تبلیغات
دنیایه زیبایه من - ورزشی

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

زمان و مكان برگزاری مسابقات رفت فینال و رده بندی اعلام شد

تاریخ و زمان برگزاری مسابقات رفت(اولین دیدار)  فینال و رده بندی رقابت های لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای كشور در سال 90 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال بر اساس اعلام سازمان لیگ زمان و مكان مسابقات رفت فینال و رده بندی لیگ برتر والیبال مردان در سال 90 به شرح زیر است:

 

دیدار رفت - چهارشنبه 24 اسفند

رده بندی
تهران – خانه والیبال – ساعت15
پیكان تهران – شهرداری ارومیه

فینال (پخش مستقیم تلویزیونی از شبكه سوم سیما)
كرج – سالن انقلاب – ساعت 15:30
سایپا البرزكاله مازندران ( شیرههههههههههههههه كالهههههههههههههه جونمممممممممممممممممممم
)

 تو ادامه مطلبم مصاحبه زوزی رو  با یكم تاخیر گذاشتم پس بدو ادامه مطلب  یادت نره ها.

زورزی از سومین جدال كاله و پیكان می گوید

آندره زورزی خبرنگار ویژه فدراسیون جهانی و تحلیلگر بین المللی ایتالیایی والیبال دنیا كه چندی پیش جهت تماشای مسابقات لیگ برتر والیبال به ایران آمد، در سفر خود به آمل از دیدار سوم تیم های كاله مازندران و پیكان تهران در مرحله پلی آف لیگ برتر دیدن كرد كه یكی از در گزارشات خود در سایت تریس دی اسپورت ایتالیا نوشت:

تیم  کاله امل در یک بازی نفس گیر و جذاب (پلی اف)توانست تیم پیکان را شکست دهد. ظرفیت سالن والیبال آمل یک ساعت  قبل ازشروع بازی تكمیل شد و در حدود 3000 نفردر جایگاه تماشاچیان حضور داشتند. این در حالی بود که بیرون از سالن والیبال میان پلیس و جمعی از هواداران که قصد داشتند وارد سالن شوند درگیری ایجاد شد، زیرا این هواداران موفق به تهیه بلیط مسابقه نشده بودند و سالن مسابقه هم پرشده بود.

ولاسکوبا همراهی چند پلیس که وی را اسکورت می کردند وارد سالن شد این اسکورت به این دلیل بود که از نزدیکی هواداران به وی و در اغوش کشیدنش جلوگیری شود به هرحال مردم ایران به ولاسکو علاقه زیادی دارند. زیرا به کمک او والیبال ایران به عنوان ارزشمندی در آسیا دست یافته است.

تیم کاله با عملکرد عالی سعید معروف که در این مسابقه درخشش بالایی داشت توانست ست سوم را خیلی راحت از تیم منسجم پیکان که از تجربه بالایی برخوردار بود بگیرد و به پیروزی دست یابد.

درآخرین ست بازی با توجه به درگیری های لفظی که میان هواداران و همچنین صحبت هایی که بین ستارگان حاضر در هر دو تیم صورت گرفت حساسیت و تنش مسابقه بالا رفت اما در نهایت ست چهارم با نتیجه 24 بر 20 با ضربات بسیار خوب و عالیه اسپک زن جوان تیم پیکان به نام میرزاجان پور شرایط یکسانی را برای هر دو تیم ایجاد کرد اما واقعیت این است که نبوغ او نتوانست به کمک تیمش بیاید ودر نهایت پیكان با آخرین اشتباهاتی که مرتکب شد بازی را به حریف واگذار نمود.

در این مسابقه هم چندین اشتباه در دریافت مشاهده شد که مربیان از بازیکنان دائما می خواستند تا در دریافت هایشان دقت را بیشتر كنند و با قدرت ظاهر شوند. بازیكنان دو تیم از نظر قدرت بدنی بسیار قوی ودر شرایط ایده ال قرار داشتند اما باید در فرم تکنیک خود بازنگری داشته وتغییراتی در ضرباتشان داشته باشند.
بعد از پایان یافتن مسابقه زمانیکه از سالن خارج می شدیم هواداری سعی داشت ولاسكو راببوسد و برخی دیگر از هواداران هم یک صدا فریاد می زدند "ولاسکو ما دوست داریم".
+نوشته شده در سه شنبه 23 اسفند 1390 ساعت01:28 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |