تبلیغات
دنیایه زیبایه من - ورزشی

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

تیم ملی والیبال در "لیوبلیانا" مستقر شد

تیم ملی والیبال کشورمان که بامداد یکشنبه تهران را ترک کرده بود، شب گذشته وارد اسلوانی شد و در  مرکز این کشور اسکان یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان برای برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی اسلوونی عازم این کشور شده که فردا سه شنبه نخستین بازی خود را در برابر این تیم برگزار خواهد کرد.
ملی پوشان کشورمان روز چهارشنبه نیز دومین بازی تدارکاتی خود را در این کشور برگزار خواهند کرد و سپس عازم صربستان خواهند شد.
سعید معروف، مهدی مهدوی، علیرضا نادی، سید محمد موسوی عراقی، علیرضا جدیدی، محمد حسن صنوبری، امیر غفور، شهرام محمودی، رضا قرا، حمزه زرینی، پوریا فیاضی، فرهاد قائمی، مجتبی میرزا جانپور، علی مباشری و فرهاد ظریف 15 بازیکن اعزامی کاروان والیبال ایران هستند.

همچنین امیر خوش خبر به عنوان سرپرست، خولیو ولاسكو به عنوان سرمربی، خوان سیچلو و ناصر شهنازی به عنوان مربی، احمد مساجدی(مترجم)، سیامك افروزی (دكتر و فیزیوتراپ)، نوید مشجری و پائولو گیاردینری(آنالیزور) وعلیرضا پیشیاره به عنوان ماساژور مردان والیبال كشورمان را در این سفر همراهی می كنند.
مردان والیبال ایران امروز در اسلوانی دو جلسه تمرین خواهند داشت و سپس خود را برای برگزاری دیدار های دوستانه با تیم ملی كشور میزبان آماده می كنند.


دعوت مجار ها از نوجوانان والیبال ایران

فدراسیون والیبال مجارستان از نوجوانان ملی پوشان والیبال کشورمان برای برگزاری چند دیدار دوستانه در این کشور دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مجار ها با ارسال دعوت نامه از تیم ملی نوجوانان ایران برای برگزاری چهار دیدار دوستانه دعوت كردند. بر اساس برنامه اعلامی کشور میزبان، تیم والیبال نوجوانان ایران 16 تیرماه عازم مجارستان خواهد شد و به مدت چهار روز در این کشور اردوی خواهد زد که چهار بازی با تیم والیبال نوجوانان مجارستان برگزار خواهد کرد.

تیم ملی والیبال نوجوانان خود را برای حضور قدرتمند در هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان پسر آسیا که از 2 تا 10 آبانماه سال جاری به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر اصفهان برگزار می شود، آماده می کند.

سه تیم برتر این رقابت ها جواز حضور در مسابقات جهانی را به دست می آورند.

نماینده والیبال بانوان ایران، میانمار را شکست داد

تیم والیبال بانوان گیتی پسند ایران در نخستین دیدار خود در جام باشگاه های آسیا برابر تیم "آسیا ورلد" میانمار به پیروزی رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های بانوان اسیا از روز گذشته در تایلند آغاز شد و نماینده والیبال ایران امروز یکشنبه در نخستین دیدار خود به مصاف نماینده میانمار رفت و سه بر صفر این تیم را از پیش رو برداشت.
بانوان والیبالیست کشورمان در این دیدار سه بر صفر و با امتیاز های 25 بر 23، 25 بر 11 و 25 بر 16 حریف خود را شکست دادند.
نماینده  والیبال بانوان ایران فردا در دومین دیدار خود به مصاف تیم "تورای آروز" ژاپن می رود.


مظفری: تمرینات در ارتفاعات به آمادگی بازیکنان کمک زیادی می کند


سرمربی تیم والیبال نوجوانان گفت: برگزاری اردوهای تیم والیبال نوجوانان در شهرستان هایی که در ارتفاعات قرار دارند کمک زیادی به آماده سازی بازیکنان می کند.
سرمربی تیم والیبال نوجوانان در حاشیه تمرینات تیم والیبال نوجوانان در ایلام در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال، گفت: اردو در شهرستان های همچون ایلام، کرمانشاه، اردبیل و گلستان بهترین مکان از نظر جغرافیایی و آب و هوایی برای بازیکنان است زیرا تمرین در ارتفاعات پاعث افزایش هموگلبین خون می شود.


"ایرج مظفری" در ادامه در خصوص سفر تیم والیبال نوجوانان به مجارستان نیز گفت: این سفر به منظور شرکت در یک تورنمنت چهار جانبه است که تا کنون حضور تیم های والیبال جوانان ایران، ایتالیا و مجارستان قطعی شده و احتمال دارد کویت هم در این تورنمنت شرکت کند.
كاپیتان سابق تیم ملی كشورمان در خصوص پیشنهاد سفر تیم والیبال نوجوانان ایران به مسابقات جهانی دانش آموزی، خاطر نشان کرد: مسئولان وزارت آموزش و پرورش تصمیم گرفتند تیم والیبال دانش آموزی استان گلستان را به این رقابت ها اعزام کنند و هیچ یار کمکی از تیم جوانان نیز با این تیم به مسابقات اعزام نشود.


وی کشورهای تایلند، چین، اندونزی وحتی فیلیپین را بهترین کشورها برای اردوی تیم والیبال نوجوانان دانست و گفت: حریفان اصلی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا از شرق آسیا هستند. اگر تیم والیبال نوجوانان حتی به مدت 10 روز به این کشورها برای برگزاری اردوی برون مرزی و دیدار دوستانه اعزام شود، بازی در برابر تیم های شرق آسیا که سرعت بالا، جابجایی های زیاد، مچ قوی، تکنیک بالا  و پاس های کوتاه از ویژگی های آنان است، تجربه خواهند کرد.
سرمربی تیم والیبال نوجوانان کشورمان اردوی بعدی این تیم را در بابلسر دانست و گفت: این اردوی به لحاظ دوری تیم از خانواده های خود به صورت خانوادگی به مدت هفت روز در بابلسر برگزار خواهد شد.
وی همچنین به تعطیلی اردوهای تیم والیبال نوجوانان در خردادماه به دلیل امتحانات دانش آموزان این تیم اشاره کرد و گفت: اگر تعداد بازیکنانی که امتحان ندارند به 12 نفر برسد یک اردوی کوتاه مدت در تهران برگزار خواهیم کرد.


نوجوانان والیبالیست کشورمان خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا که آبان ماه سال 91 با حضور 13 تیم به میربانی جمهوری اسلامی ایران در شهر اصفهان برگزار می شود، آماده می کنند.


گیتی پسند مغلوب "تورای آروس" ژاپن شد

تیم والیبال بانوان گیتی پسند ایران در دومین دیدار خود در جام باشگاه های آسیا برابر تیم "تورای آروس" ژاپن مغلوب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نماینده والیبال بانوان ایران امروز دوشنبه به مصاف نماینده ژاپن رفت که سه بر صفر در برابر این تیم مغلوب شد.
شاگردان " راحله آرا" در این دیدار در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 16، 25 بر 17 و 25 بر 15 شکست را پذیرا شدند تا یک پیروزی در برابر میانمار و یک شکست در پرابر ژاپن در پرونده خود ذخیره کنند.
نماینده  والیبال بانوان ایران که با نمایندگان تایلند، ویتنام، میانمار و ژاپن در گروه نخست این رقابت ها قرار دارد، فردا سه شنبه در سومین دیدار خود به مصاف تیم "چانگ " تایلند میزبان این مسابقات می رود.
رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا که با حضور 10 تیم از دوم اردیبهشت آغاز شده به مدت 9 روز در شهر "ناخون راچتاسینا" تایلند پیگیری خواهد شد.

لازم به ذكر است نماینده كشورمان فردا ساعت 18 به وقت محلی به مصاف نمانیده تایلند می رود.


 
+نوشته شده در دوشنبه 4 اردیبهشت 1391 ساعت07:53 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |