تبلیغات
دنیایه زیبایه من - ورزشی

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

مذاكره با گزینه اصلی سرمربیگری تیم ملی بانوان

صبح امروز چهارشنبه سوم اسفند ماه لیلا محمدیان نایب بانوان فدراسیون والیبال در جلسه ای با میترا شعبانیان در خصوص پذیرفتن مسئولیت سرمربیگری تیم ملی والیبال بانوان مذاكره كرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال در این جلسه كه در دفتر محمدیان برگزار شد، پیرو برنامه های آمادگی تیم ملی و كادر فنی بحث و گفتگو شد و شعبانیان  هم از قبول این مسئولیت و كمك به تیم ملی والیبال استقبال كرد.

شعبانیان كه سرمربیگری تیم های ملی جوانان و بزرگسالان در سال های اخیر را در كارنامه خود دارد و در حال حاضربه تدریس در دانشگاه مشغول است،  پس از این جلسه به روابط عمومی فدراسیون والیبال گفت: جلسه خوب و مثبتی بود. شرایط و برنامه ها را بررسی كردیم و خوشبختانه تقریبا همه چیز مورد تایید طرفین است.  ولی باز هم از خانم محمدیان خواستم تا روز شنبه به من مهلت دهند تا جواب نهایی اعلام كنم. همین الان 80 درصد قبول است ولی باز باید بررسی كنم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال هم افزود: شعبانیان یكی از كسانی است كه می تواند در این مسئولیت كمك زیادی به تیم ملی والیبال كند. او برای این پست شایسته است و از این پیشنهاد هم استقبال كرد ولی با این حال قرار شد جواب نهایی را روز شنبه اعلام كند.

مذاكره با گزینه اصلی سرمربیگری تیم ملی بانوان 1


+نوشته شده در چهارشنبه 3 اسفند 1390 ساعت06:30 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |