تبلیغات
دنیایه زیبایه من - چند تا خبر

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

موسوی به دلیل مصدومیت نمی تواند برای العربی بازی کند


تهران – بازیکن سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت که به دلیل مصدومیت نمی تواند در ترکیب العربی قطر در جام باشگاه های جهان شرکت کند.

ˈمحمد موسویˈ روز دوشنبه به ایرنا افزود: بعد از ظهر امروز (دوشنبه) با ارسال رایانامه ای به باشگاه العربی، اعلام کردم که به دلیل مصدومیت نمی توانم برای این تیم بازی کنم ودرحال حاضر منتظر پاسخ آنها هستم.

وی افزود: این مصدومیتی است که از سال گذشته در ناحیه شانه من به وجود آمده و در بازی با ‍ژاپن نیز تشدید شد.

بازیکن سرعتی زن تیم ملی کشورمان گفت: قرار بود ساعت 22 امشب برای شرکت در تمرینات العربی به قطر سفر کنم. در حال حاضر منتظر تماس مسئولان این باشگاه هستم تا در صورتی که به من اجازه دهند، قراردادم را لغو کنم و در رقابت های جام باشگاه های جهان شرکت نکنم.


جام باشگاه های جهان از 12 مهرماه آغاز می شود و العربی قطر به عنوان نماینده قاره آسیا در این رقابت ها شرکت می کند.

موسوی قراردادی 25 روزه با این باشگاه قطری منعقد کرده است تا در این دوره از رقابت ها شرکت کند.

موسوی که سال گذشته عضو باشگاه گیتی پسند اصفهان بود، در رقابت های فصل جدید لیگ برتر ایران در ترکیب کاله آمل به میدان خواهد رفت
.موسوی: دوست دارم برای العربی بازی کنم

تهران – بازیکن سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: دوست دارم در مسابقات باشگاه های جهان در ترکیب العربی به میدان بروم اما به کاله ای ها هم حق می دهم که با این موضوع مخالفت کنند.


به گزارش ایرنا، العربی قطر به عنوان قهرمانی والیبال باشگاه های آسیا باید مهرماه در رقابت های باشگاه های جهان به میدان برود.

این باشگاه قطری برای موفقیت در رقابت های جهانی با چند بازیکن مطرح خارجی از جمله ˈمحمد موسویˈ بازیکن سرعتی زن تیم ملی کشورمان قرارداد بسته است اما باشگاه کاله که با این بازیکن برای حضور در فصل جدید لیگ برتر ایران قرارداد دارد با حضور وی در ترکیب العربی مخالف است.

موسوی درباره این موضوع به ایرنا گفت: مدت ها قبل از قرارداد با کاله، با باشگاه العربی یک قرارداد 25 روزه بستم تا در رقابت های باشگاه های جهان به میدان بروم. زمانی که با مسئولان کاله مذاکره می کردم هم این موضوع را به اطلاع آنها رساندم.

وی افزود: علاقه ای ندارم که در ترکیب یک تیم قطری حضور داشته باشم اما این بار العربی تیم بسیار خوبی است و برای موفقیت جام باشگاه های جهان برنامه ریزی کرده است. از سوی دیگر این رقابت ها اهمیت بالایی دارد و حضور در آن برایم اهمیت دارد. به این دلایل علاقه دارم که به قرادادم با العربی پایبند باشم.

موسوی تاکید کرد: به علاوه ممکن است حضور در این رقابت ها فرصتی برایم فراهم کند تا پیشنهاداتی از باشگاه های خوب خارجی دریافت کنم تا به فعالیت خود در لیگ های اروپایی ادامه دهم.


موسوی خاطرنشان کرد: با این وجود به مسئولان باشگاه کاله هم حق می دهم که با رفتن من به این رقابت ها مخالفت کنند زیرا آنها معتقدند باید در تمرینات پیش از فصل شرکت کنم تا با پاسور جدید این تیم هماهنگ شوم. به علاوه اینکه در صورت حضور در جام باشگاه های جهان نمی توانم در هفته اول لیگ برتر نیز به میدان بروم.

بازیکن ملی پوش باشگاه کاله گفت: با مسئولان فدراسیون مذاکراتی داشتم و آنها نیز معتقدند ممکن است در صورت عدم پایبندی به قراداد با العربی برایم مشکلاتی به وجود بیاید.

وی گفت: امروز جلسه ای با محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال دارم تا در این باره صحبت کنیم. اگر قرار باشد در ترکیب العربی حضور داشته باشم امشب به قطر خواهم رفت تا در تمرینات این تیم شرکت کنم.
دهم مهر تاریخ قرعه کشی لیگ برتر والیبال/احتمال 14 تیمی شدن مسابقات

تهران – رییس سازمان لیگ فدراسیون والیبال با اعلام تاریخ دهم مهر به عنوان زمان قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر گفت: ممکن است دو تیم جدید جایگزین هاوش گنبد و گیتی پسند اصفهان در این رقابت ها شوند.

ˈمنوچهر پورحسنˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم های شهرداری رشت و شهرک های صنعتی خراسان شمالی برای حضور در لیگ برتر اعلام آمادگی کرده اند اما ما هنوز منتظریم که هاوش و گیتی پسند به صورت رسمی عدم حضور خود را اعلام کنند تا از تیم های جدید ثبت نام کنیم.

وی ادامه داد: هر دو تیم شهرداری و شهرک های صنعتی آماده واریز مبلغ ورودی هستند و حتی اعلام کرده اند که با بازیکنان و مربیان مورد نظر خود به توافق نیز رسیده اند. این موضوع قطعا تا روز دوشنبه مشخص می شود تا ترکیب نهایی تمام تیم های لیگ برتری مشخص شود.

پورحسن گفت: رقابت های فصل جدید لیگ برتر از 19 مهرماه آغاز می شود و قرعه کشی مسابقات نیز روز دهم مهر با حضور نمایندگان تیم های شرکت کننده برگزار خواهد شد.


شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، باریج اسانس کاشان، پیشگامان کویر یزد، میزان مشهد، نوین کشاورز تهران، کاله آمل، جواهری گنبد، متین وارنای ورامین، پیکان تهران، سایپای البرز و آلومینیوم المهدی بندرعباس، 12 تیمی هستند که با واریز مبلغ ورودی 40 میلیون تومانی، حضور خود را در فصل آینده لیگ برتر والیبال قطعی کرده اند.
رییس سازمان لیگ والیبال: پیكان بدهكار است/ دلال‌های والیبال را نمی‌شناسم


رییس سازمان لیگ برتر والیبال از تسویه نشدن بدهی های فصل قبل باشگاه پیكان و همچنین واریز نشدن ورودی لیگ برتر امسال توسط این تیم خبر داد.

منوچهر پورحسن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: همه تیم‌هایی كه برای شركت در لیگ برتر امسال ثبت‌نام كرده‌اند، مبلغ ورودی را برای مسابقات پرداخت كردند، اما باشگاه پیكان نه تنها این پول را به حساب فدراسیون واریز نكرده، بلكه هنوز با برخی از بازیكنان خود در سال گذشته تسویه حساب نكرده است . داورزنی رییس فدراسیون والیبال این امكان را برای باشگاه پیكان فراهم كرده كه نصف هزینه ثبت‌نام در لیگ را پیش از مسابقات و مابقی را در آبان ماه بپردازند.

وی افزود: ما بیشتر مشكل بدهی باشگاه پیكان را به بازیكنان فصل قبل همچون عندلیب و حسینی داریم و امیدوارم هر چه زودتر این مشكلات برطرف شود تا بتوانیم قراردادهای جدید را در باشگاه پیكان ثبت كنیم.

رییس سازمان لیگ برتر والیبال درباره صحبت‌های مطرح شده از سوی برخی بازیكنان ملی‌پوش درباره وجود دلالیسم در لیگ برتر والیبال گفت: حقیقتا من اطلاعی در این باره ندارم. البته می‌دانم كه شخصی به نام مهماندوست و یا مهمان پرست طرف حساب باشگاه‌ها برای به خدمت گرفتن بازیكنان خارجی است. اسم این فرد را هم به درستی نمی‌دانم، اما قطعا برای به خدمت گرفتن بازیكنان یا مربیان خارجی چنین افرادی وجود دارند. من حتی پیشنهاد دادم كه در داخل فدراسیون كارگروهی برای رسیدگی به این موضوع تشكیل شود تا خدای ناكرده حق بازیكن یا پول باشگاه بی‌خود هدر نرود.

پورحسن درباره انصراف باشگاه گیتی‌پسند از ادامه حضور در لیگ برتر والیبال گفت: ما همچنان دو شكایت از مهدی بازارگرد و مجتبی شبان از باشگاه گیتی‌پسند در اختیار داریم. كمیته‌ انضباطی به نفع بازیكنان رای داده و آنها می‌توانند تمام حقوق خود را از باشگاه گیتی‌پسند دریافت كنند. البته نمی‌دانم این مبلغ مورد بحث شكایت تاكنون پرداخت شده یا نه، اما به هر حال طبق رای كمیته‌ انضباطی، باشگاه حق ندارد این دو بازیكن را جریمه كند.

رییس سازمان لیگ برتر والیبال از آغاز مسابقات فصل جاری از نوزدهم مهر ماه خبر داد و گفت: بازی‌های لیگ برتر در روزهای یكشنبه و چهارشنبه برگزار می‌شود. ممكن است تیم‌های شهرداری رشت و یك تیم از خراسان شمالی به جمع 12 تیم فعلی لیگ اضافه شود.


شعبانیان:بدون تمرین ودیدار تدارکاتی شکست ها ادامه خواهد داشت


تهران - سرمربی تیم ملی والیبال زنان گفت:نتیجه تیم ایران در رقابت های کنفدراسیون آسیا تفاوتی با پیش بینی ها نداشت و اگرچرخه تمرین و حضور در رقابتهای بین المللی انجام نشود ، این روند ادامه خواهد داشت.

ˈمیترا شعبانیان ˈ پس از باخت سه بر صفر تیم کشورمان مقابل تیم چین تایپه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم ایران تغییرات قابل توجهی به لحاظ بازیکن و میانگین قدی و تاکیتک های تیمی داشت اما باید این تیم جوان آموخته های میدان تمرین را در زمین مسابقه یا اردوی تدارکاتی به اجرا می گذاشت تا آماده میادین سخت آسیایی شود.

وی ادامه داد: نه تنها من ، بلکه همه صاحب نظران و کارشناسان والیبال ایران می دانند که هفت تیم حاضر در مسابقات جام آسیا برترین های این رشته در آسیا هستند و رویارویی با این تیم ها کاری بسیار سخت بود.

شعبانیان گفت: قصد توجیه ندارم و پیش از اعزام تیم به این سفر به مسوولان فدراسوین گفتم با همه تغییرات ، تیم والیبال زنان کمبود تجربه دارد، اما با توجه به مشکلات مالی فدراسیون امکان برگزاری اردوی تدارکاتی یا حضور در رقابت های بین المللی وجود نداشت.

این مربی افزود: والیبالیست های ما در جریان تمرینات در توپ گیری و دریافت سرویس خیلی خوب کار کردند و به جرات 90 درصد توپ ها را به خوبی دریافت می کردند اما در زمین مسابقه به دلیل استرس بالا جز چند دقیقه نخست بازی که گاهی موجب نگرانی حریف نیز می شد، فقط 40 درصد سرویس ها دریافت می شد.

وی با بیان اینکه دریافت درست و دقیق سرویس نیاز به تمرکز دارد ، اضافه کرد: خوشبختانه با تمام کم تجربگی و مشکل دریافت ، نتایج ما آبرومندانه بود و اختلاف امتیاز هر گیم حکایت از توانمندی دختران والیبالیست داشت .

شعبانیان گفت: شش ماه تمرین کردیم و بازیکنان با تمام توان جنگیدند اما دیدن کادر فنی 11 نفره ژاپن با چهار انالیزور حتی اعضا کادر فنی را دچار استرس می کرد و بازی کردن در چنین شرایطی خیلی سخت بود.** والیبال زنان رها نشود

شعبانیان خطاب به مسوولان ورزش و فدراسیون والیبال گفت: والیبال زنان نباید رها نشود. لازم است به محض بازگشت تیم به تهران تمرینات آغاز شود و باید حداقل ماهی دو بار یک اردوی تدارکاتی و یک مسابقه با تیم های خارجی داشته باشیم تا تیم بتواند طی دو سال آینده به شرایط مطلوبی برسد.

وی با اشاره به اینکه والیبال زنان سایر کشورها منتظر پیشرفت ما نمی مانند و اگر ما یک پله جلو برویم آنان چهار پله را طی کرده اند، گفت: تیم قزاقستان نسبت به دو سال پیش پیشرفت غیر قابل باوری داشت به گونه ای که توانست یک گیم از چین بگیرد.

این مربی ادامه داد: فدراسیون والیبال ایران به دلیل جایگاه تیم ملی والیبال مردان ، ارتباط مناسبی با فدراسیون های سایر کشورها دارد و می تواند با استفاده از این شرایط ، زمینه را برای برگزاری اردوها و مسابقات تدارکاتی برای تیم ملی زنان فراهم کند.** یک تیم ملی قوی بهتر از تیم های باشگاهی بدون حامی مالی

شعبانیان گفت: اگر لیگ و تیم های باشگاهی نداشته باشیم اما فدراسیون بتواند یک حامی مالی قدرتمند برای تیم ملی فراهم کند تا به طور مرتب تمرین کرده و در مسابقات مختلف شرکت کند، می توانیم خیلی زود جایگاه قابل قبولی در آسیا بدست آوریم.

وی ادامه داد: متاسفانه تیم های باشگاهی به دلیل نبود حامی مالی ممکن است امکان تشکیل شدن و تمرین نداشته باشند و یا اینکه بازیکنان این تیم ها در شهرستانها امکان تمرین ندارند و میزان آمادگی آنان کاهش می یابد و این به وضعیت امادگی تیم ملی لطمه می زند.** تایلند الگوی بسیار خوبی برای والیبال زنان ایران است

سرمربی تیم ملی والیبال زنان گفت: تیم تایلند یکی از بهترین و قوی ترین تیم های آسیا است و مربی این تیم در نشست خبری اعلام کرد که 80 مسابقه تدارکاتی برای حضور در این مسابقه داشته اند.

شعبانیان ادامه داد: بازیکنان تیم تایلند با آنکه میانگین قدی بلندی نداشتند اما بقدری هماهنگ و منسجم بازی می کردند و تمام زمین را پوشش می دادند که بیننده گاهی تصور می کرد بازیکنان بیش از شش نفر هستند .

وی دریافت های بازیکنان این تیم را بسیار عالی توصیف کرد و افزود: این تیم خیلی سریع تاکتیک
هایش را تغییر می داد و حتی چشم بسته می توانستند درجای مناسب قرار بگیرند و تاکتیک های تیمی را به درستی اجرا کنند.** تاسیس والیبال مدارس ضروری است

شعبانیان گفت: برخی بازیکنان چین از سن شش سالگی و در مدارس والیبال تمرینات خود را شروع کرده اند و این درحالی است که برای تیم دختران نوجوان ایران ، دختران 15 ساله ای به اردو دعوت می شوند که باید در اردو ، پنجه زدن درست به آنان آموخته شود.

وی
تصریح کرد: باید بازیکنان آماده و تربیت شده به اردوی تیم ملی دعوت شوند ، و در اردوهای تیم ملی و برنامه تمرینی روی تاکتیک ها و هماهنگی تیم کار شود نه روی اصلاح تکنیکی بازیکنان..


 

 

ظریف:شاید هیچ فوتبالیستی حاضر به مسابقه نمی شد/ نقش ولاسکو در بزنگاه ها


تهران – هرچقدر والیبالیست های ایران با راهیابی به لیگ جهانی موجب تقویت غرور ملی ایرانیان شدند ، فوتبالیست ها با باخت تاریخی به لبنان آن را جریحه دار کردند.

[ظریف:شاید هیچ فوتبالیستی حاضر به مسابقه نمی شد/ نقش ولاسکو در بزنگاه ها]

 

درخشش والیبالیست های جوان ، بی حاشیه و بی ادعا اما بلندپرواز در کنار کم فروغی فوتبالیست هایی که همیشه کانون توجه رسانه ها بودند و بودجه هنگفتی می گرفتند تناقض موجود در ورزش ایران را به خوبی نمایان ساخت.

 

ˈفرهاد ظریفˈ لیبروی تیم ملی والیبال ایران در گفت و گویی مبسوط با ایرنا از شرایطی سخن گفت که والیبالیست ها به میدان رفتند و خویشتنداری کردند ولی هیچ فوتبالیستی حاضر به این کار نمی شد.

 

او همچنین از تفاوت قراردادهای فوتبالیست ها و والیبالیست ها و تدابیر ولاسکو در بزنگاه های مسابقات و تحول تیمی والیبال ایران در زمان حضور این مربی آرژانتینی سخن گفت.

 

مشروح گفت و گوی ظریف با ایرنا را در زیر می خوانید:

 

 

 

** خوشحالی مردم، مهمترین دستاورد ما

 

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: حضور در لیگ جهانی آرزویی بود که کل خانواده والیبال سال ها در پی رسیدن به آن بودند اما خوشحال کردن مردم مهمترین دستاورد ما از پیروزی مقابل ژاپن بود.

 

وی افزود: در چند روز اخیر مردم برخورد بسیار خوبی با ما داشتند و از صعود تیم ملی به لیگ جهانی ابراز خوشحالی می کنند. دست تک تک مردم را می بوسم که هیچگاه تیم ملی را تنها نمی گذارند و در دو مسابقه مقابل ژاپن هم با حضور خود از ما حمایت کردند.

 

** لیگ جهانی، جبران ناکامی المپیک

 

ظریف گفت: پیش از پیروزی مقابل ژاپن، همه حرف از شکست مقابل استرالیا و عدم راهیابی ما به المپیک می زدند اما صعود به لیگ جهانی باعث فراموشی این ناکامی شد.

 

وی ادامه داد: سطح لیگ جهانی و اهمیت حضور در این رقابت ها خیلی بالاتر از بازی های المپیک است. در المپیک هر تیم در مرحله گروهی فقط پنج مسابقه برگزار می کند در حالی که در لیگ جهانی تعداد مسابقات خیلی بیشتر است. به علاوه برگزاری دوره ای این رقابت ها باعث می شود تا تیم های بزرگ جهان به ایران سفر کنند و همین موضوع جلوه والیبال کشورمان را در سطح بین المللی افزایش می دهد.

 

** تبعیض غیرطبیعی بین فوتبال و دیگر رشته ها

 

لیبروی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به ناکامی های فوتبال در مقابل افتخارآفرینی های رشته های دیگر مثل والیبال گفت: متاسفانه در کشور ما همیشه بین فوتبال و دیگر رشته ها تبعیض وجود داشته و این تبعیض در سال های اخیر خیلی بیشتر از سابق نیز بوده است.

 

وی افزود: این تبعیض طبیعی نیست و باید با توجه به نتایجی باشد که هر رشته ای در رقابت های بین المللی کسب می کند. نتایج تیم های هر رشته ای نشان می دهد که کدام تیم بیشتر زحمت می کشد و به همین نسبت هم باید بودجه ورزش کشور میان رشته های مختلف تقسیم شود.

 

** یک بازیکن فوتبال به قیمت یک تیم والیبال

 

ظریف گفت: در حال حاضر یک بازیکن معمولی فوتبال قرارداد یک میلیاردتومانی با باشگاه خود می بندد اما کاپیتان تیم ملی والیبال ایران، حداکثر یک سوم یا یک چهارم این مبلغ را دریافت می کند.

 

وی تاکید کرد: در لیگ برتر والیبال حداکثر سه یا چهار تیم که برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می کنند یک میلیارد تومان برای جذب کل بازیکنان خود هزینه می کنند و بودجه سایر تیم ها مبلغی خیلی کمتر از این رقم است. در حالی که یک بازیکن فوتبال به طور میانگین یک میلیارد تومان از باشگاه خود می گیرد.

 

ظریف افزود: بارها افراد مختلفی این حرف ها را مطرح کرده اند اما هیچکس توجهی به این مسائل نمی کند و همچنان بین فوتبالی ها و دیگر ورزشکاران تبعیض وجود دارد.

 

** وضعیت تیم های باشگاهی و بی ثباتی والیبالیست ها

 

وی درباره تیم باشگاهی اش در فصل جدید لیگ برتر گفت: تا چند روز پیش با گیتی پسند مذاکره کرده بودم و قرار بود به حضور در این تیم ادامه دهم اما ناگهان مشخص شد که این باشگاه قصد حضور در رقابت های فصل آینده را ندارد.

 

ظریف افزود: به این ترتیب با باشگاه پیکان مذاکره کردم و به احتمال زیاد با این باشگاه قرارداد خواهم بست.

 

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: متاسفانه به دلیل ضعف در برگزاری رقابت های لیگ برتر والیبال و عدم ثبات در تیم های شرکت کننده در این رقابت ها، بازیکنان والیبال پیشنهادهای زیادی از سوی تیم های مختلف ندارند و مجبورند به هر پیشنهادی پاسخ مثبت بدهند.

 

وی ادامه داد: به علاوه مشخص نیست مبلغ قراردادی که یک بازیکن با باشگاهی می بندد را به طور کامل دریافت کند. مثلا باشگاه گیتی پسند سی در صد از قرارداد فصل قبل بازیکنان را به عنوان جریمه کسر کرده است. خیلی از باشگاه ها با بازیکنان قرارداد های دو ساله می بندند اما مشخص نیست این باشگاه در رقابت های فصل بعد هم حضور خواهد داشت یا نه. این شرایط باعث می شود بازیکنان والیبال ثبات نداشته باشند.

 

** ولاسکو؛ معمار والیبال ایران

 

لیبروی تیم ملی والیبال ایران درباره تاثیر حضور خولیو ولاسکو گفت: تاثیر او مشخص است و نتایجی که تیم ملی در این مدت به دست آورده نشان دهنده کارایی سرمربی تیم ملی است. البته این موفقیت ها ثمره کار مربیان قبلی تیم ملی نیز محسوب می شود اما ولاسکو مانند معماری بود که والیبال ایران را به جایگاه واقعی خود رساند.

 

وی افزود: متاسفانه بعد از ناکامی ما در راهیابی به المپیک خیلی ها از عملکرد تیم ملی و خولیو ولاسکو انتقاد کردند. پس از صعود به لیگ جهانی هم با عنوان کردن این نکته که مصر و ژاپن قدرت سابق را ندارند، تلاش کردند که این موفقیت را بی اهمیت جلوه دهند. اما باید بدانیم که همین مصر و ژاپن تا دو سال پیش همواره ایران را در رقابت ها مختلف شکست می دادند اما از زمان حضور ولاسکو در ایران چندین بار بر آنها غلبه کرده ایم.

 

** برطرف کردن اشتباهات با تمریناتی غیر فضایی

 

ظریف گفت: ولاسکو در زمان حضور در ایران دو تاثیر در تیم ملی گذاشت. یکی اینکه با توجه به صاحب نام بودن ولاسکو، هیچ بازیکنی نمی توانست در مقابل نظرات او بایستد و همه مجبور به اطاعت بودند.

 

وی افزود: تاثیر دوم ولاسکو در برطرف کردن نقاط ضعف بازیکنان و کار کردن روی موارد جزئی مانند توپ های برگشتی بود. تمرینات ولاسکو اصلا تمرینات عجیب و غریب و فضایی نبود بلکه او روی ایراداتی که در کار بازیکنان در رقابت های لیگ و تیم ملی می دید کار کرد و آن مشکلات را برطرف کرد.

 

لیبروی تیم ملی گفت: در دو ست مسابقه با مصر و ژاپن از حریف عقب افتادیم اما با حرفه ای گری ولاسکو موفق شدیم این عقب افتادگی را جبران کنیم و این ست ها را به پیروزی برسیم.

 

وی تاکید کرد: بازیکنانی که در این مدت با ولاسکو کار کرده اند همگی معتقدند که باید قرارداد این مربی با فدراسیون ایران تمدید شود زیرا ما با او خو گرفته ایم. امیدوارم مسئولین فدراسیون و وزارت ورزش برای حفظ ولاسکو اقدام کنند.

 

** بودجه مخصوص برای لیگ جهانی

 

ظریف درباره هدف تیم ملی در لیگ جهانی گفت: والیبال ایران پتانسیل بالایی دارد و ما نمی خواهیم جایگاهی که به سختی به دست آورده ایم را راحت از دست بدهیم. اگر ما فقط یک سال در لیگ جهانی حضور داشته باشیم و پس از آن از گردونه رقابت ها حذف شویم به خانواده والیبال ظلم شده است.

 

وی اظهار داشت: فدراسیون والیبال تیم های زیادی در رده های سنی گوناگون زنان و مردان دارد و اداره همه این تیم ها بودجه زیادی می طلبد. در کنار این هزینه ها، حضور در لیگ جهانی نیز هزینه ای گزاف دارد که به نظرم وزارت ورزش باید برای این منظور یک بودجه جدا برای فدراسیون تعریف کند.

 

** اگر فوتبالی ها شرایط ما را داشتند مسابقه نمی دادند

 

لیبروی تیم ملی والیبال گفت: پیش از سفر به مصر و مسابقه با این تیم در زیر گروه لیگ جهانی برای چند بازی تدارکاتی به اروپا سفر کردیم اما از آن زمان تا کنون حتی یک ریال هم از فدراسیون نگرفته ایم. اگر چنین اتفاقی در فوتبال رخ می داد حالا چه خبرهایی که منتشر شده بود اما در این مدت هیچ کدام از بازیکنان تیم ملی والیبال حرفی در این باره نزدند.

 

وی افزود: اردوی پیش از دو مسابقه با ژاپن نیز به جای اینکه در هتل برگزار شود در خوابگاه فدراسیون برپا شد. بعید می دانم بازیکنان فوتبال با این شرایط حاضر باشند مسابقه دهند.

 

ظریف گفت: بدون شک مسائل مالی در روحیه بازیکنان تیم ملی تاثیر می گذارد. این شرایط ما در حالی است که بازیکنانی که در تیم های مختلف در لیگ جهانی شرکت می کنند به خاطر حضور در تیم ملی حقوق دریافت می کنند.

 

وی تصریح کرد: الان که من این حرف ها را می زنم ممکن است خیلی ها ناراحت شوند اما به نظر من این شرایط به فدراسیون ربطی ندارد بلکه وزارت ورزش باید به فکر تامین هزینه های والیبال باشد زیرا ما به سطح جهانی رسیده ایم و نمی توان با بودجه قبلی فدراسیون را اداره کرد.

 

لیبروی تیم ملی والیبال در پایان گفت: بازیکنان تیم ملی قرار است به عنوان نماینده ایران به کشورهای مختلف بروند و در لیگ جهانی شرکت کنند بنابراین باید همه کمک کنند تا نماینده ای در شان ملت ایران باشیم.


چند روز پیش باخبر شدم که دختر کوچولویه داداشمون مهدی خان گلبویه عزیز به دنیا اومدن منم خواستم تا به سهمه خودم تولده عزیزه دوس داشتنیرو به خونواده محترمشون تبریک بگم و برا یه این هدیه دوس داشتنیه خدا ارزویه سلامتی و خوشبختی داشته باشم.

گلبو عزیز تولدتو تبریک میگم.http://up.vatandownload.com/images/8472i1yxlzljulj0e9rd.jpg


+نوشته شده در دوشنبه 27 شهریور 1391 ساعت11:56 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |