تبلیغات
دنیایه زیبایه من - چند تا خبر پیرامون جام باشگاههای اسیا

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

تیم والیبال کاله فردا شب عازم چین می‌شود

خبرگزاری فارس: تیم والیبال کاله آمل برای حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا فردا شب تهران را ترک خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: تیم والیبال کاله فردا شب عازم چین می‌شود

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از 10 تیرماه به مدت 9 روز در شانگهای چین برگزار می‌شود که تیم والیبال کاله آمل برای حضور در این رقابت‌ها فردا شب تهران را به مقصد چین ترک خواهد کرد.

تیم والیبال کاله مازندران که با قهرمانی در لیگ برتر سال 90 جواز حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا را به دست آورده است، به عنوان نماینده ایران با 12 بازیکن در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند.

* گروه بندی 17 تیم شرکت کننده در این مسابقات به شرح زیر است:

گروه اول: چین، ویتنام، افغانستان، امارات

گروه دوم: ایران، قطر، ازبکستان و میانمار

گروه سوم: قزاقستان، اندونزی، هندوستان و کویت

گروه چهارم: ژاپن، تایلند، تاجیکستان، سنگاپور و مغولستان

قهرمان این رقابت‌ها مجوز حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های جهان را کسب می‌کند.


بد قولی فدراسیون والیبال، كاله بدون یار كمكی به چین می رود

تهران – فدراسیون والیبال به وعده اش درقبال باشگاه كاله برای همكاری با این تیم در رقابت های باشگاههای آسیا عمل نكرد.

1391/04/04 - 09:07

به گزارش ایرنا، پیش از حضور تیم ملی ایران در رقابت های گزینشی المپیك جلسه ای با حضور خولیو ولاسكو و امیر خوش خبر سرمربی و سرپرست تیم ملی و بهروز عطایی و حسن منصوری سرپرست تیم كاله برگزار شد تا برای حضورملی پوشان در تركیب كاله در رقابت های باشگاه های آسیا هماهنگی شود.

حاضران دراین جلسه به توافق رسیدند كه در صورت صعود تیم ملی ایران به بازی های المپیك باشگاه كاله اجازه استفاده از پنج بازیكن ذخیره تیم ملی را در رقابت های باشگاه های آسیا داشته باشد، اما اگر ملی پوشان جواز حضور در المپیك را به دست نیاوردند، كاله ای ها بتوانند از هر بازیكنی كه بخواهند استفاده كنند.

پس از ناكامی تیم ملی ایران در راه حضور در بازی های المپیك، طبق وعده مسئولان باشگاه كاله علاوه بر ملی پوشان خود خواستار حضور مهدی مهدوی، فرهاد قائمی و محمد موسوی در تركیب تیم خود شدند، اما مهدوی به دلیل مشكلات خانوادگی و قائمی به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از این امر سرباز زدند.

محمد موسوی هم برای حضور در تركیب كاله نیازمند مجوز كتبی باشگاه اش (گیتی پسند اصفهان) است كه علی رغم توافق شفاهی میان دو طرف، هنوز خبری از مجوز كتبی نیست.

تیم كاله پس فردا(دوشنبه) برای شركت دررقابت های باشگاه های آسیا راهی شانگهای چین می شود و درهمان روز ملی پوشان والیبال ایران تمرینات خود را برای شركت در تورنمنت دوستانه واگنر لهستان آغاز می كنند، تمریناتی كه بهانه مسئولان فدراسیون و تیم ملی برای عدم همكاری با كاله شده است تا به این باشگاه بگویند كه فقط می تواند بازیكنان خود را به چین ببرد.

'بهروز عطایی' سرمربی كاله در فاصله دو روز مانده به اعزام به چین به خبرنگار ایرنااظهار كرد:علیرضا نادی از ناحیه زانو مصدوم است ‌و از فردا دركنار سایربازیكنان تمرین خواهد كرد.به این ترتیب پیش از سفر به چین حتی یك جلسه تمرینی با حضور تمام 12 بازیكن خود نمی توانیم، برگزار كنیم.

وی ادامه داد: این شرایط به تیم ما ضربه می زند . تنها نقطه امید بخش برای ما این است كه در مرحله گروهی، مسابقات دشواری نداریم و می توانیم در این مسابقات تیم خود را به هماهنگی مطلوب نزدیك كنیم.

عطایی تاكید كرد: آنقدر در این مدت مظلوم واقع شده ایم كه حاضریم حتی تا لحظه پرواز به چین هم برای رسیدن ملی پوشان صبر كنیم.

وی تصریح كرد: از تمام كسانی كه می توانند در موفقیت كاله در این رقابت ها نقش داشته باشند می خواهم كه با نگاه ملی به ما كمك كنند.

عطایی افزود:رقابت های باشگاه های آسیا باتوجه به نقشی كه در تعیین نماینده این قاره در مسابقات باشگاه های جهان دارد، از اعتبار زیادی برخوردار است و ما می خواهیم مانند سایر تیم های ایرانی حضوری موفقیت آمیز در سطح قاره داشته باشیم.

سیزدهمین دوره رقابت های والیبال باشگاه های آسیا با حضور 17 تیم از دهم تا هجدهم تیرماه جاری در شانگهای چین برگزار می شود.

كاله به عنوان نماینده ایران در گروه B با نمایندگان قطر، ازبكستان و میانمار روبرو خواهد شد.


با گیتی پسند توافق کرده بودیم اما                                                
عطایی: فدراسیون مانع از حضور موسوی شد
ما هم نماینده ایران هستیم و برای آبروی ایران بازی می کنیم

عطایی: فدراسیون مانع از حضور موسوی شد


خبرگزاری ایمنا: در حالی که توافقات لازم بین باشگاه های کاله و گیتی پسند برای حضور محمد موسوی در تیم کاله برای شرکت در جام باشگاه های آسیا انجام شده بود، فدراسیون تصمیم گرفت ملی پوشان در جام واگنر شرکت کنند.بهروز عطایی در گفتگو با ایمنا ضمن انتقاد از عدم همکاری فدراسیون گفت: ما نماینده ایران هستیم و فدراسیون باید در نظر بگیرد که اهمیت مسابقات جام باشگاه های آسیا بیشتر است یا قهرمانی تیم ملی در یک جام دوستانه؟ ما می خواستیم سه بازیکن کمکی به تیم اضافه کنیم ولی فدراسیون همکاری نکرد و ما با بازیکنان خودمان به این رقابت ها می رویم.
سرمربی تیم کاله در خصوص پیوستن محمد موسوی، بازیکن گیتی پسند به تیمش گفت: ما قصد داشتیم موسوی و دو بازیکن دیگر را به تیممان اضافه کنیم و صحبت هایی در این زمینه انجام شده بود، ما با باشگاه گیتی‌پسند هم برای در اختیار گرفتن موسوی به توافق رسیده بودیم ولی فدراسیون همکاری نکرد و نتوانستیم این کار را انجام دهیم.
وی در خصوص شرایط تیمش برای حضور در جام باشگاه های آسیا اظهار کرد: ما تمرینات خوبی داشتیم و ملی پوشانمان هم به تیم اضافه شدند و سعی می کنیم در آنجا از آبروی والیبال ایران دفاع کنیم.
عطایی در پایان صحبت هایش به انتقاد از سرمربی تیم ملی پرداخت و خاطر نشان کرد: نمی دانم یک جام دوستانه چه اهمیتی دارد که باید در اولویت فدراسیون قرار گیرد. ما هم نماینده ایران هستیم و در جام باشگاه های آسیا برای نام ایران بازی می کنیم. تیم ملی نتوانسته به المپیک برود و قهرمانی ما در آسیا و کسب جواز حضور در جام باشگاه های جهان می تواند والیبال دوستان را راضی کند اما فدراسیون اولویت را حضور ملی پوشان در جام واگنر قرار داده است. زمانی که تیم ملی برای مسابقات انتخابی المپیک آماده می شد ما نهایت همکاری را با ولاسکو داشتیم و ۵ بازیکن خود را در اختیار تیم ملی قرار دادیم و قرار شد پس از این رقابت، بازیکنان مد نظر ما به کاله اضافه شوند اما در حال حاضر ولاسکو با حضور ملی پوشان در ترکیب کاله مخالفت کرده است.


ترکیب اعزامی تیم والیبال کاله به چین مشخص شد


تیم والیبال کاله آمل فردا (دوشنبه) ساعت 22 و30 دقیقه از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) تهران را به مقصد کشور چین ترک خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، تیم والیبال کاله آمل با توجه به کسب عنوان قهرمانی در مسابقات لیگ برتر به عنوان نماینده کشورمان در رقابتهای جام باشگاههای آسیا شرکت خواهد کرد.

 طبق نظر "بهروز عطایی" سرمربی تیم والیبال کاله آمل اسامی 12 بازیکن حاضر در مسابقات جام باشگاههای آسیا اعلام شد که این نفرات شامل سعید معروف، وحید سیدعباسی، عادل غلامی، علیرضا نادی، مهدی رنجبر، شهرام محمودی، رضاقراء، حمزه زرینی، فرهاد نظری افشار، میلاد عبادی پور، آرش صادقیانی و عبدالرضا علیزاده می شود.


رقبای تیم ملی والیبال در جام واگنر مشخص شدند


تیم ملی والیبال ایران در جام واگنر با تیمهای برزیل، لهستان، كره جنوبی، روسیه و استرالیا رقابت خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، بر اساس اعلام كمیته برگزاری مسابقات والیبال جام واگنر، این رقابتها از 28 تیرماه لغایت 2 مردادماه در لهستان برگزار می شود كه علاوه بر میزبان از تیمهای ایران، برزیل، لهستان، استرالیا و كره جنوبی برای شركت در این رقابتها دعوت شده است.

لازم به ذکر است؛ تیمها روز 28 تیر ماه به محل مسابقات وارد می شوند و در روز های 30 تیرماه تا 1 مردادماه با هم پیكار می كنند و پس از پایان مسابقات 2 مرداد ماه محل برگزاری رقابتهای را ترك خواهند كرد.


نخستین تمرین با حضور تمام بازیکنان را در چین برگزار می‌کنیم!
عطایی: مسئولان نه سنگ‌اندازی کردند، نه حمایت/ توقع بی‌جایی نداشتیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم والیبال کاله آمل گفت: مسئولان فدراسیون برای جذب بازیکن کمکی برای ما نه سنگ‌اندازی کردند نه حمایت.

خبرگزاری فارس: عطایی: مسئولان نه سنگ‌اندازی کردند، نه حمایت/ توقع بی‌جایی نداشتیم

بهروز عطایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درمورد شرایط تیم کاله برای حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: قرار شد بدون بازیکن کمکی و با بازیکنان اصلی خود مسابقات را آغاز کنیم. خوش‌خبر اعلام کرده بود که آملی‌ها هیچ محدودیتی برای استفاده از بازیکنان ملی‌پوش ندارند، درحالی که شخص رئیس فدراسیون برخلاف این موضوع را اعلام می‌کند.

وی ادامه داد: احتمالا خوش‌خبر اطلاعات کافی در اختیار ندارد. ما با داورزنی صحبت کردیم و وی مخالف حضور بازیکنان تیم ملی در ترکیب تیم کاله بود و اعتقاد داشت جام واگنر مهمتر از جام باشگاه‌های آسیا است!

سرمربی تیم والیبال کاله خاطرنشان کرد: می‌گویند فرهاد قائمی مصدوم است، اما شک نکنید که وی فردا در اردوی تیم ملی حاضر خواهد شد. ما که نمی‌خواهیم بازیکنان را در رقابت‌های آسیایی قصابی کنیم؛ هم بازیکن داریم و هم پزشک. با این وضعیت حتی قائمی مصدوم می‌تواند موجب بالا رفتن ضریب اطمینان تیم شود.

عطایی گفت: نمی‌خواهیم با فدراسیون تقابل داشته باشیم، بلکه هدف ما تعامل است. خوش‌خبر در مصاحبه‌اش اعلام کرده بود که قرار بود اگر تیم به المپیک نرفت هیچ بازیکن ملی‌پوشی در اختیار کاله قرار نگیرد، درحالی که اصلا اینگونه نیست.

وی افزود: قرار بود اگر تیم به المپیک رفت ما 5 بازیکن ذخیره تیم ملی را در اختیار بگیریم و اگر هم تیم نرفت محدودیتی نداشته باشیم. از فدراسیون توقع داریم و این توقع بی جا نیست.

سرمربی تیم والیبال کاله آمل گفت: نادی از ناحیه پا کمی مصدوم است و سایر بازیکنان ملی‌پوش هم خسته هستند. برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا هنوز با 12 بازیکن اعزامی به مسابقات نتوانستیم یک تمرین مشترک برگزار کنیم و نخستین تمرین با حضور تمام بازیکنان در چین برگزار خواهد شد و این‌ها نشانه‌های خوبی نیست.

عطایی با بیان اینکه فدراسیون باید در این موضوع ورود می‌کرد، گفت: مسئولان فدراسیون سنگ‌اندازی نکردند، اما حمایت هم نکردند. مشکل ما این است که چرا فدراسیون به ما نگاه ملی نداشت؟

وی درمورد اینکه به نظر می‌رسد کاله بدون بازیکن کمکی و با 12 بازیکن خودش هم می‌تواند قهرمان شود، اظهار داشت: این ذهنیت که ما تحت هر وضعیتی قهرمان خواهیم شد غلط است و باید از بین برود. سایر کشورها با تیم ملی پا به مسابقات می‌گذارند و کار برای ما بسیار سخت خواهد بود. نمی‌دانم چگونه به این جمع‌بندی رسیده‌اند که جام واگنر مهمتر از جام باشگاه‌های آسیا است!

سرمربی تیم والیبال کاله آمل ادامه داد: مقامی که در جام واگنر کسب می شود اصلا مهم نیست و بیشتر جنبه بازی‌های دوستانه را دارد و باید ارزش گذاری کنند. بهتر است کادر فنی تیم ملی در جام واگنر از بازیکنان جدید استفاده کند.

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از 10 تیرماه به مدت 9 روز در شانگهای چین برگزار می‌شود که تیم والیبال کاله آمل برای حضور در این رقابت‌ها فردا شب تهران را به مقصد چین ترک خواهد کرد.با درخواست ولاسکو
5 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی والیبال اسامی 5 بازیکن جدید را برای در تمرینات تیم ملی اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: 5 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، خولیو ولاسکو که چندی پیش اسامی 21 بازیکن را برای شرکت در اردوی آمادگی تیم ملی برای حضور در جام واگنر لهستان اعلام کرده بود، با مشخص شدن اسامی بازیکنان ملی‌پوشی که تیم کاله مازندران را در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا در چین همراهی می‌کنند و قادر به شرکت در تمرینات تیم ملی نخواهند بود، 5 بازیکن به نام‌های فرهاد سال افزون، محمدرضا سلیمانی، علیرضا جدیدی، آرمین تشکری و پیمان کریمی را برای شرکت در تمرینات تیم ملی که از روز دوشنبه 5 تیرماه آغاز می‌شود، دعوت کرد.

به این ترتیب تمرینات تیم ملی والیبال از فردا با حضور 21 بازیکن در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی پیگیری می‌شود که اسامی اردونشینان به شرح زیر است:

پاسور: فرهاد سال افزون – مهدی مهدوی – محمد طاهر وادی

قطر پاسور: امیر غفور – محمدرضا سلیمانی

سرعتی: علیرضا جدیدی - آرمین تشکری – پیمان کریمی - محمد موسوی -  حسن صنوبری – سامان فائزی – مسعود غلامی – سعید مصطفی وند

دریافت کننده قدرتی: فرهاد قائمی – علیرضا مباشری – پوریا فیاضی – مجتبی میرزاجانپور – محمدرضا حسینی پویا

لیبرو: فرهاد ظریف – یاشار شاهینی – ناصر رحیمیخوش خبر: ولاسكو پنجشنبه به ایران بازمی گردد

تهران – سرپرست تیم ملی تیم ملی والیبال ایران گفت: خولیو ولاسكو روز پنجشنبه (هشتم تیرماه) به تهران باز می گردد تا دور جدید تمرینات ملی پوشان را زیر نظر بگیرد.

1391/04/04 - 09:07

'امیر خوش خبر' در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی از روز دوشنبه پنجم تیرماه تمرینات خود را آغاز خواهند كرد.

وی ادامه داد: این تمرینات تا زمان بازگشت ولاسكو، زیر نظر خوان سیچلو و فابین ادواردو دستیاران ولاسكو كه روز دوشنبه به ایران می آیند و همچنین ناصر شهنازی و محمد وكیلی برگزار می شود.

خوش خبر گفت: به غیر از بازیكنان تیم كاله آمل كه خود را برای شركت در مسابقات باشگاه های آسیا آماده می كنند، سایر بازیكنان دعوت شده به اردوی تیم ملی در این دور از تمرینات شركت خواهد كرد.

خولیو ولاسكو پس از ناكامی تیم ملی والیبال ایران در راهیابی به بازی های المپیك 2012 لندن به تهران بازنگشت و برای گذراندن مرخصی مستقیما از ژاپن راهی ایتالیا شد.

وی هفته گذشته اسامی 21 بازیكن را برای حضور در اردوی جدید تیم ملی معرفی كرد.

ملی پوشان ایران خود را برای شركت در تورنمنت واگنر كه از 30 تیر تا اول مرداد با حضور تیم های برزیل، لهستان، كره جنوبی، روسیه و استرالیا در كشور لهستان برگزار می شود آماده می كنند.

تیم ملی ایران كه در كسب سهمیه حضور در بازی های المپیك 2012 لندن ناكام ماند، شهریورماه در مسابقات كاپ آسیا به میدان می رود.انتقاد بهروز عطایی از فدراسیون والیبال: جام باشگاه‌ها مهم‌تر است یا جام دوستانه واگنر؟

سرمربی تیم كاله با انتقاد از عدم همكاری فدراسیون برای قرض گرفتن بازیكنان مورد نظر این تیم گفت: واقعا باید دید اهمیت رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا و احتمال قهرمانی نماینده ایران در این رقابت‌ها مهم‌تر است یا باید به دنبال موفقیت تیم ملی در رقابت‌های دوستانه جام واگنر لهستان باشیم.

بهروز عطایی در آستانه اعزام تیم والیبال كاله به رقابت‌های باشگاه‌های آسیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهاركرد: در حال حاضر تمرین‌ها را دنبال می‌كنیم. متاسفانه هیچ كمكی از سوی فدراسیون برای در اختیار گذاشتن بازیكنان كمكی صورت نگرفت و در نهایت نتوانستیم دو بازیكن مورد نظر خود یعنی قائمی و موسوی را به همراه داشته باشیم.

وی افزود: متاسفانه ولاسكو نمی‌خواهد با باشگاه كاله همكاری كند و فدراسیون هم تحت تاثیر تصمیمات اوست. ما با باشگاه گیتی‌پسند برای در اختیار گرفتن موسوی به توافق ضمنی رسیده بودیم اما این توافق در حد قول و قرار ماند و همچنان عملی نشده است.

سرمربی تیم كاله با انتقاد از تصمیم فدراسیون برای حفظ تركیب ملی‌پوشان پیش از شركت در رقابت‌های جام واگنر گفت: واقعا نمی‌دانم چرا باید اولویت فدراسیون رقابت‌های دوستانه واگنر باشد. در حالی كه تیم ملی از راهیابی به المپیك بازمانده، قهرمانی كاله در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا می‌تواند برای هواداران والیبال التیام‌بخش باشد. از سوی دیگر كاله قرار است در یك مسابقه رسمی شركت كند كه در صورت قهرمانی جواز حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان را به ارمغان بیاورد اما تیم ملی چه در جام واگنر قهرمان شود و یا آخر شود، هیچ فرقی به حال فدراسیون نخواهد داشت. با این حال جای تعجب است كه چرا فدراسیون اولویت را به حضور بازیكنان در تیم ملی و شركت در جام واگنر داده است.

عطایی یادآور شد: پیش از رقابت‌های انتخابی المپیك اولویت با تیم ملی و موفقیت ملی‌پوشان برای كسب سهمیه بود و ما در باشگاه كاله نهایت همكاری را با تیم ملی داشتیم و تمام 5 بازیكن اصلی خود را در اختیار تیم ملی قرار دادیم. همان زمان در نشست مشترك با خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی قرار شد تا پس از این مسابقه‌ها بازیكنان مورد نظر به تركیب كاله ملحق شوند. در این جلسه امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی و منصوری سرپرست كاله نیز حاضر بودند. اما جالب است كه حالا سرمربی تیم ملی قصد ندارد تا بازیكنان مورد نظر ما را بدهد.

وی تاكید كرد: در والیبال كار گروهی به مراتب از همه چیز مهم‌تر است. در رقابت‌های انتخابی المپیك 5 بازیكن تیم ملی در 5 پست تخصصی مقام‌های اول و دوم بهترین بازیكنان این مسابقه‌ها را از آن خود كردند. اما در نهایت تیمی قهرمان شد كه هیچ بازیكن برتری در میدان نداشت، حال پیدا كنید پرتقال‌فروش را! همان طور كه پیش از رقابت‌های انتخابی المپیك با قاطعیت از كسب سهمیه تیم ملی صحبت می‌كردم امروز هم خیلی راحت از قهرمانی كاله در جام باشگاه‌های آسیا می‌گویم اما من به عنوان سرمربی تیم كاله معتقدم كه قهرمانی در آسیا آسان نیست و نباید حریفان را دست كم گرفت و خود را از پیش برنده دانست.

سرمربی كاله افزود: والیبال به كار گروهی نیاز دارد. ما همچنان نیاز داریم تا بیشتر در قالب تمرین‌ها هماهنگ شویم. متاسفانه هنوز 12 نفر بازیكن كاله نتوانسته‌اند به طور منسجم و هماهنگ تمرین‌های خود را دنبال كنند و شاید ما اولین تمرین رسمی خود را در چین و سه روز پیش از آغاز مسابقه‌ها دنبال كنیم. خوشبختانه بازیكنان ملی‌پوش كاله در اختیار تیم هستند. تنها علیرضا نادی قدری از ناحیه زانو دچار مشكل شده و طی یكی دو روز آینده مشخص می‌شود كه می‌تواند به تیم ما كمك كند یا باید به استراحت بپردازد. یك بار دیگر می‌گویم كه واقعا انتظار داشتیم كه فدراسیون برای در اختیار قرار دادن سایر بازیكنان مورد نظر با ما همكاری می‌كرد اما متاسفانه این همكاری حاصل نشد.

به گزارش ایسنا، تیم والیبال كاله دوشنبه(فردا) برای شركت در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا به كشور چین سفر می‌كند و در دور مقدماتی باید به مصاف نمایندگانی از كشورهای ازبكستان، قطر و میانمار برود.


+نوشته شده در یکشنبه 4 تیر 1391 ساعت07:48 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |