تبلیغات
دنیایه زیبایه من - ورزشی

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

ولاسكو انتخاب كرد

خولیو ولاسكو اسامی دعوت شدگان به اولین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال كشورمان برای شركت در رقابت های انتخابی المپیك را اعلام كرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال پس از پایان اردوهای مقدماتی تیم ملی كه با دعوت از پدیده های لیگ برگزار شد، خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی والیبال كشورمان اسامی 34 بازیكن را برای شركت در اولین مرحله اردوی آمادگی تیم های الف و ب كشورمان كه از 14 فروردین آغاز می شود را اعلام كرد:

تیم الف ایران:
1- علیرضا نادی
2- سید محمد موسوی
3- میر سعید معروف
4- مهدی مهدوی
5- امیر غفور
6- فرهاد پیروت پور
7- حمزه زرینی
8- پویا فیاضی
9- فرهاد قائمی
10- مجتبی میرزاجانپور
11- سعید مصطفی وند
12- علیرضا جدیدی
13- فرهاد ظریف
14- مجتبی یوسفی

تیم ب ایران:
1- آرش كشاورزی
2- فرهاد سال افزون
3- فرزاد ملا بهرامی
4- محمدطاهر وادی
5- علیرضا سلیمانی
6- شهرام محمودی
7- رضا قرا
8- محمد حسن صنوبری
9- آرمین تشكری
10- سامان فائزی
11- مسعود غلامی
12- پیمان كریمی
13- علیرضا مباشری
14- عارف باقرزاده
15- محمدرضا حسینی پویا
16- مجتبی قلیزاده
17- مهدی كریمی
18- ناصر رحیمی
19- یاشار شاهینی
20-  حامد تاروردی (در صورت موافقت پزشك به جمع اردو نشینان اضافه می شود)

تمرینات تیم الف به سرمربیگری خولیو ولاسكو و تمرینات تیم ب به سرمربیگیری خوان سیچلو، تحت نظر خولیو ولاسكو هر روز در نوبت صبح و عصر برگزار می شود. همچنین ادواردو به عنوان بدنساز، احمد مساجدی به عنوان مترجم، علیرضا پیشیاره به عنوان ماساژور و رضا ابراهیمی، جهانگیر سید عباسی، ناصر شهنازی، مسعود آرمات و محمد وكیلی، غلامرضا مومنی مقدم به عنوان مربیان داوطلب در اردوی تیم ملی در این تمرینات حضور خواهند داشت كه اردو به صورت سه روز تمرین و یك روز استراحت برگزار می شود.


مردان والیبال ایران 23 آوریل برابر با سوم اردیبهشت برای برگزاری دو دیدار دوستانه و تدارکاتی عازم کشورهای اسلوونی و صربستان خواهد شد. تیم ملی والیبال در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت با تیم ملی اسلوونی و روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت با تیم ملی والیبال صربستان دو دیدار دوستانه برگزار می كند.
در صورت نهایی شدن اقدامات انجام شده جهت صدور روادید و ویزا، ملی پوشان كشورمان پس از صربستان جهت برگزار چند دیدار دوستانه به پورتوریكو سفر خواهند كرد و در نهایت چند روز مانده به آغاز رقابت های انتخابی المپیك دو دیدار دوستانه در شانگهای چین با تیم ملی این كشور برگزار می كنند.

لازم به ذكر است این مرحله از اردوی آمادگی تا مسابقات انتخابی المپیك كه خرداد ماه سال جاری در توكیو ژاپن برگزار می شود، ادامه دارد تا در پایان این اردو از بین این 34 بازیكن، 14 نفر برای شركت در رفابت های مذكور انتخاب شوند.


انعكاس قهرمانی كاله در سایت فدراسیون جهانی والیبال

فدراسیون جهانی والیبال منتشر كرد: "كاله قهرمانی ایران را مهر و موم كرد".
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سایت FIVB با انتشار مطلبی با عنوان "كاله قهرمانی ایران را مهر و موم كرد" بر روی صفحه اصلی وب سایت خود از قهرمانی تیم والیبال كاله مازندران در لیگ برتر والیبال ایران كه با برگزاری 192 مسابقه به پایان رسید، گزارش داد. در این مطلب آمده كه تیم والیبال كاله مازندران پس از پنج سال حضور در لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای ایران برای اولین بار به مقام قهرمانی این رقابت ها رسید تا در سال 2012  به عنوان نماینده ایران در رقابت های قهرمانی باشگاههای مردان آسیا در شانگهای چین شركت كند.


هشت بازیكن از تیم ب به تیم الف اضافه شدند

خولیو ولاسكو اسامی هشت بازیكن از تیم ب را برای پیوستن به تیم الف اعلام كرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال پس از اعلام اسامی 34 بازیكن دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال كشورمان، خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی والیبال كشورمان اسامی هشت بازیكن از تیم ب به نام های رضا قرا، آرش كشاورزی، آرمین تشكری، محمد طاهر وادی، محمد حسن صنوبری، شهرام محمودی، مسعود غلامی و علیرضا مباشری را به منظور حضور در تمرینات تیم الف اعلام كرد. بدین ترتیب اولین اردوی تیم ملی والیبال كشورمان به منظور آمادگی هرچه بیشتر در رقابت های انتخابی المپیك از 14 فروردین با حضور 22 بازیكن در تیم الف و 12 بازیكن در تیم ب آغاز می شود .+نوشته شده در شنبه 12 فروردین 1391 ساعت12:56 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |