تبلیغات
دنیایه زیبایه من - ورزشی

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

سلام با نتایجه بازیه برگشته فینال و رده بندی  بازیها اومدم پیشتون اولشم میخوام یه تبریك بگم به هوادارایه خوبه تیمه پیكان كه تیمشون تونست بازیه برگشت تو ارومیه رو با برد پشته سر بزاره ایشاالله كه بازیه سومشونم میبرن و سوم میشن . حالا نوبته كالههههههههههههههههههه جونهههههههههههههههههههههههههه خودم كه یه هورااااااااااااااااااااااااا حسابی دارن دیدین وقتی میگم شیرههههههههههههههههههههههههههههههه كالههههههههههههههههههههههه بی دلیل نیست حتما همه كالههههههههههههههههههههههههه ایها حالشو بردن بازیرو دیدن منكه سره ذوق بودم ایشاالله كه دوشنبه بازم این بچه هایه كالههههههههههههههههههههههههه باشه كه جامه خوشگله قهرمانیو میبرن بالا سرشون. به افتخارشون:

شییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییرهههههههههههههههههه كاللللللللللللللللللللللللللللللللللله

خب حالا نتایج:

كاله 3-0  سایپا  (25-14) (25-13) (25-20)

پیكان 3-1 شهرداری ارومیه (20-25) (25-20) (25-15) (25-19)پیكان و شهرداری ارومیه مشتركا سوم شدند


دیدار سوم پیكان تهران و شهرداری ارومیه در مرحله نهایی پلی آف لیگ برتر لغو و دو تیم مشتركا سوم شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال بر اساس اعلام سازمان لیگ با توجه به اینكه تعیین سرنوشت تیم سوم لیگ برتر به دیدار سوم در تهران كشیده شد، به علت بارش برف سنگین در ارومیه و مقدور نبودن سفر تیم ها به تهران برگزاری بازی سوم با توافق دو باشگاه لغو و دو تیم پیكان تهران و شهرداری ارومیه به عنوان سوم مشترك لیگ برتروالیبال ایران در سال 90 معرفی شدند.پیكان و شهرداری ارومیه مشتركا سوم شدند 1


ولاسکو به ملی پوشان استراحت داد

"خولیو ولاسکو" سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان  در سه مرحله بازیكنان را به اردوی تیم ملی دعوت می كند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین گروه دعوت شده به اردوی تیم ملی پس از پایان دور مقدماتی لیگ برتر والیبال و از بین تیم هایی که به مرحله پلی آف صعود نکردند، به اردوی مقدماتی این تیم فراخوانده شدند و تمریناتشان تا  29 اسفند ماه ادامه دارد.
دعوت شدگان به مرحله دوم در پنجم فروردین ماه به اردو تیم ملی دعوت می شوند که بیشتر شامل بازیکنان غیر ملی پوش چهار تیم مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال خواهند بود.
سومین مرحله اردوی تیم ملی والیبال كشورمان نیز با دعوت از بازیکنانی که در مسابقات قهرمانی آسیا و جام جهانی حضور داشتند و در مرحله پلی آف شركت كردند، تشكیل می شود.

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال دلیل این برنامه ریزی را تاکید ولاسکو بر استراحت 15 روزه بازیکنان ملی پوش پس از یک سال تمرین و مسابقه در تیم ملی و باشگاه های دانست و گفت: سرمربی تیم ملی معتقد است که بازیکنان ملی پوش که در بازی های جام جهانی ژاپن هم حضور داشتند به دلیل توانایی بالا، در اکثر مسابقات لیگ برتر نیز حضور داشتند و باید برای مسابقات انتخابی المپیک استراحتی 15 روزه داشته باشند.
"امیر خوش خبر" خاطر نشان کرد: در مجموع 45 نفر در سه مرحله به اردوی تیم ملی دعوت می شوند تا در نهایت از بین آنان بازیکنان دو تیم ملی الف و ب ایران معرفی شوند.
گفتنی است تیم ملی والیبال مردان کشورمان قبل از حضور در مسابقات انتخابی المپیک در ژاپن چهار مرحل اردوی آمادگی برگزار خواهد کرد.
مرحله نخست از 17 اسفندماه آغاز شده و تا 29 اسفندماه ادامه خواهد داشت. دومین مرحله نیز از پنجم فروردین به مدت 10 روز برگزار خواهد شد.
سومین مرحله هم از 14 فروردین ماه به مدت 25 روز تا هشتم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
سپس تیم ملی به منظور برگزاری چند دیدار تداركاتی به اروپا سفر می كند.
تیم ملی والیبال ایران اوایل خردادماه عازم چین می شود تا یک دیدار دوستانه نیز با تیم ملی این کشور برگزار کند و از آنجا راهی ژاپن محل برگزاری مسابقات انتخابی المپیک شود.
+نوشته شده در شنبه 27 اسفند 1390 ساعت07:32 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |