال دیده‌ام و باید این شرایط در ایران وجود داشته باشد. »

ولاسکو همچنین درباره تداوم حضورش در تیم ملی گفت:«وقتی در ژاپن بودم، با آقای داورزنی صحبت كردم و به او گفتم پس از بازی‌های مقدماتی برای حضور در لیگ جهانی نیاز به استراحت طولانی دارم. باید به خانواده و دخترم و نوه‌هایم برسم. من زمان طولانی از آنها دور بودم و حالا می‌خواهم با كمی استراحت از شرایط كنونی بیرون بیایم. البته فراموش نكنید كه جدا از ایتالیا، دوستان زیادی در آرژانتین دارم كه باید به آنها برسم. درباره قرارداد هم باید بگویم كه در ابتدا فدراسیون ایران باید به من پیشنهاد بدهد كه من آن را بررسی كنم.»
ولاسكو درباره چگونگی اهداف خود در ایران گفت:« وقتی به ایران آمدم فدراسیون درباره مسابقات آسیایی، المپیك و لیگ جهانی با من صحبت كرد، متاسفانه المپیك را تنها با یك ست از دست دادیم، اما خوشحالم كه سهمیه لیگ جهانی را به دست آوردیم. كار ما تمام نشده، باید بتوانیم همین موفقیت‌ها را تكرار كنیم. برای مسابقات مردان آسیا در قطر نیز كار آسانی در پیش نداریم. فكر می‌كنم نیاز به برنامه‌ریزی بیشتری است. به هرحال ما در قسمتی از روابط بین‌الملل وارد شدیم و باید در عمل خیلی از مسائل را نشان دهیم. تنها توضیح دادن درباره موضوعات مختلف كفایت نمی‌كند.»
گفتن ولاسکو از جدایی ، آن هم درست در دقایق شیرینی پس از پیروزی شاید ترسی بزرگ را به ورزش ایران هدیه می کند. اینکه آیا آقای خاص با ورزش ایران وداع می کند؟

4141

 

سرمربی تیم ملی در پاسخ به سوالی درباره اهدافش در لیگ جهانی گفت: لیگ جهانی هم شرایط خاص خودش را دارد، ما نیازمند چیزهای جدیدی هستیم، از جمله اینكه به كار سخت عادت كنیم و به غذاهای بین‌المللی و دوری از خانواده و فشار تمرینات زیاد. باید ببینیم كه گروه‌بندی ما در لیگ جهانی با چه تیم‌هایی است. اگر با تیم‌های قوی‌تری، روسیه و برزیل همگروه بشویم كار به مراتب سخت تر است و اگر با تیم‌های كره‌جنوبی و تیم‌های ضعیف‌تر در یك گروه بیفتیم شاید امید بیشتری برای حضور مستمر در لیگ داشته باشیم.

 

 وقتی ولاسکو نگرانمان کرد

والیبال - سرمربی آرژانتینی تیم ملی ممکن است برای همیشه از ایران برود.

به گزارش خبرآنلاین؛ کنفرانس بعد از بازی ایران – ژاپن با حضور دو نفر برگزار شد؛ علیرضا نادی کاپیتان و ولاسکو، سرمربی تیم ملی. نادی که به عنوان کاپیتان ایران در این کنفرانس شرکت کرده بود، پس از صحبت در مورد بازی، از تمام شدن قرارداد ولاسکو صحبت کرد و گفت: «امیدوارم مسئولان ورزش ایران هر طور که شده ولاسکو را نگه دارند چون قرارداد او تمام شده.»
این جرقه‌ای بود در ذهن خبرنگاران که از خود ولاسکو بپرسند در ایران می‌ماند یا نه. نوبت که به ولاسکو رسید، او ابتدا در مورد مسابقه با ژاپن صحبت کرد اما اولین سوالی که از او پرسیده شد، در مورد تمدید قراردادش بود. ولاسکو هم بدون این‌که جواب مشخصی بدهد، همه چیز را به آینده موکول کرد: «دو ماه پیش که در ژاپن بودم، با داورزنی صحبت کردم که بعد از مسابقات انتخابی لیگ جهانی باید پیش خانواده‌ام بروم. باید بروم پیش دخترم و نوه‌هایم. یک سری از دوستانم هم در آرژانتین هستند که باید پیش آن‌ها هم بروم. بعد از این دوره استراحت، تصمیم‌گیری می‌کنم که در تیم ملی ایران بمانم یا نه.»
خبرنگاران از او پرسیدند: «پس ممکن است به کارتان در ایران ادامه بدهید؟» که او گفت: «هنوز هیچ چیز مشخص نیست. من باید شرایط فدراسیون ایران را هم بدانم. فعلا صبر کنید.»
حرف‌های ولاسکو این نگرانی را برای اهالی والیبال ایجاد کرد که او ممکن است از تیم ملی برود. بدون شک والیبال ایران با ولاسکو اوج گرفته و اگر او نبود، شاید حالا ایران هم جواز لیگ جهانی را نگرفته بود. قطعا تمدید قرارداد او یک موفقیت بزرگ برای والیبال ایران است تا درخشش خود را در لیگ جهانی هم ادامه بدهد.

همۀ این ولاسکو ولاسکوگفتن ها به خاطر شماست


همۀ این ولاسکو ولاسکوگفتن ها به خاطر شماست 1

یکشنبه شب هتل المپیک میزبان شام آخر کادرفنی و بازیکنان تیم ملی والیبال ایران بود. خولیو ولاسکو که به خاطر حضور در کنفرانس خبری پس از بازی ایران – ژاپن دیرتر از سایرین به محل هتل رسید، به محض ورود به رستوران المپیک با تشویق پیاپی و ولاسکو ولاسکو گفتن ملی پوشان روبرو شد و به احترام ملی پوشان به آنها تعظیم کرد.
ولاسکو پیش از صرف شام با بازیکنان همکلام شد و لحظاتی نیز برای آنها حرف زد. او گفت: من دو سال تجربه فوق العاده، زیبا و فرهنگی در ایران داشتم. درست است که من از یک کشور بافرهنگ می آمدم و به یک فرهنگ متفاوت با آنچه داشتم برخورد کردم ولی این برخورد و چیزهای زیادی که از آن یاد گرفتم برایم دلچسب بودم.
ولاسکو در ادامه گفت: به شما افتخار می کنم. کار کردن کنار شما را هم برایم خودم افتخار می دانم. شعارهایی که مردم به اسم من سردادند و همه این ولاسکو ولاسکو گفتن ها به خاطر شماست. مردم می فهمند و احساس می کنند که شما حالا یک تیم منسجم هستید و از این بابت خوشحالند. من از همه شما تشکر می کنم که در این مدت، خوب کار کردید و برای رسیدن به اوج، کم نگذاشتید. به خاطر همه چیز از شما ممنونم.
سرمربی تیم ملی ادامه داد: امیدوارم در ادامه مسیری که دارید من هم کنارتان باشم ولی واقعیت این است که هنوز هیچ چیز معلوم نیست. فقط می توانم بگویم والیبال ایران با من یا بی من می تواند در بالاترین سطح والیبال جهان حضور موفق داشته باشد. من برای ادامه راهتان در تیم ملی، تیم های باشگاهی و در کنار خانواده تان آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم باز هم ببینمتان.
خولیو ولاسکو در پایان شام آخر، یک به یک بازیکنانش را در آغوش کشید و ثانیه هایی با آنها خوش و بش و وداع کرد.


نادی: امروز یکی از بهترین روزهای زندگی ام بود

سرگروه تیم ملی والیبال کشورمان گفت: پیروزی در برابر ژاپن و صعود به لیگ جهانی یکی از بهترین روزهای زندگی ام را رقم زد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، "علیرضا نادی" بعد از پیروزی دوم در برابر تیم ژاپن و صعود ایران به لیگ جهانی در گفتگو با خبرنگاران افزود: بچه ها در بازی امروز در برابر ژاپن خیلی خوب بازی کردند و علت آن هم این بود که از قبل با نقاط ضعف و قوت تیم ژاپن آشنا بودیم.
وی تاکید کرد امیدوارم در لیگ جهانی نماینده شایسته باشیم و یقین داشته باشید که تیم ملی والیبال ایران تنها برای حضور در این مسابقات راهی لیگ جهانی نمی شود.
وی در خصوص نیازهای والیبال ایران برای حضور در لیگ جهانی نیز گفت: آرزوی من ماندن ولاسکو در تیم ملی والیبال در لیگ جهان است. از مسئولین نیز تقاضا دارم این خواسته والیبال را محقق سازند. دومین نیاز ایران در لیگ جهانی بازی های تدارکاتی که ولاسکو در این زمینه نیز می تواند بازی های خوبی تدارک ببیند.
نادی در باره نقش ولاسکو در پیروزی ایران گفت: قبل از حضور ولاسکو جز بهترین تیم های آسیا بودیم اما اکنون علاوه بر قهرمانی به لیگ جهانی راه یافتیم. ولاسکو تاثیر زیادی در کسب این عنوان ها دارد.
سرگروه تیم ملی والیبال در باره امکانات والیبال ایران و اختلاف سطح آن با والیبال دنیا گفت: باید امکانات ایران تقویت شود تا ما در لیگ جهانی با قدرت از اعتبار والیبال ایران دفاع کنیم.
وی در پایان با ابراز گلایه از برخی اظهار نظر ها در مورد پیروزی تیم ملی والیبال ایران در برابر ژاپن گفت: ژاپن تیم ضعیفی نبود بلکه ایران خیلی قدرتمند شده است. در گذشته ما آرزو داشتیم که از این تیم امتیاز یک ست را بگیرم اما اکنون ژاپنی ها در آرزو کسب امتیاز یک ست از تیم والیبال ایران هستند.
تیم ملی والیبال ایران امروز در دومین بازی خود با ژاپن در چارچوب مسابقات انتخابی لیگ جهانی سه بر صفر این تیم را شکست داد و راهی لیگ جهانی سال 2013 شد.


گزارش تصویری از دومین دیدار ایران - ژاپن

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس1 15

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس1 13دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس1 3

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس1 1

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس2 10


دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس2 10


دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس2 11

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس2 6

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس3 28

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس4 10

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس4 25

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس4 17

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس4 18

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس5 29

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس5 28

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس5 13

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس6 17


دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس6 6

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس6 10

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس7 33

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس7 32

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس7 21

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس7 22

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس7 15

دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس7 17دومین مسابقه ایران - ژاپن عکس7 18

گزارش تصویری از ضیافت شام  تیم ملی ایران پس از صعود به لیگ جهانی

شام آخر عکس 1

شام آخر عکس 25

شام آخر عکس 22
شام آخر عکس 24

شام آخر عکس 15

شام آخر عکس 12

شام آخر عکس 11شام آخر عکس 5


شام آخر عکس 5+نوشته شده در دوشنبه 20 شهریور 1391 ساعت09:10 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |