تبلیغات
دنیایه زیبایه من - چند تا خبر

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

14 تیمی بودن بازیها/خراسانی ها همچنان بلاتکلیف
طبق هماهنگی انجام شده مسابقات لیگ برتر والیبال سال 1391 با حضور 14 تیم برگزار می شود.به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، قرار است مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور در سال جاری از 19 مهرماه با حضور 14 تیم آغاز شود.

طبق بخشنامه سازمان لیگ فدراسیون والیبال تمامی باشگاه ها باید تا تاریخ 31 خردادماه امسال مبلغ ورودیه خود برای ثبت نام به منظور حضور در مسابقات لیگ برتر که 400 میلیون ریال است را به حساب فدراسیون والیبال واریز کنند.

تمامی تیمها حداکثر 45 روز مانده به شروع بازیها یعنی تا 14 شهریورماه مهلت دارند که تمامی مدارک خود را برای سازمان لیگ ارسال کنند.

قرار است، در خصوص نحوه برگزاری بازیها، وضعیت بازیکنان مشمول و مدت زمان قراردادهای بازیکنان در شورای سازمان لیگ که ماه آینده برگزار می شود، پس از بحث و تبادل نظر مصوبه خاصی و مربوطه ارائه شود.

تیم والیبال میزان خراسان امسال هم مانند سنوات گذشته هنوز وضعیت دقیق حضورش در لیگ مشخص نیست، مسئولان باشگاه میزان خراسان انصراف خود را از حضور در لیگ برتر اعلام کردند اما طی مذاکرات اعضای سازمان لیگ فدراسیون قرار است آنها برای اتخاذ تصمیم نهایی یک هفته به بررسی شرایط موجود پرداخته و نظر قطعی خود را اعلام کنن


خوشدل: بی کفایتی AVC المپیک را از ما گرفت


"محمدحسن خوشدل" ناظر کمیته ملی المپیک در فدراسیون والیبال از ارائه گزارشی عملکرد تیم ملی والیبال به مسئول کمیته خبر داد.

وی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، اظهارداشت: قرار است طی امروز و فردا گزارش کامل برنامه ها و عملکرد تیم ملی در خصوص چگونگی آماده سازی و حضور در پیکارهای انتخابی المپیک 2012 لندن را تنظیم و به مسئولان کمیته ملی المپیک ارائه دهم.

خوشدل تصریح کرد: به نظر من متأسفانه بی کفایتی مسئولان کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) باعث شد تا ما صعود به المپیک را از دست بدهیم. در تمامی قاره ها تیم قهرمان به طور مستقیم به المپیک راه پیدا می کند و تنها در قاره آسیاست که تیمها حتی در صورت قهرمانی در جام ملتها باید در یک رویدادی دیگر به نام انتخابی المپیک به مصاف با حریفان خود رفته و به نوعی تیمهای قاره های دیگر هم به آنها تحمیل شوند.

ناظر کمیته ملی المپیک در فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: مسئولان فدراسیون والیبال با تنظیم شکایت نامه ای و ارسال آن برای فدراسیون جهانی و کنفدراسیون والیبال آسیا در صدد رسیدگی به این موضوع هستند تا بلکه پس از نظارتهای فنی این مشکل برای سالهای بعد برطرف شود.

خوشدل یادآور شد: ما نمی توانیم تلاش والیبالیستهای ملی پوش را برای کسب سهمیه نادیده بگیریم چون آنها برای تیم ملی از هیچ کوششی دریغ نکردند اما در پوئن های حساس به اشتباهات فردی نتایج را واگذار کردیم. امیدوارم برای مسابقات آینده با بررسی های کارشناسانه اینگونه نقاط ضعف هم برطرف شود و ما بتوانیم برای نخستین بار به المپیک راه یابیم.

وی در خاتمه گفت: همه ما امیدوار به صعود والیبال به المپیک بودیم اما متأسفانه در مسابقات 2012 لندن کاروان اعزامی ایران فاقد نماینده در ورزشهای تیمی است در صورتی که در المپیک 2008 پکن در کاروان اعزامی ایران به این رقابتها در رشته بسکتبال دارای نماینده بودیم.نفرزاده در گفتگو با ایمنا:
پیشنهاد گیتی پسند را در میان گزینه های دیگر بررسی می کنم

خبرگزاری ایمنا: مسوولان باشگاه گیتی پسند برای سپردن سکان هدایت تیم والیبال این باشگاه با فرهاد نفرزاده سرمربی فصل گذشته سایپا وارد مذاکره شده اند.                                                               
                             
پیشنهاد گیتی پسند را در میان گزینه های دیگر بررسی می کنم

   

به گزارش ایمنا، مسئولان باشگاه گیتی پسند اعلام کرده اند با تیمی جوان تر و بومی نسبت به فصل گذشته راهی لیگ می شوند، اصفهانی ها مذاکرات را برای انتخاب سرمربی آغاز کرده اند و فرهاد نفرزاده یکی از گزینه هایی است که گفته می شود به گیتی پسند نزدیک تر است.
نفرزاده در این ارتباط به ایمنا گفت: هنوز تصمیم نهایی ام را در خصوص انتخاب تیم فصل آینده نگرفته ام. پیشنهادات زیادی دارم و فعلاً در حال بررسی آنها هستم.
وی ادامه داد: پیشنهاد باشگاه گیتی پسند را هم در میان سایر گزینه هایی که ارائه شده است بررسی می کنم و این تیم هم می تواند یکی از گزینه های احتمالی ام برای مربیگری در فصل آینده باشد.
نفرزاده که دو فصل پیاپی با سایپا نایب قهرمان لیگ برتر شد گفت: در حال بررسی شرایط اصفهانی هستم این تیم پتانسیل خوبی دارد و سعی می کنم در فرصت باقی مانده با بررسی دقیق جوانب امر انتخاب کنم.


بازیكن ملی پوش والیبال گنبدكاووس:

اگر مسئولین بخواهند و شرایط مهیا باشد در تیم هاوش می مانم

گنبدكاووس - بازیكن ملی پوش والیبال گنبدكاووس گفت: اگر مسئولین تیم والیبال هاوش گنبدكاووس بخواهند و شرایط نیز مهیا باشد در این تیم خواهم ماند.

1391/04/01 - 11:49

'فرهاد قائمی' روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: چند پیشنهاد خوب از تیمهای مطرح كشور دارم ولی خیلی دوست دارم در تیم شهرم و برای تماشاگران خونگرم گنبدی و گلستانی بازی كنم، اگر مسئولین بخواهند و خواسته های مرا برآورده كنند در تیم هاوش باقی خواهم ماند.

وی گفت: بگذارید اعتراف كنم ، من آنقدر به والیبالدوستان و تیم شهرم علاقه دارم كه برای من دور بودن از تیم گنبدكاووس و تماشاگران پایتخت والیبال ایران مانند یك كابوس است.

او در خصوص خواسته های خود اظهار داشت: شاید خیلی ها فكر كنند منظور و خواسته من مالی است ولی پول برای من در درجه دوم اهمیت قرار دارد چون اگر من به دنبال پول بودم سال گذشته به تیمهای دیگر كه پیشنهادات بسیار بالای مالی داده بودند می رفتم خواسته من از مدیر باشگاه هاوش و مسئولین شهر و استان بستن تیمی قدرتمند و در حد قرار گرفتن در سكوی لیگ برتر است.

قائمی افزود: دوست دارم تیمی قدرتمند داشته باشیم تا نتایج خوبی در لیگ كسب كنیم و باعث غرور و افتخار تماشاگران گنبدی و گلستانی شویم.

تیم والیبال هاوش گنبدكاووس در رقابتهای لیگ برتر سال گذشته ضمن ارائه بازیهای زیبا و شكست دادن تیمهایی همچون پیكان و كاله در بین 14 تیم حاضر رده هفتم را به خود اختصاص داده بود.

وی در خصوص برنامه آتی خود گفت: تمرینات تیم ملی به زودی آغاز خواهد شد كه خوشبختانه من هم دعوت شده ام ضمن اینكه باشگاه كاله از مدیریت باشگاه هاوش درخواست كرده است تا به عنوان بازیكن كمكی در جام باشگاه های آسیا آنها را یاری كنم.

بازیكن گنبدی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در خصوص عملكرد تیم ملی در رقابتهای انتخابی المپیك نیز اظهار داشت: تیم ایران در رقابتهای انتخابی المپیك بازیهای بسیار خوبی انجام داد و با بدشانسی از صعود به المپیك بازماند.

قائمی افزود: همه كارشناسان حاضر در این رقابتها بازی تیم ایران را تحسین كردند و تیم ایران را شایسته ترین تیم آسیایی برای صعود می دانستند.

او گفت: سطح رقابتهای توكیو بسیار بالا بود و به غیر از ونزوئلا و پورتوریكو همه تیمهای حاضر مدعی صعود بودند و ما تیمهای قدرتمند كره، چین و ژاپن را با اقتدار شكست دادیم و در برابر صربستان به رغم شكست (3-0) بازی پایاپایی را برگزار كردیم و تنها بازی بد ما در برابر استرالیا بود كه همان یك لغزش مانع صعود ما به المپیك لندن شد.

وی در خصوص ولاسكو نیز گفت: وی یكی از بهترین مربیان حال حاضر دنیا است و ما به داشتن چنین مربی افتخار می كردیم.

او افزود: حضور او بر روی نیمكت به تیم ایران اعتبار دوچندان می داد و مربیان اكثر تیمها برای وی احترام ویژه ای قائل بودند.

بازیكن گنبدی تیم ملی والیبال ایران در خصوص برخی انتقادها از این مربی گفت: انتقاد و زیر سوال بردن عملكرد وی واقعا بی انصافی است و فقط افرادی كه با او كار كردند می دانند وی چه توانائیهایی دارد.

قائمی كه كسب قهرمانی جام جهانی جوانان و كسب عنوان بهترین اسپكر جوانان جهان را در كارنامه خود دارد در رده بزرگسالان برای اولین بار پیراهن تیم ملی را به تن می كرد و با ارائه بازیهای زیبا به عنوان یكی از پدیده های رقابتهای توكیو شناخته شده و مورد توجه كارشناسان و رسانه ها قرار گرفت.

بازیكن تیم والیبال هاوش گنبدكاووس در خصوص عملكرد خود در این رقابتها اظهار داشت: در این خصوص كارشناسان باید نظر بدهند ولی خوشحالم در اولین حضور خود در تیم ملی بزرگسالان كشورم توانستم نظر مثبت ولاسكو را جلب كنم و مهم برای من این است كه وی از من رضایت داشت.

قائمی افزود: مطمئنا در این موفقیت لطف خدا و دعاهای مردم شهر و كشورم تاثیر بسیاری داشته است و توانستم به عنوان نماینده پایتخت والیبال ایران شایستگی های منطقه ام را به نمایش بگذارم.

او در خصوص توجه ویژه توجه تلویزیون ژاپن به سرویسهای سهمگین و نیز استیل منحصر به فرد سرویس زدن خود نیز گفت: در توكیو خیلی ها در این مورد از من سوال كردند در حالی كه از نظر خودم به دلیل اینكه اولین حضورم در رقابتهایی با این سطح بود نتواسته بودم آنگونه كه باید سرویس بزنم و در لیگ برتر و خصوصا سالن المپیك سرویسهایی به مراتب بهتر از این را زده بودم.

او افزود: ولاسكو خیلی به من روحیه داد و همیشه مرا راهنمایی می كرد و البته بازیكنان با سابقه تیم نیز همیشه حامی و مدافع بازیكنان جوان بودند كه این امر و اتحاد و صمیمیتی كه در تیم وجود داشت در پیروزیهای ما نقش بسزایی داشت.

وی در خصوص برنامه های آتی تیم ملی گفت: وقتی تمرینات را آغاز كردیم دو هدف و دو رویا داشتیم كه یكی از آنها صعود به المپیك لندن بود كه نتوانستیم به آن دست یابیم و حالا همه تلاش تیم ملی ایران معطوف به هدف دوم كه صعود به لیگ جهانی والیبال است می باشد.

قائمی در اولین حضور ملی خود تا آخرین روز این رقابتها عنوان بهترین سرویس زن را در اختیار داشت و تنها در روز آخر با امتیاز برابر با بازیكن با سابقه استرالیایی به عنوان دومین سرویس زن این رقابتها شناخته شد.

وی در بخش امتیاز آورترین بازیكن نیز با 74 امتیاز بعد از امیر غفور و نیز موسوی سومین بازیكن امتیاز آور ایران بود، همچنین در جمع بهترین اسپكرها نیز در بین 12 بازیكن ایران بعد از امیرغفور و حمزه زرینی در رده سوم قرار گرفته است.

قائمی در بین بازیكنان ایرانی و خصوصا در حضور قدرتی زنهای دریافت كننده ایران بعد از فرهاد ظریف كه لیبرو است بهترین توپگیر و نیز بهترین دریافت كننده بود و بالاتر از سایر بازیكنان كشورمان قرار گرفت.

والیبالیست تیم ملی: کارشناسان به جای تخریب، ترمیم کنند


سعید مصطفی‎وند در گفت‎و‎گو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، نتایج تیم ایران را در مسابقات انتخابی المپیک عالی عنوان کرد و افزود: متاسفانه با نمایش خوبی که در این مسابقات داشتیم، با بدشانسی و یک اتفاق نتوانستیم جواز صعود به المپیک را کسب کنیم. این نحوه سهمیه دادن

والیبالیست تیم ملی معتقد است شایسته‎ترین تیم برای حضور در المپیک، ایران بود.

به قاره‎‎ها کم‎لطفی به آسیا بوده و قاره‎ای با این عظمت و پیشینه سهمیه‎ای در المپیک ندارد؛ چون استرالیا به نوعی نماینده قاره اقیانوسیه است.

وی تاکید کرد: کارشناسان و مسوولان برگزاری مسابقات همه اعتقاد داشتند ایران شایسته‎ترین تیم غیر اروپایی برای حضور در المپیک بود.

مصطفی‎وند با بیان اینکه تیم استرالیا که موفق به کسب سهمیه المپیک شد، 6 ماه خارج از کشورش اردو داشته، تصریح کرد: آنها نتیجه این اردو و مسابقات متعدد تدارکاتی را هم گرفتند. اما متاسفانه بیشتر اردوها و دیدارهای دوستانه ما به ‎علت مشکل ویزا، کارت پایان خدمت و... لغو شد که این مشکلات، ضعف فدراسیون نبود و مسئولان برای موفقیت تیم خیلی تلاش کردند.

این والیبالیست لرستانی با ابراز نارضایتی از برخی انتقادات در خصوص نتایج تیم ملی، عنوان کرد: متاسفانه در ورزش کشورمان انتقاد باب است و برخی با یک ناکامی تمام سعی خودشان را به انتقاد اختصاص می‏‌دهند. برخی آقایان که انتقاد کرده‏‌اند، قبلاً در رأس تیم‎های ملی بوده‏‌اند که نتایج خوبی هم نگرفته‏‌اند؛ انتقاد همیشه هست ولی اگر به جای تخریب، ترمیم کنند، خیلی بهتر است.

مصطفی‏‌وند با بیان اینکه مصدومیت‏‌ها به تیم‏ ملی ضربه زد، اظهار کرد: بیشتر بازیکنان کنونی تیم ‎ملی جوان هستند و مصدومیت‏ها باعث شد نتوانیم از تمام داشته‏‌هایمان بهره ببریم.

بازیکن تیم شهرداری ارومیه در ادامه صحبت‏هایش با انتقاد از مدیران این باشگاه، اضافه کرد: متاسفانه برخی از مسوولان این باشگاه ورزش را درک نمی‏‌کنند و فکر می‏‌کنم برکنار شده‏‌اند كه به بهانه واهی ما را جریمه کرده‏‌اند.

مصطفی‏‌وند ادامه داد: در بازی با تیم پیکان که سوم شدیم 5 هزار تماشاگر خودی به ما فحش دادند و حالا مدیران وقت باشگاه از ما شکایت کرده‏‌اند که به تماشاگران توهین کرده‏‌ایم. به همین علت 15 درصد از قرارداد 4 بازیکن غیربومی تیم کسر شده و این پاداش ماست!

والیبالیست تیم ملی یادآور شد: اگر با لیدر که قبل از بازی هماهنگ شده به ما فحش دهد، درگیری لفظی داشته‏‌ایم به خاطر این بوده که لیدر از باشگاه حقوق می‏‌گیرد و چون جزیی از باشگاه است حق ندارد به ما توهین کند. لیدرها پس از بازی داخل رختکن آمدند و علنأ توهین می‏‌کردند.

وی با بیان اینکه در دیدار با پیکان تماشاگران یک صدا به ما فحش می‏‌دادند، خاطرنشان کرد: حتی بازیکنان پیکان به این قضیه معترض شدند که نیروی انتظامی لیدرهای تیم را از سالن بیرون انداخت و پس از آن تماشاگران، ما را تشویق می‏‌کردند و این نشان دهنده همکاری و هماهنگی برخی مسوولان با لیدرها بود.

مصطفی‏‌وند با بیان اینکه از خیلی تیم‏‌های لیگ برتر کمتر هزینه کردیم و کسب مقام سوم بهترین نتیجه ممکن است، افزود: برای اینکه پول‏مان را ندهند این بهانه واهی را بوجود آورده‏‌اند. به فدراسیون شکایت کرده‏‌ایم و به هیچ وجه کوتاه نمی‏‌آییم.

بازیکن سابق تیم پیکان با تاکید براینکه دوست نداشتم به‏ خاطر مردم ارومیه این قضیه را باز کنم، بیان کرد: با وجود آسیب دیدگی و درد برای تیم بازی می‏‌کردیم که جواب زحمات‏مان را اینگونه دادند. 30 درصد خالص (مالیات کل قرارداد پرداخت شده) از پول قراردادمان مانده و هنوز تسویه نکرده‏‌ایم.

وی در پایان عنوان کرد: حاضر نیستم فصل بعد در این تیم بمانم. چند پیشنهاد خوب دارم که به یکی از آنها جواب مثبت می‏‌دهم.

                                          

+نوشته شده در پنجشنبه 1 تیر 1391 ساعت08:07 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |