تبلیغات
دنیایه زیبایه من - لیگ برتر والیبال هفته دوم

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

پیشگامان در تعقیب قهرمان دوره قبل لیگ برتر والیبال


هفته دوم لیگ برتر والیبال امروز چهارشنبه با برگزاری شش دیدار در حالی پیگیری شد که تیم های کاله مازندران و پیشگامان کویر یزد با کسب سه امتیاز پیروزی در هفته دوم، شش امتیازه شدند و به ترتیب در صدر و رتبه دوم جدول این رقابت ها قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوم بیست و ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران در شهرهای آمل، بندرعباس، کاشان، گنبد و تهران(دوبازی) پیگیری شد. در نخستین بازی این هفته تیم والیبال سایپا در خانه والیبال تهران متین ورامین را سه بر صفر شکست داد. متین که در هفته نخست با شکست باریج اسانس در رتبه دوم جدول قرار گرفته بود با پذیرش این شکست رتبه هفتم جدول را به دست آورد.
سایپا نیز که در هفته گذشته رتبه دهم را در اختیار داشت با کسب سه امتیاز این پیروزی ضمن پنج پله صعود به رتبه پنجم رسید.
پنج دیدار دیگر هفته دوم، به صورت همزمان و از ساعت 17 آغاز شد که کاله مازندران در آمل میزبان شهرداری ارومیه بود. کاله نیز سه بر صفر مهمان خود را شکست داد تا با کسب شش امتیاز در صدر جدول قرار گیرد. کاله در هفته نخست نیز نوین کشاورز را از پیش رو برداشته بود. شهرداری ارومیه نیز در پایان هفته دوم با ملی پوشان خود همچنان بدون امتیاز ماند.
همچنین پیشگامان کویر یزد در این هفته مهمان جواهری در گنبد کاووس بود که این تیم نیز سه بر صفر میزبان خود را شکست داد. پیشگامان نیز شش امتیازی شد و به دلیل تفاضل پوئن معدل نسبت به کاله در رتبه دوم قرار گرفت تا مانند سایه، کاله را تعقیب کند.
پیکان نیز در تهران به مصاف شهرداری تبریز رفت. بازیکنان پیکان در این بازی تلاش زیادی برای شکست حریف کردند که موفق به شکست سه بر دو نماینده تبریز شدند. پیکان با کسب دو امیتاز این پیروزی جمع امتیازهای خود را به پنج امتیاز رساند و در مکان سوم جدول در پایان هفته دوم قرار گرفت.
بندرعباس نیز میزبان دیدار دیگر هفته دوم لیگ برتر والیبال سال 91  بود که آلومینیوم المهدی به مصاف میزان خراسان رضوی رفت. بازیکنان المهدی نیز سه بر یک میزان را شکست دادند تا در دومین هفته لیگ برتر والیبال به نخستین پیروزی خود دست یابند.
در آخرین بازی هفته دوم جام سردار شهید حسن طهرانی مقدم تیم باریج اسانس کاشان میزبان نوین کشاورز بود که این بازی نیز سه بر دو به سود باریج به پایان رسید تا نماینده کاشان با دو امیتاز در مکان نهم جدول این رقابت ها قرار گیرد.

نتایج کامل مسابقات هفته دوم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
سایپا 3– متین ورامین صفر: (25- 23، 25- 20 و 25- 20)
پیکان تهران 3شهرداری تبریز 2: (25- 20، 24- 26، 23- 25، 25- 20 و 19- 17)
باریج اسانس 3 – نوین کشاورز 2: (25- 17، 25- 22، 23- 25، 20- 25 و 15- 12)
بازرگانی جواهری صفر – پیشگامان کویر 3: (21- 25، 20- 25 و 25- 20)
کاله مازندران 3شهرداری ارومیه صفر: (25- 22، 32- 30 و 25- 22)
آلومینیوم المهدی 3– میزان خراسان رضوی یک: (25- 17، 25- 27، 25- 20 و 25- 22)
هفته سوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه برتر ایران روز چهارشنبه دهم آبان ماه در شهرهای ارومیه، کاشان، مشهد، تهران، یزد و تبریز با برگزاری شش دیدار پیگیری خواهد شد.

جدول لیگ برتر والیبال در پایان هفته دوم به قرار زیر است:
1-کاله مازندران شش امتیاز
2-پیشگامان کویر شش امتیاز
3-پیکان تهران پنج امتیاز
4-شهرداری تبریز چهار امتیاز
5-سایپای البرز سه امتیاز
6- آلومینیوم المهدی بندرعباس سه امتیاز
7-متین ورامین سه امتیاز
8-میزان خراسان سه امتیاز
9-باریج اسانس کاشان دو امتیاز
10-نوین کشاورز یک امتیاز
11-شهرداری ارومیه بدون امتیاز
12-جواهری گنبد بدون امتیاز 


نباید گفت چون "اسم" داریم باید تمام حریفان را شکست دهیم
کارخانه: در دریافت‌های اول بد بودیم/ محدودیت بازیکن داشتیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم والیبال متین ورامین گفت: در دیدار برابر سایپا تمام بازیکنان بد بودند و در دریافت‌های اول عملکرد خوبی نداشتیم.

خبرگزاری فارس: کارخانه: در دریافت‌های اول بد بودیم/ محدودیت بازیکن داشتیم

به گزارش خبرگزاری فارس، مصطفی کارخانه پس از شکست در هفته دوم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های ایران برابر سایپا اظهار داشت: در باد بازی هفته اول خوابیده بودیم؛ به هر حال از شرایط بازی و نتیجه راضی نیستم و قطعا بازیکنان هم همین شرایط را دارند.

وی ادامه داد: ما محدودیت بازیکن داشتیم و باید با این وضعیت کنار بیاییم؛ ضمن اینکه در بازی برابر سایپا محسن عندلیب را هم در ترکیب نداشتیم، چراکه وی کمی مصدومیت داشت. معتقدم که غیبت وی در روند بازی ما بی‌تاثیر نبود.

کارخانه با بیان اینکه باید بیشتر تلاش کنیم، افزود: مقابل تیمی بازی می‌کردیم که در زدن سرویس بهتری شرایط را دارد و در بین 12 تیم بهترین سرویس‌ها را می‌زنند. مشکلات تیم را من باید به عنوان سرمربی برطرف کنم.

سرمربی تیم والیبال متین ورامین خاطرنشان کرد: در بازی برابر سایپا همه بد بودیم و باید نقاط ضعف خود را برطرف کنیم؛ در این بین پاسورمان هم عملکرد مناسبی نداشت.

وی افزود: برای اولین بار بود که بازیکنانم در سالن خانه والیبال به میدان می‌رفتند. امسال 12 تیم نزدیک به هم در لیگ حضور دارند و باید بسیار جدی‌تر بازی کنیم تا پیروز شویم.

کارخانه در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد که توقع از تیمش بیشتر از چیزی بود که برابر سایپا به نمایش گذاشت، تصریح کرد: امسال تمام تیم‌ها خوب هستند و نمی‌توان گفت که چون ما اسم داریم باید تمام حریفان را شکست دهیم. سایپایی‌ها هم بازیکنان ملی‌پوش خوبی دارند، اما باید بگویم که روز خوب‌مان نبود و نتیجه را واگذار کردیم. در دریافت‌ها مشکل داشتیم و در هفته‌های آینده باید روی این بخش تمرکز بیشتری داشته باشیم.
بودجه ‌ما نسبت به سال گذشته 40 درصد کاهش پیدا کرده است
نفرزاده: تنها برای کسب تجربه وارد لیگ شده‌ایم/ تیمی گمنام هستیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: تیمی گمنام داریم و تنها برای کسب تجربه وارد مسابقات لیگ برتر شده‌ایم.

خبرگزاری فارس: نفرزاده: تنها برای کسب تجربه وارد لیگ شده‌ایم/ تیمی گمنام هستیم

به گزارش خبرگزاری فارس، فرهاد نفرزاده پس از پیروزی 3 بر صفر برابر متین ورامین در هفته دوم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های ایران اظهار داشت: با تیمی جوان و بودجه‌ای که داریم خوب بازی کردیم و در حد بضاعتمان خوب بودیم. من باید کارم را به عنوان مربی انجام دهم؛ بازی برابر میتن ورامین هم خوب بود و هر دو تیم با توجه به حساسیت مسابقات می‌خواستند پیروز شوند.

وی ادامه داد: تیم ورامین باید بیشتر در شرایط مسابقه قرار بگیرد، چراکه پتانسیل بسیار خوبی دارد. ما هم تیم جوانی هستیم و در هفته اول بازی را به جوانی خودمان باختیم. با تمام این شرایط تلاش می‌کنیم در سایر مسابقات عملکرد خوبی داشته باشیم.

نفرزاده با بیان اینکه سعی می‌کنم که بازیکنانم بازی زیبایی را از خود به نمایش بگذارند، خاطرنشان کرد: امسال تیم بسیار جوانی داریم و برای کسب تجربه وارد مسابقات شده ایم و هدف‌مان حضور در مرحله پلی‌آف است. تیم ما گمنام و کم‌تجربه است و بازهم تاکید می‌کنم برای کسب تجربه وارد لیگ شده‌ایم.

نفرزاده درخصوص برنامه بلند مدتش که سال‌های گذشته از آن صحبت می‌کرد، گفت: برنامه ما 3 ساله بود، اما نباید فراموش کنیم که آن برنامه به شرایط بودجه هم بستگی دارد. بودجه ما هر سال باید 20 تا 30 درصد افزایش پیدا کند، اما امسال نه تنها این مبلغ اضافه نشده است، بلکه 40 درصد هم کاهش پیدا کرده است. همین موضوع موجب شد تا برخی از بازیکنان خوب فصل گذشته را به راحتی از دست بدهیم.

سرمربی تیم ملی والیبال سایپا درخصوص مشکلات مالی بازیکنان تیمش تصریح کرد: اطلاعی از مشکلات مالی ندارم و برای نخستین بار است که این موضوع را می‌شنوم.


تا اطلاع ثانوی
ورود بانوان به سالن مسابقه والیبال مردان ممنوع شد

خبرگزاری فارس: ورود بانوان به سالن مسابقه والیبال مردان با دستور حراست وزارت ورزش و تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.

خبرگزاری فارس: ورود بانوان به سالن مسابقه والیبال مردان ممنوع شد

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که بانوان در فصول گذشته بدون هیچ مشکلی وارد سالن مسابقه والیبال مردان در رده‌های باشگاهی و ملی می‌شدند و مسابقات را تماشا می‌کردند، در جریان هفته دوم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور مسئولان برگزاری مسابقات اعلام کردند که با اعلام حراست وزارت ورزش و تا اطلاع ثانوی بانوان حق ورود با سالن مسابقه والیبال مردان را ندارند.

این موضوع و اعلام این خبر موجب ناراحتی بانوانی شد که در سالن مسابقه حضور داشتند؛ آنها پس از شنیدن این اطلاعیه به شدت نسبت به مسئولان والیبال واکنش منفی نشان دادند.

گفته می‌شد که حضور بانوان در مسابقات والیبال نوجوانان آسیا که به میزبانی تهران جریان  دارد هم ممنوع شده است؛ حال اینکه چرا این تصمیم گرفته شده موضوعی است که مسئولان باید پاسخ شفافی به آن بدهند، چراکه در برخی مسابقات لیگ برتر شاهد بودیم تعداد بانوان تماشاگر از مردان بیشتر بوده و هیچ مشکلی هم از سوی آنها ایجاد نشده است.

نخستین بار چندی پیش و در مسابقه تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن در چارچوب زیر گروه لیگ جهانی والیبال، ورود زنان به سالن مسابقه ممنوع شد.+نوشته شده در یکشنبه 7 آبان 1391 ساعت03:58 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |