تبلیغات
دنیایه زیبایه من - اخبار والیبالی

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

کمالوند:خودم را به لیگ جهانی می رسانم/استراحت یک ساله بدجوری تلافی ۶ سال بازی را درآورد

والیبال - آرش کمالوند می‌خواهد در لیگ جهانی برای تیم ملی والیبال بازی کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ در هفته 24 لیگ برتر مقابل شهرداری ارومیه زانوی او آسیب دید. همان موقع هم گفت :«مصدومیت برای بازیکنی در اوج آمادگی،کابوس است.»والیبالیست لرستانی حالا هفت،هشت ماهی می شود که کابوس را رد کرده و خودش می گوید:«دیگر کابوس را رد کرده ام.خدا را شکر حالا وضعیت طوری است که با شروع تمرینات دیگر به این مسائل فکر نمی کنم.»او اما امیدوار است خیلی زود دوبار آرش کمالوند سابق شود:«روزهای سختی بود که گذشت.انشاءا... بعد از آن هم بگذرد. امیدوارم دوباره به اوج برسم.» هر چند بازیکن فصل قبل سایپا بعد از مصدومیت می خواست در آلمان مداوا کند اما در ایران ماند:«من همان موقع تصمیم گرفتم برای فیزیوتراپی به آلمان بروم اما به خاطر اینکه جراحم ایرانی بود و می خواست هر 20 روز،یک ماه پایم را چکاپ کند،به آلمان نرفتم. از طرفی من باید برای فیزیوتراپی چهار،پنج ماهی در آلمان ماندگار می شدم.در این شرایط تصمیم گرفتم ایران بمانم و در سالن بدنسازی دکتر نوروزی که جراحم هم بود مداوایم را انجام دهم. سالن او هم تجهزیات خوبی دارد.»

 او که دلش بد جوری برای دست به توپ شدن لک زده می گوید:«مگر می شود ،والیبالیست باشی و دلت برای بازی تنگ نشود.البته من 5 -6 سالی بود که استراحت نداشتم اما با این مصدومیت بدجوری تلافی اش درآمد.»کمالوند که هفت،هشت ماهی است جراحی کرده ،با اینکه تا یک سال نمی تواند بازی کند اما از دو هفته دیگر تمرینات توپی را شروع می کند:«دوران نقاهتم یکسال طول می کشد.فعلا هم علاوه بر فیزیوتراپی ،تمرینات بدنسازی و دویدن را انجام می دهم.فکر می کنم از دو هفته دیگر تمرینات توپی را هم شروع می کنم.»او با این حال به توصیه پزشکش برای نیم فصل هم قرارداد نمی بندد:«دکترم گفته با تیمی قرارداد امضا نکنم تا در این مدت به پایم فشار نیاید. البته حالا انفرادی تمرین می کنم اما می توانم با تیم های تهرانی هم تمرین کنم.» او با اینکه فعلا در هیچ تیمی بازی نمی کند اما می خواهد دوباره نگاه ولاسکو را متوجه خودش کند:«آرزویم بازی در لیگ جهانی برای تیم ملی است.اردوهای تیم ملی بعد از عید شروع می شود. اگر با این روند به آمادگی برسم،می توانم خودم را دوباره نشان دهم و ملی پوش شوم.»


داورزنی: ولاسکو دنبال درمان تیروئیدش است/ او می آید اما انگار عده ای دوست دارند نیاید!

والیبال - رئیس فدراسیون والیبال می گوید شایعات درباره نیامدن ولاسکو چیزی شبیه به شوخی است.

محمدرضا داورزنی رئیس موفق فدراسیون والیبال در گفت و گویی کوتاه با خبرآنلاین درباره شایعه نیامدن خولیو ولاسکو به ایران می گوید:« من نمی دانم چرا عده ای از دوستان این قدر روی این مسائل خبرسازی های غیر واقعی می کنند. ما با ولاسکو در ارتباطیم و در وافع ایشان پیش از این هم ، برای بازی های این مرحله لیگ در تهران نبود. او همان طور که قبل از ترک ایران گفته بود برای اواسط ماه مارچ 2013 که می شود اسفند ماه ما به تهران بر می گردد. او سال قبل هم همان موقع بود که برگشت. ولاسکو معمولا در این ماه ها یعنی از مهر تا اسفند به سمینارهای آموزش والیبال می رود و تدریس می کند. با این وجود تمام بازی های لیگ برایش فرستاده می شود و او تمام بازی ها را برای بررسی شرایط بازیکنان ، آنالیز می کند. نمی دانم چرا این بحث های نزدیک به شوخی مطرح می شود و این قدر بعضی ها دوست دارند که القاء کنند قرار نیست ولاسکو برگردد.»

او ادامه می دهد:« البته بعد از رفتنش به ایتالیا ، او کمی هم کسالت داشت ، تیروئیدش کمی او را اذیت می کرد و تا جایی که به ما گفته به دنبال کارهای درمانی اش در این مدت رفته است. این ها اما باعث نمی شود که مشکلی در قرارداد ما با او وجود داشته باشد. خیال همه راحت باشد که ما با ولاسکو وارد لیگ جهانی می شویم.»


مظفری: ماهی پنج میلیون ندهند، می روم/ ماشین همسرم را فروختم تا زندگی ام بچرخد

والیبال - ایرج مظفری سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان قرار است خیلی زود کارش را برای مسابقه های جهانی مکزیک شروع کند. او اما می خواهد اول سنگ‌هایش را با رئیس فدراسیون وا بکند.

به گزارش خبرآنلاین؛هرچند هفته پیش کادر فنی نوجوانان جلسه ای با محمد رضا داورزنی داشت اما سرمربی تیم نوجوانان خیلی از حرفهایش ماند تا روزی دیگر.خودش می گوید:«در جلسه هفته پیش کاپ قهرمانی تیم را به فدراسیون برگرداندیم.یونس حسن زاده سرپرست تیم هم گزارش عملکرد تیم را ارائه کرد. البته درباره تیم هم خیلی صحبت کردیم.» اما این روزها یک اتفاق مهم هم در ورزش والیبال افتاده است. کادر فنی و فدراسیون درباره تحصیل اردونشینان به توافق رسیده اند:«رئیس فدراسیون موافقت کرد اگر تیم اردوی بلند مدت داشته باشد،بچه ها صبح درس بخوانند و بعد از ظهر تمرین کنند. دو ،سه بازیکن تیمم شاگرد اول هستند و حیف است از درس عقب بمانند.قرار شد سرپرست تیم آماری بگیرد تا مشخص شود بچه ها در چه رشته ای درس می خوانند. با گیلانی مدیر مدرسه اکباتان که خودش والیبالی است و کیومرث هاشمی برای ادامه تحصیل بچه ها هماهنگ می کنیم.به هر حال من معتقدم ضریب هوشی بازیکن درس خوان بالاست و می تواند در اجرای مهارت ها به او کمک کند.» 

او که برای ادامه همکاری با فدراسیون شرط دارد،خوشحال است که یکی از آنها را رئیس فدراسیون به زبان آورده است:«من دو،سه شرط دارم . خوشحالم داورزنی یکی از آنها را به زیان آورد.یعنی تیم نوجوانان با همین کادر برای رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا آماده می شود.البته این را هم می دانم که قهرمانی در حضور تیم های برزیل و روسیه خیلی هم راحت نیست.این دو تیم ،حریفان سرسختی هستند.» با این حال او هنوز حرف اصلی دلش را به داورزنی نگفته :«شرط اصلی من مانده.حفظ شان سرمربی و مربی تیم.این پیشنهاد نیست. من با رئیس صحبت می کنم.به هر حال خانواده من هم خرج دارند.باورتان می شود من ماشین همسرم را فروختم که زندگی ام تا پایان مسابقه های نوجوانان بچرخد؟ من حقوق روزانه 36 هزار تومان را قبول نمی کنم. کارگر بیشتر از من دستمزد می گیرد.فدراسیون باید به من ماهی چهار، پنج میلیون بدهد و به لاهوتی هم حقوق خوبی بدهد.من در این یک سال بالای دو میلیون تومان پول قبض موبایل داده ام.اگر من کوتاه بیایم به کمک هایم ظلم کرده ام.»

مظفری حقوق پنج میلیونی را حقش می داند، چرا که شغل دوم ندارد:«البته رئیس فدراسیون خودش گفت حقوقت ناچیز است.من گفته ام شغل دوم نمی گیرم. اگر فکرم درگیر کار دوم شود دیگر روی تیم نوجوانان تمرکز ندارم.حتی گنبد برایم پیغام داده اما به این باشگاه نمی روم.خودم معتقدم ،دو شغله بودن خوب نیست چرا که به هر دو جا لطمه می زند.» او شروع کارش را به قبول پیشنهادش ربط می دهد: «اگر داورزنی مبلغ در خواستی ام را قبول نکند من هم سرمربیگری تیم ملی را قبول نمی کنم. اگر هم با شرایط موافقت کند، از همین هفته کارم را شروع می کنم.»هفته ششم لیگ برتر، صف آرایی دو مدعی


هفته ششم لیگ برتر والیبال چهارشنبه 24 آبان ماه با شش دیدار برگزار می شود که در مهمترین بازی این هفته دو تیم مدعی قهرمانی یعنی پیشگامان و کاله در برابر یکدیگر صف آرایی می کنند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ششمین هفته لیگ برتر والیبال جام "سردار سرلشگر شهید حسن طهرانی مقدم"   چهارشنبه 24 آبان ماه جاری با شش دیدار در شهرهای تهران ،کرج، تبریز، ورامین، یزد و مشهد پیگیری خواهد شد.
تیم والیبال پیشگامان کویز یزد که از هفته نخست این دوره از رقابتهای لیگ برتر رقابت نزدیکی با کاله مازندران در صدر جدول این مسابقات دارد، در هفته ششم میزبان صدرنشین این رقابت ها است تا بهترین فرصت برای کسب رتبه نخست جدول را به دست آورد.
دو تیم کاله و پیشگامان در پنج هفته گذشته به پیروزی های متوالی دست یافتند و نماینده یزد به دلیل پیروزی سه بر دو در برابر پیکان در هفته سوم، 14 امتیاز دارد و در مکان دوم جدول است. این تیم در بازی برابر کاله 15 امتیازی، از امتیاز میزبانی برخوردار است و در صورت پیروزی در هر شرایطی صدر نشین خواهد شد.
در نخستین بازی هفته ششم لیگ برتر والیبال در تهران تیم والیبال پیکان، قهرمان 11 دوره لیگ برتر والیبال به مصاف بازرگانی جواهری گنبد که در قعر جدول قرار دارد، می رود.

در دومین بازی تیم سایپا که در حال حاضر با هفت امتیاز در رتبه هفتم است از ساعت 17 در سالن والیبال ورزشگاه انقلاب کرج میزبان شهرداری ارومیه است. نماینده ارومیه 9 امتیازی است و در رتبه چهارم جدول است و به رغم اینکه بازی خارج از خانه خواهد داشت، اما حریف دست و پا بسته ای برای سایپای جوان نخواهد بود.
تیم های شهرداری تبریز و باریج اسانس کاشان این هفته در تبریز در سی و سومین بازی لیگ برتر والیبال به مصاف هم خواهند رفت. نماینده تبریز و باریج جایگاه مناسبی در جدول این رقابت ها ندارند و با پنج و سه امتیاز به ترتیب در مکان های نهم و یازدهم هستند که پیروزی هر یک از آنان، جایگاهش را در جدول بهبود خواهد بخشید.
در پنجمین بازی هفته ششم لیگ برتر والیبال تیم متین که در رتبه پنجم جدول این رقابت ها قرار دارد، میزبان آلومینیوم المهدی بندرعباس در سالن شهید گل عباسی ورامین است. المهدی نیز در رتبه هشتم جدول قرار دارد و اگر بخواهد وضعیت خود را بهتر کند باید این هفته بر میزبان خود غلبه کند.
تیم های میزان خراسان و نوین کشاورز در سالن مهران مشهد برگزار کننده ششمین بازی هفته ششم لیگ برتر والیبال هستند. هر چند میزان خراسان هفته پیش (پنجم) شکست غیر منتظره ای در برابر متین داشت، اما تجربه این شکست می تواند برایش پیروزی در این هفته را به ارمغان آورد. از سوی دیگر حریف این هفته آنان نوین کشاورز است که جایگاه مطلوبی در جدول این رقابت ها ندارد و در رتبه دهم قرار دارد.

برنامه کامل دیدارهای هفته ششم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
تهران - ساعت 15:30، پیکان تهران - جواهری گنبد، خانه والیبال

کرج- ساعت 17، سایپا البرز - شهرداری ارومیه، انقلاب کرج
تبریز - ساعت 17، شهرداری تبریز - باریج اسانس ، سالن شهید اقدمی
ورامین - ساعت 17، متین ورامین - آلومینیوم المهدی، سالن شهید گل عباسی
یزد - ساعت 17، پیشگامان کویر - کاله مازندران، سالن شاهدیه
مشهد- ساعت17، میزان خراسان - نوین کشاورز ، سالن مهران

جدول رده بندی این رقابت ها نیز در پایان هفته پنجم به قرار زیر است:
1- کاله مازندران 15 امتیاز
2- پیشگامان کویر 14 امتیاز
3- پیکان تهران 10 امتیاز
4- شهرداری ارومیه 9 امتیاز
5- متین ورامین 9 امتیاز
6- میزان خراسان 8 امتیاز
7- سایپای البرز 7 امتیاز
8- آلومینیوم المهدی 5 امتیاز
9- شهرداری تبریز 5 امتیاز
10- نوین کشاورز 4 امتیاز
11- باریج اسانس 3 امتیاز
12- بازرگانی جواهری یک امتیاز


کاله و پیشگامان همچنان در صدر، سایپا به سختی باریج را شکست داد

 

مسابقات هفته پنجم دور رفت لیگ برتر والیبال امروز چهارشنبه با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که کاله و پیشگامان همچنان در صدر ماندند و سایپا به سختی باریج را از پیش رو برداشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته پنجم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام "سردار سرلشگر شهید حسن طهرانی مقدم"  امروز چهارشنبه با شش دیدار در شهرهای گنبد، کاشان، بندرعباس، آمل، مشهد و تهران پیگیری شد.

کاله مازندران صدرنشین این رقابت ها در این هفته با دو هزار علاقمند به والیبال آمل میزبان شهرداری تبریز بود که سه بر یک این تیم را شکست داد و با کسب 15 امتیاز از پنج پیروزی متوالی در صدر جدول باقی ماند. شهرداری تبریز نیز با پنج امتیاز قبلی خود درجایگاه نهم ماند.

تیم قعر جدولی بازرگانی جواهری گنبد نیز امروز میزبان شهرداری ارومیه بود و سه بر صفر مغلوب این تیم شد تا همچنان با یک امتیاز در قعر جدول بماند. شهرداری ارومیه نیز جمع امتیازهای خود را به 9 رساند و با یک پله صعود در رتبه چهارم قرار گرفت.

در دیگر دیدار این هفته، باریج اسانس که در رتبه یازدهم جدول قرار داشت در بازی خانگی در کاشان به مصاف سایپای البرز رفت و مبارزه بسیار خوبی در برابر نایب قهرمانی سال گذشته این رقابت ها به نمایش گذاشت (هر دو تیم 122 امتیاز در این بازی کسب کردند). سایپا سه بر دو در برابر نماینده کاشان به پیروزی رسید تا یک پله صعود در جدول این رقابت ها را تجربه کند.

تیم والیبال پیکان در بندرعباس با شکست سه بر صفر آلومینیوم المهدی و یک پله صعود در جدول دوباره با جایگاه سوم بازگشت تا همچنان به عنوان یک مدعی قهرمانی در این دوره از رقابت ها مطرح باشد.

نوین کشاورز در هفته پنجم لیگ برتر والیبال میزبان پیشگامان کویز یزد در تهران بود که سه بر صفر مغلوب این تیم شد تا پیشگامان همچنان با 14 امتیاز در جایگاه دوم جدول باقی بماند.

آخرین بازی هفته پنجم لیگ برتر والیبال از ساعت 17:30 امروز چهارشنبه بین دو تیم میزان و متین در مشهد برگزار شد. نماینده خراسان رضوی در این بازی که در سالن مهران مشهد برگزار شد، سه بر یک مغلوب نماینده ورامین شد تا سه پله سقوط در جدول رقابت های لیگ برتر والیبال را شاهد باشد.

نتایج کامل مسابقات هفته پنجم دور رفت لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

بازرگانی جواهری صفر – شهرداری ارومیه 3: (26- 28، 22- 25 و 18- 25)

 

باریج اسانس 2–   سایپای البرز 3: (25- 21، 33- 31، 23- 25، 24- 26 و 17- 19) 

 

آلومینیوم المهدی صفر – پیکان تهران 3: ( 20- 25، 18- 25 و 18- 25) 

 

کاله مازندران 3– شهرداری تبریز یک: (28- 30، 25- 22، 25- 18 و 25- 23)

 

میزان خراسان یک – متین ورامین 3: (22- 25، 25- 23، 17- 25 و 22- 25) 

 

نوین کشاورز  صفر – پیشگامان کویر یزد 3: (23- 25، 22- 25 و 18- 25)

 

جدول رده بندی این رقابت ها در پایان هفته پنجم به قرار زیر است:

1- کاله مازندران 15 امتیاز

2- پیشگامان کویر 14 امتیاز

3- پیکان تهران 10 امتیاز

4- شهرداری ارومیه 9 امتیاز

5- متین ورامین 9 امتیاز

6- میزان خراسان 8 امتیاز

7- سایپای البرز 7 امتیاز

8- آلومینیوم المهدی 5 امتیاز

9- شهرداری تبریز 5 امتیاز

10- نوین کشاورز 4 امتیاز

11- باریج اسانس 3 امتیاز

12- بازرگانی جواهری یک امتیاز


غفور: تا دو هفته دیگر نمی توانم بازی کنم

تهران – بازیکن ملی پوش تیم والیبال باریج اسانس کاشان گفت: به دلیل شکستگی از ناحیه بینی تا دو هفته دیگر نمی توانم به میدان بروم.

ˈامیر غفورˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از مصدومیت مقابل سایپا بینی ام را عمل کردم. باشگاه باریج اسانس ماسک محافظی برای صورتم سفارش داده است که اگر این ماسک امروز به دستم برسد گچ بینی ام را باز می کنم.

وی ادامه داد: دکتر جراحم به من گفته است که نباید تا ده روز حرکت زیادی داشته باشم و پس از آن نیز در صورتی که بینی ام خونریزی نداشته باشد می توانم بازی کنم. با این شرایط فکر می کنم دو هفته دیگر در مسابقه با پیشگامان کویر یزد دوباره بتوانم برای باریج اسانس بازی کنم.

بازیکن ملی پوش باریج اسانس کاشان درباره نتایج این تیم در رقابت های لیگ برتر گفت: در این فصل بدشانسی های زیادی آوردیم. بازی های سخت ما در هفته های ابتدایی فصل برگزار شد و خود من هم در سه بازی به دلیل مصدومیت نتوانستم بازی کنم. فکر می کنم با کسب چند پیروزی پیاپی بتوانیم از بحران خارج شویم.

وی خاطرنشان کرد: پیش از آغاز رقابت های لیگ برتر در شهر گرگان دوران آموزشی خدمت سربازی را گذراندم و هم اکنون مراحل اداری استفاده از طرح سرباز قهرمان را انجام می دهم.


+نوشته شده در چهارشنبه 24 آبان 1391 ساعت05:49 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |