تبلیغات
دنیایه زیبایه من - چند تا خبر

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.


نشان دادیم شخصیت مقابله با تیم‌های بزرگ را داریم
فیاضی: ایران بهترین تیم آسیا است/ صرب‌ها مقابل سایر تیم‌ها عرق هم نکردند!

خبرگزاری فارس: دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال گفت: نشان دادیم که ایران بهترین تیم آسیا است و شخصیت مقابله با بزرگان والیبال را دارد.

خبرگزاری فارس: فیاضی: ایران بهترین تیم آسیا است/ صرب‌ها مقابل سایر تیم‌ها عرق هم نکردند!

پوریا فیاضی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در خصوص عدم صعود تیم ملی والیبال به رقابت‌های المپیک 2012 لندن گفت: 5 پیروزی و دو شکست کسب کردیم و برای حضور در المپیک تنها یک امتیاز کم آوردیم. تمام تیم‌هایی که در ژاپن حضور داشتند اذعان کردند ایران شایسته حضور در لندن است.

وی با بیان اینکه حق آسیا بیشتر از یک سهمیه است، ادامه داد: معتقدم به قاره آسیا ظلم شد، چراکه صربستان و استرالیا آسیایی نبودند که از مسابقات انتخابی قاره آسیا به المپیک صعود کردند و بازهم شاهد هستیم که المپیک بدون حضور تیمی از آسیا برگزار خواهد شد.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: به هر حال این مسابقات هم تمام شده و از حالا باید به فکر لیگ جهانی باشیم و با برنامه‌ریزی 4 ساله به المپیک 2016 فکر کنیم.

فیاضی در خصوص علل ناکامی تیم ملی عنوان کرد: تمام بازیکنان تلاش کردند و معتقدم که در بهترین روز استرالیا با این تیم روبرو شدیم، چراکه بدون اشتباه بازی کردند و برنده میدان شدند.

وی درمورد اینکه بازی تدارکاتی قبل از آغاز مسابقات رسمی به ضرر ایران بود یا خیر، اظهار داشت: این شرایط متقابل بوده و شناخت هر دو تیم از هم به یک اندازه بوده است. در شرایط یکسان بازی کردیم و متاسفانه نتوانستیم پیروز شویم.

دریافت کننده قدرتی ایران را بهترین تیم آسیایی دانست و تصریح کرد: ما مقابل صربستان تمام گیم‌ها را با اختلاف دو امتیاز واگذار کردیم، در حالی که فکر می‌کنم صرب‌ها در مصاف با سایر تیم‌ها حتی عرق هم نکردند و به راحتی پیروز شدند؛ نشان دادیم شخصیت مقابله با تیم‌های بزرگ را داریم.


معروف: خستگی بر تنمان ماند

تهران – پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: همه بایكنان با بازی های خوب خود از كادر فنی نمره قبولی گرفتند اما نرفتن به المپیك خستگی این رقابت ها را بر تن همه بازیكنان گذاشت.

1391/03/24 - 12:33

'سعید معروف' در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازی های خیلی خوبی در این رقابت ها انجام دادیم و نام عدم موفقیت ایران در راهیابی به المپیك را فقط می توان 'بد شانسی' گذاشت.

وی ادامه داد: دلیلی برای نرفتن تیم ملی ایران به المپیك وجود نداشت. ما چیزی كم نگذاشتیم و از دیگر تیم ها عقب نبودیم. اگر یك ست دیگر از استرالیا می گرفتیم المپیكی شده بودیم و الان همه تعریف و تمجید ها نثار ما می شد. امیدوارم مردم شرایط را درك كنند و ناكامی ما را به حساب بخت و اقبال بگذارند.

پاسور تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: امیدوارم در آینده دیگر این بدشانسی تكرار نشود و والیبال ایران بتواند به رقابت های مهمی مثل المپیك و لیگ جهانی راه پیدا كند. معتقدم والیبال ایران سطحی بالاتر از آسیا دارد و برای رسیدن به سطح اول جهان باید در رقابت های معتبر حضور مداومی داشته باشد.

وی افزود: اگر این اتفاق در مورد نسل ما نیفتاد امیدوارم نسل آینده تیم ملی بتواند در میان هشت تیم برتر جهان قرار گیرد.

معروف درباره انتخابش به عنوان بهترین پاسور رقابت های گزینشی المپیك گفت: همه بازیكنان در پست خود بازی های خوبی ارائه كردند اما مهم این بود كه تیم به المپیك راه یابد. انتخابم به عنوان بهترین پاسور موفقیت تلخی بود.

وی درباره عملكرد بازیكنان جوان تیم ملی خاطرنشان كرد: این بازیكنان بالاتر از انتظارم بازی كردند زیرا فكر نمی كردم تا این حد بتوانند خود را با تیم هماهنگ كنند.داورزنی: ولاسكو می ماند

تهران -'محمدرضا داورزنی' رییس فدراسیون والیبال گفت ' خولیو ولاسكو' سرمربی آر‍ژانتینی تیم ملی والیبال به رغم راه نیافتن تیم ایران به المپیك لندن همچنان در این سمت خواهد ماند.

1391/03/24 - 18:55

رییس فدراسیون والیبال در حاشیه بازگشت بازیكنان تیم ملی والیبال در جمع خبرنگاران گفت: ما اول شهریور مسابقات ای وی سی كاپ را داریم كه قهرمان آن به عنوان قهرمان آسیا باید با نماینده قاره آفریقا و تیم های 15 و 16 جهان بازی كند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، وی افزود: اگر آینده نگر باشیم به فكر حضور تیم ایران در مسابقات انتخابی لیگ جهانی باشیم. ولاسكو تا پایان این دیدارها خواهد بود و پس از آن تصمیم با ما است كه بماند یا نه.

داورزنی در عین حال گفت: به نظر من باید ولاسكو چند سالی در ایران بماند تا مسیر رشد را طی كنیم.

وی در جواب به سوالی درباره غیبت ولاسكو برای پاسخگویی به نقاط ضعف تیم ملی والیبال گفت: ولاسكو باز می گردد و صحبت خواهد كرد. به طور قطع جوابگوی همه سوالات خواهد بود.

** عذرخواهی رییس فدراسیون والیبال

رییس فدراسیون والیبال در ادامه این گفت و گو به وعده این فدراسیون به مردم برای راه یافتن تیم والیبال به المپیك لندن اشاره كرد و افزود: از این كه این وعده محقق نشد از مردم عذرخواهی می كنم هرچند كه همه مشاهده كردن بازیكنان تیم ملی واقعا برای كسب سهمیه المپیك جنگیدند.

داورزنی خاطرنشان كرد: ما قهرمانی در مسابقات انتخابی المپیك را نشانه رفته بودیم و می خواستیم بهترین تیم آسیا باشیم. هرچند كه الان هم به جز استرالیا كه در اقیانوسیه است بهترین تیم آسیایی هستیم و توانستیم تیم های روسیه، چین ، ژاپن، ونزوئلا و پورتوریكو را شكستدهیم ولی به هدفی كه می خواستیم نرسیدیم.

وی از اینكه تیم ایران تا المپیك فقط یك ست فاصله داشت ابراز تاسف كرد و گفت: اگر به جای 3-2 تیم چین را 3-1 می بردیم و یا با استرالیا 3-1 می كردیم الان المپیكی بودیم.

رییس فدراسیون والیبال افزود: بازیكنان تیم زحمت زیادی كشیدند. من به همه آ‌نها افتخار می كنم. آنها به تجربه بازیكنان صربستان نتیجه بازی راواگذار كردند. وقتی دو ست را نتیجه را 28- 30 می كنند نشان می دهند كه این تیم كه تركیبی بسیار جوان دارد از آینده ای خوب برخوردار خواهد بود و افقی روشن پیش رو دارد.

داورزنی اضافه كرد: این نتایج به رغم همه فشارها برای تیم ما موفقیت محسوب می شود. مردم دیدند كه بازیكنان با تمام وجود جنگیدند و كارشناسان هم راهیابی به المپیك را حق ایران می دانستند. در حالی كه پیش از این ما به تیم های درجه دو و سه آسیا هم می باختیم اكنون تیم ژاپن را مقابل 10 هزار تماشاگر خودی شكست می دهیم.

وی درباره برنامه های آینده تیم ملی والیبال اظهارداشت: كارهای زیادی در پیش داریم. باید نقاط ضعف را برطرف و مقابل تیم های بزرگ دنیا تجربه كسب كنیم.

** دیدار تداركاتی با استرالیا اشتباه بود

رییس فدراسیون والیبال ایران یكی از اشتباهات تیم ایران را برگزاری دیدار تداركاتی با استرالیا كه یكی از رقبای ما محسوب می شد ، دانست و گفت: وقتی نتوانستیم با برخی تیم ها دیدار تداركاتی داشته باشیم با استرالیا بازی كردیم و با این كار بیشتر به آنها كمك كردیم تا خودمان.

وی افزود: تیم جمهوری چك هم بیشترین آسیب را از این ناحیه دید كه سفارتش با ما همكاری نكرد. البته بازیكنان زحمت زیادی كشیدند و دو ماه دور از خانواده هایشان با تمام وجود بازی و تمرین كردند.

داورزنی گفت: تیم استرالیا به چین با نتیجه سه بر صفر باخت ولی تیم ما بر آن تیم غلبه كرد. ما پیش از رویارویی با استرالیا نگران موضوعی بودیم . ولاسكو هم نگران بود. شب قبل از دیدار با استرالیا زمزمه هایی به گوش می رسید كه استرالیا تیمی قوی نیست و این خطرناك بود.

رییس فدراسیون والیبال اضافه كرد: وقتی ست اول تیم ایران برد گفتند دیگر بازی تمام است ولی متاسفانه دست كم گرفتن كار موجب شد استرالیا سراغ سرویس های آنچنانی برود و بر ما غلبه كند. البته ما تاكنون شش بازی با استرالیا داشته ایم كه در پنج بازی از آنها پیروز شده ایم. اینها مسائلی است كه در ورزش پیش می آید.

وی در پاسخ به این سوال كه آیا بازی تداركاتی با استرالیا علت راه نیافتن ایران به المپیك است، گفت: من این حرف را نزدم. ما هفت بازی تداركاتی انجام دادیم . پیش بینی ما بازی با تیم های جمهوری چك ؛ اسلوونی ، فرانسه و اسپانیا بود ولی فقط توانستیم با بلغارستان و صربستان بازی تداركاتی داشته باشیم و با استرالیا هم بازی كردیم.

داورزنی گفت: تیم والیبال استرالیا كمپی در اروپا دارد و بازیكنانش دو ماه بود به خانه نرفته بودند .آنها از كشوری به كشوری دیگر در اروپا سفر می كردند و دیدار تداركاتی انجام می دادند.


http://img.irna.ir/1391/13910323/1020739/N1020739-1842865.jpg+نوشته شده در چهارشنبه 24 خرداد 1391 ساعت06:58 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |