تبلیغات
دنیایه زیبایه من - ورزشی

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

سلام دوستایه خوبم بعده یه مدت كه نبودم بازم اومدم تا اپ كنم غصم گرفته بود راستش اینترنتم قطع شده بود تا دوباره وصلش كنن یه مدتی طول كشید از اونایی كه برام نظر دادن و نتونستم به موقع جوابشونو بدم عذر میخوام حالا بریم سراغه اپمون براتون یه چندتا عكس گذاشتم برا دیدنشون بایستی برید ادامه مطلب.


مشكل فیاضی و محمودی برطرف شد

مشكل خروج از كشور پوریا فیاضی و شهرام محمودی  دو بازیكن تیم ملی كشورمان نیز برطرف شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از تلاش های همه جانبه مسئولان فدراسیون والیبال و همكاری تمام عیار سازمان نظام  وظیفه، اداره گذرنامه و تربیت بدنی نیروهای مسلح مشكل خروجی پوریا فیاضی و شهرام محمودی دو بازیكن تیم ملی كشورمان نیز برطرف شد تا این بازیكنان فردا یكشنبه به كاروان والیبال ایران بپیوندند.

لازم به ذكر است تیم ملی والیبال كشورمان بامداد فردا یكشنبه تهران را به مقصد اسلوانی ترك خواهد كرد.


داورزنی : به خیر گذشت

رئیس فدارسیون والیبال با تایید موضوع سرقت از سرپرست تیم ملی والیبال گفت: اولویت نخست کاری در این اتفاق حل مشکل بازیکنان بود که باید سوم اردیبهشت با تیم ملی والیبال اعزام می شدند.
"محمدرضا داورزنی" در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال  افزود: فدراسیون چندین ماه تلاش کرده بود تا مشکل سربازی پنج تن از بازیکنان تیم ملی را حل کند که روز چهارشنبه پیگیری این موضوع با دریافت گذرنامه و ویزای گروهی این بازیکنان حل شده بود اما متاسفانه یک گروه سارق تمام تلاش های چند ماهه را با خود برد.

وی با بیان اینکه تیم ملی والیبال قرار است بامداد سوم اردیبهشت ماه عازم کشورهای اسلوونی، صربستان و بلغارستان شود، گفت: جمعه یکم اردیبهشت روز تعطیل ایران است و شنبه دوم اردیبهشت ماه نیز سفارت خانه های مستقر در تهران تعطیل هستند. بنابراین فدراسیون والیبال برای اینکه تیم ملی والیبال با مشکل اعزام روبرو نشود کمتر از 24 ساعت فرصت برای حل مشکل داشت.
رییس فدراسیون والیبال به همکاری بسیار خوب سردار باران چشمه مدیر کل تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح در رفع این مشکل اشاره کرد و گفت: همکاری سردار محمود صادقی رییس پلیس گذرنامه و سرهنگ حلوایی در سازمان نظام وظیفه، باعث انجام کاری در کمتر از 24 ساعت شد که قبلا برای انجام آن چندین ماه زمان برد و خوشبختانه به خیر گذشت و تیم با کلیه نفرات اعزام خواهد شد.

وی همچنین به همکاری خوب سفارت خانه های اسلوونی، صربستان و بلغارستان در تهران برای صدور ویزای مجدد این بازیکنان اشاره کرد و گفت: امیدوارم بازیکنان تیم ملی والیبال نیز با افتخار آفرینی در مسابقات انتخابی المپیک 2012 لندن پاسخ مناسبی به این کار گروهی بدهند.

لازم به ذکر است تیم ملی والیبال کشورمان که خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات انتخابی المپیک 2012 آماده می کند، بامداد یکشنبه سوم اردیبهشت ماه برای برگزاری 12 دیدار تدارکاتی و دوستانه عازم کشورهای اسلوونی، صربستان و بلغارستان می شود.   


 

تركیب تیم ملی ایران برای رویارویی با اروپایی ها

اسامی كاوران اعزامی تیم ملی والیبال كشورمان جهت سفر به اروپا و برگزاری 8  بازی دوستانه اعلام شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی كشورمان، اسامی بازیكنان اعزامی جهت برگزاری دیدار های دوستانه با تیم های ملی اسلوانی، صربستان و بلغارستان اعلام كرد:
1- سعید معروف
2- مهدی مهدوی
3- علیرضا نادی
4- سید محمد موسوی عراقی
5- علیرضا جدیدی
6- محمد حسن صنوبری
7- امیر غفور
8- شهرام محمودی
9- رضا قرا
10- حمزه زرینی
11- پوریا فیاضی
12- فرهاد قائمی
13- مجتبی میرزا جانپور
14- علی مباشری
15- فرهاد ظریف

همچنین امیر خوش خبر به عنوان سرپرست، خولیو ولاسكو به عنوان سرمربی، خوان سیچلو و ناصر شهنازی به عنوان مربی، احمد مساجدی(مترجم)، سیامك افروزی (دكتر و فیزیوتراپ)، نوید مشجری و پائولو گیاردینری(آنالیزور) وعلیرضا پیشیاره به عنوان ماساژور مردان والیبال كشورمان را در این سفر همراهی می كنند.


برنامه مسابقات باشگاه های آسیا


رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا از دوم تا دهم اردیبهشت ماه با حضور 10 تیم در شهر "ناخون راچتاسینا" تایلند برگزار می شود که دور مقدماتی این مسابقات در پنج روز نخست آن انجام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدارسیون والیبال، نمایندگان 10 کشور  آسیایی در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا حضور دارند که مسابقات دور مقدماتی خود را در دو گروه آغاز می کنند.
تیم گیتی پسند بانوان اصفهان به عنوان نماینده ایران با نمایندگان تایلند، ویتنام، میانمار و ژاپن در گروه نخست این رقابت ها قرار دارند و
گروه دوم نیز شامل نمایندگان کشورهای چین، قزاقستان، مالزی، سری لانکا و کویت است.
برنامه دور مقدماتی این رقابت ها به قرار زیر است که بازی ها به ترتیب در ساعت های 12، 14، 16 و 18 به وقت محلی برگزار می شود:


شنبه دوم اردیبهشت:
مالزی – سری لانکا
ویتنام – میانمار
چین – قزاقستان
ژاپن – تایلند

یکشنبه سوم اردیبهشت:
کویت – قزاقستان
میانمار – ایران
چین – مالزی
ژاپن – ویتنام

دوشنبه چهارم اردیبهشت:
کویت – مالزی
سری لانکا – چین
ژاپن – ایران
ویتنام – تایلند

سه شنبه پنجم اردیبهشت:
میانمار – ژاپن
قزاقستان – مالزی
کویت – سری لانکا
ایران – تایلند

چهارشنبه ششم اردیبهشت :
چین – کویت
قزاقستان – مالزی
سری لانکا – کویت
ایران – تایلند

پنج شنبه هفتم اردیبهشت تیم های شرکت کننده استراحت دارند و جمعه هشتم اردیبهشت ماه مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها برگزار می شود که برنامه آن نیز به قرار زیر است:

تیم دوم گروه الف - تیم سوم گروه ب
تیم دوم گروه ب – تیم سوم گروه الف
تیم اول گروه ب – تیم چهارم گروه الف
تیم اول گروه الف – تیم چهارم گروه ب

شنبه و یکشنبه نهم و دهم اردیبهشت نیز مراحل نیمه نهایی و نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا پیگیری خواهد شد.
تیم والیبال گیتی پسند شب گذشته از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد تایلند پرواز کرد که اسامی بازیکنان این تیم به قرار زیر است:
سمیرا ایمانی، سمیه شیرازی، شبنم علیخانی، شکوفه صفری، زینب گیوه، فاطمه رشیدی، مائده برهانی، بهاره نیازی، نجمه عابدیان، الهام فلاح، نگار کیانی و نرگس امیری.
" راحله آرا" به عنوان سرمربی هدایت تیم والیبال گیتی پسند را در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا بر عهده دارد.


 


+نوشته شده در شنبه 2 اردیبهشت 1391 ساعت06:08 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |