تبلیغات
دنیایه زیبایه من - ورزشی

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

برنامه دیدارهای کاله در قهرمانی باشگاه های آسیا

كنفدراسیون والیبال آسیا برنامه مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای مردان آسیا را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا از دهم تیرماه به مدت 9 روز (18 تیر) در شانگهای چین برگزار می شود که پنج روز نخست دور مقدماتی، یک روز استراحت و سه روز آخر نیمه نهایی و نهایی خواهد بود.
تیم والیبال کاله در نخستین دیدار دور مقدماتی به مصاف نماینده ازبکستان خواهد رفت و در دومین روز این رقابت ها نیز استراحت دارد.
نماینده والیبال کشورمان در سومین روز از دور مقدماتی با نماینده قطر بازی می کند و در روز 13 تیرماه که برابر با چهارمین روز مسابقات است به مصاف نماینده میانمار خواهد رفت. کاله در پنجمین و آخرین روز دور مقدماتی نیز استراحت دارد.
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا با حضور 17 تیم در چهار گروه و در دو سالن شهر شانگهای چین برگزار خواهد شد که گروه بندی تیم های شرکت کننده به قرار زیر است:
گروه اول: چین، ویتنام، افغانستان، امارات
گروه دوم: ایران، قطر، ازبکستان و میانمار
گروه سوم: قزاقستان، اندونزی، هندوستان و کویت
گروه چهارم: ژاپن، تایلند، تاجیکستان، سنگاپور و مغولستان
برنامه کامل دور مقدماتی این مسابقات و ساعت بازی ها به وقت ملحی به قرار زیر است :

دهم تیرماه (روز اول):
10:30، ویتنام – افغانستان
10:30، ایران – ازبکستان
13:30، اندونزی – قزاقستان
13:30، سنگاپور – تاجیکستان
16:30، امارات – چین
16:30، مغولستان – تایلند

یازدهم تیرماه (روز دوم):
10:30، هندوستان – کویت
10:30، ژاپن – مغولستان
13:30، امارات – ویتنام
13:30، تایلند – سنگاپور
16:30، چین – افغانستان
16:30، میانمار – قطر

دوازدهم تیرماه (روز سوم):
10:30، تاجیکستان – تایلند
10:30، ازبکستان – میانمار
13:30، اندونزی – کویت
13:30، سنگاپور  - ژاپن
16:30، قزاقستان – هندوستان
16:30، ایران – قطر

سیزدهم تیرماه (روز چهارم):
10:30، مغولستان – سنگاپور
13:30، هندوستان – اندونزی
13:30، ژاپن – تاجیکستان
16:30، ویتنام – چین
16:30، میانمار – ایران

چهاردهم تیرماه (روز پنجم):
10:30، تاجیکستان – مغولستان
13:30، افغانستان – امارات
13:30، قطر – ازبکستان
16:30، کویت – قزاقستان
16:30، تایلند – ژاپن

پانزده تیرماه همه تیم استراحت دارند و از شانزدهم تیرماه مراحل بعدی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا به مدت سه روز پیگیری خواهد شد.
قهرمان این رقابت ها مجوز حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان كه مهرماه سال جاری در قطر برگزار می شود را كسب می كند.


نگاهی به اردوی هجدهم تیم والیبال نوجوانان

هجدهمین اردوی تیم والیبال نوجوانان کشورمان از یكشنبه 17 اردیبهشت ماه به میزبانی بابل كنار آغاز شد كه به مدت 10 روز ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این اردوی تیم والیبال نوجوانان با هدایت "ایرج مظفری" سرمربی این و دعوت از 18 بازیكن برگزار می شود.
بازیكنان تمرینات خود را از عصر روز یكشنبه آغاز كردند و روزانه در دو نوبت صبح و عصر زیر نظر محمدرضا دامغانی، احمد لاهوتی، حسین وزیری و رحمت نوری به عنوان مربی ادامه دارد.
تیم ملی والیبال نوجوانان كشورمان فردا شب در یك دیدار تداركاتی و دوستانه به مصاف نوجوانان بابل كنار خواهند رفت و جمعه عصر 22 اردیبهشت ماه نیز از بابل كنار به بابلسر برای ادامه اردوی آمادگی خواهند رفت. اردوی بابلسر نیز تا سه شنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.

تقی ذكائی و سلیمانی نیز از مربیان محلی در مدت برگزاری اردوی نوجوانان در شمال كشور آنان را همراهی می كنند. سه بازیكن نوجوان متولد 1373 به بالا نیز از استان مازندران مهمان اردوی تیم والیبال نوجوانان هستند.
تا كنون بخشدار بابل كنار، رییس والیبال استان مازندران، رییس والیبال بابل كنار، مدیر باشگاه آریان صنعت (اسپانسر این اردو) و اعضای شورای شهر بابل كنار جداگانه در جمع ملی پوشان تیم والیبال نوجوانان حاضر شدند و با كادر فنی و بازیكنان گفتگو كردند. 
دكتر سلیمی و طاهرخانی به ترتیب به عنوان مربیان بدنساز و ژیمناستیك و یونس حسن زاده به عنوان سرپرست اردو نیز ملی پوشان را در این اردو همراهی می كنند.
اسامی بازیكنان دعوت شده به هجدهمین اردوی تیم والیبال نوجوانان به قرار زیر است:
پاسورها: الیار محمد زاده، معین معینی فر، حمید حمودی و محسن كلامی
دفاع وسط: عیسی یک زاد، سهنداله وردیان، محمدرضا عوض پور، رحمان تقی زاده و محمد علی پیران لیبروها:رسول یوسف وند، بهنام نیل غاز و حامد ابارشی
دریافت کننده: محمد جواد معنوی نژاد، محمد امین حیدری، علیرضا صفایی و حسین سهرابی
قطر پاسور : جواد حکمتی و علیرضا خسروی.

 

نوجوانان والیبالیست کشورمان خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا که آبان ماه سال 91 با حضور 13 تیم به میربانی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود، آماده می کنند.


 


دعوت دختران جوان ایران به جام چانگ

تیم والیبال جوانان دختر ایران به هفدهمین دوره مسابقات آسیایی جانگ تایلند دعوت شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فدراسیون والیبال تایلند تیم جوانان دختر ایران را به منظور شركت در هفدهمین دوره مسابقات والیبال "جام چانگ" كه از سوم مهرماه سال جاری به مدت پنج روز در کشور تایلند برگزار خواهد شد دعوت كرد.

در این مسابقات علاوه بر تیم والیبال دختران جوان ایران تیم های تایلند (میزبان)، هندوستان و نیوزلند نیز شرکت دارند. حضور تیم كشورمان در این رقابت ها اردوی مناسبی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا است که از دهم تا 19 مهرماه 1391 با حضور 17 کشور در تایلند برگزار می شود.


گفتنی است تیم های نیوزلند و تایلند در دور مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا با تیم  والیبال دختران جوان کشورمان همگروه هستند.
17 کشور در مسابقات قهرمانی جوانان دختر اسیا شرکت می کنند که گروه بندی آنان به قرار زیر است:
گروه یک: تایلند – ایران - نیوزلند – تاجیکستان – کویت
گروه دو: چین – ویتنام – مغولستان – هندوستان
گروه سه: کره – قزاقستان – هنگ کنگ – سریلانکا
گروه چهار: ژاپن – چین تایپه – استرالیا – مالزی 

استارت مهدوی و زرینی دو روز زودتر


مهدی مهدوی و حمزه زرینی به تمایل خود تمرینات آماده سازی را دو روز زودتر از تیم ملی والیبال آغاز کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، اردوی تیم ملی الف ایران از فردا دوشنبه با حضور 15 بازیکن آغاز خواهد شد.
مهدوی و زرینی بعد از سفر به سه کشور اروپایی و حضور در هفت دیدار تدارکاتی در این سفر، دو روز زودتر تمرینات خود را با تیم ملی ب شروع کردند تا میزان آمادگی فیزیکی خود را برای مسابقات انتخابی المپیک 2012 لندن که خردادماه در ژاپن برگزار خواهد شد، حفظ کنند.
این بازیکنان تیم ملی تمرینات خود را از روز گذشته –شنبه- با نظر خوان سیچلو برنامه تمرینی خود را پیگیری می کنند.
تیم ملی والیبال کشورمان فردا دوشنبه اردوی آمادگی خود را در تهران آغاز می کند و قبل از اعزام به ژاپن نیز شش دیدار تدارکاتی دیگر با جمهوری چک و کوبا برگزار می کند.
این تیم 25 اردیبهشت ماه برای برگزاری سه دیدار تدارکاتی با تیم ملی والیبال چک، عازم این جمهوری می شود تا به مدت شش روز علاوه بر دو بازی دوستانه ، تمرینات آماده سازی خود را در جمهوری چک پیگیری کند.


 

25 اردیبهشت نخستین گردهمایی لیگ 91 بانوان


نخستین گردهمایی داوران و ناظران بانوان والیبال ایران در سال 91 ، بیست و پنجم اردیبهشت ماه در فدراسیون والیبال برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ در این گردهمایی که از ساعت 10 صبح آغاز می شود داوران و ناظران والیبال بانوان با آخرین قوانین و مقررات داوری والیبال آشنا خواهند شد.
همچنین داوران و ناظران ورزش والیبال ایران در این نشست در خصوص نحوه قضاوت لیگ برتر و دسته یک مردان و زنان سال 91 ایران تصمیم گیری خواهند کرد. 

از دیگر نكات مورد بحث در این جلسه  شرایط برگزاری مسابقات، شرح وظایف مسئولین و نحوه همكاری نهاد های مربوطه می باشد.


چهارمین اردوی تیم ملی والیبال به كار خود پایان داد

چهارمین اردوی تیم ملی والیبال کشورمان كه از شنبه هفته گذشته در آکادمی ملی المپیک آغاز شده بود امروز دوشنبه به كار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این اردو به مدت 11 روز با حضور 22 بازیكن دعوتی پیگیری شد و بازیكنان بر روی سیستم ها و روش های كادر فنی در چارچوب های مشخص تمرین كردند.
 افزایش قدرت بدنی بازیكنان، تمرین در پست های تخصصی از دیگر محورهای تمرینات در اردوی چهارم تیم ملی والیبال بانوان بود.
 تیم ملی والیبال بانوان كشورمان كه نسبت به دوره های گذشته از میانگین سنی پائین تری برخوردار است  به سرمربیگری میترا شعبانیان، فریبا صادقی (مربی)، سارا انزهایی (بدنساز) تمرینات خود را در آكادمی برگزار كرد.
سرمربی تیم والیبال بانوان در خصوص نتایج این اردو گفت: اردوی بسیار خوبی بود كه پیشرفت های محسوس را به دنبال داشت.
"میترا شعبانیان" با بیان اینكه در این اردو از بعد روانی و روحی نیز بر روی بازیكنان كار شد، گفت: در پایان این اردو دو بازیكن از جمع ملی پوشان خارج می شوند و از اردوی آینده نیز پنج بازیكن گیتی پسند كه به اردو دعوت شدند، به آنان اضافه خواهند شد.
وی آغاز مرحله بعدی اردوی تیم ملی والیبال بانوان را 22  اردیبهشت دانست وگفت: اردوی پنجم نیز در آكادمی ملی المپیك برگزار خواهد شد كه در اردوی های اصلی تلقی می شود زیرا بازیكنان از نظر فاكتورهای عمومی به سطح مطلوب رسیدند و باید بیشتر تمرینات تخصصی را آغاز كنیم.


سرمربی تیم ملی والیبال بانوان در ادامه به یک دست شدند بازیکنان اشاره کرد و گفت: میانگین سنی بازیکنان نیز بیشتر به تیم امید نزدیک است تا بزرگسالان که این موضوع آنان را می تواند چندین سال در اختیار تیم ملی قرار دهد.
تیم ملی والیبال بانوان خود را برای حضور در مسابقات کاپ آسیایی که قرار است از 19 شهریور ماه سال جاری به مدت هفت روز در آلماتی قزاقستان برگزار شود، آماده می کند.


 


http://ank.webuda.com/photos/ae1da0fe37c9.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up3/37081764308424776414.jpghttp://up98.org/upload/server1/02/i/xe037vj60b28xes6jtky.jpg
    


این یکی کاملا بدون شرحه من هیچی نگم بهتره


حالا نوبته ارش خان و گویا اخویشونه!!

 


+نوشته شده در دوشنبه 18 اردیبهشت 1391 ساعت07:59 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |