تبلیغات
دنیایه زیبایه من - عكس+چند تا خبر

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.

تمرین کاله در چین عکس 2 6

تمرین کاله در چین عکس 2 10

تمرین کاله در چین عکس 2 11

تمرین کاله در چین عکس 2 15

تمرین کاله در چین عکس 2 22

تمرین کاله در چین عکس 3 22

تمرین کاله در چین عکس 3 20

تمرین کاله در چین عکس 3 16

تمرین کاله در چین عکس 3 13

تمرین کاله در چین عکس 3 5

تمرین کاله در چین عکس 3 1

تمرین کاله در چین عکس 1 21

تمرین کاله در چین عکس 1 22

تمرین کاله در چین عکس 1 23

تمرین کاله در چین عکس 1 27

تمرین کاله در چین عکس 1 19

تمرین کاله در چین عکس 1 16تمرین کاله در چین عکس 1 7

تمرین کاله در چین عکس 1 6

تمرین کاله در چین عکس 1 4
تمرین کاله در چین عکس 1 2
والیبال جام باشگاه های آسیا - چین
جدال در سالنی کوچک، اما با امکانات مناسب

خبرگزاری فارس: مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا در سالنی با ظرفیت 1600 نفر، اما با امکاناتی مناسب برگزار خواهد شد.

خبرگزاری فارس: جدال در سالنی کوچک، اما با امکانات مناسب

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، مسابقات گروه های B و C والیبال جام باشگاه های آسیا در حالی در سالن «جابی» شانگهای برگزار می شود که این ورزشگاه ظرفیت پذیرش 1600 تماشاگر را دارد، اما از امکانات مطلوبی برای برگزاری مسابقات این دو گروه برخوردار است.

هرچند مسابقات تیم تانگ دیناستی چین در سالن نزدیکتر به هتل تیم ها یعنی «لوئان» برگزار می شود، اما سالن جابی نیز از امکانات خوبی برای برگزاری مسابقات کاله برخوردار است.

سالن جابی در 7 کیلومتری هتل ریفونت شانگهای قرار دارد و تیم ها برای رسیدن با آن 30 دقیقه در راه خواهند بود. در این درحالی است که سالن لوئان تنها یک کیلومتر با هتل اقامت تیم ها فاصله دارد.

تیم والیبال کاله در صورت صدرنشینی در گروه خود در مرحله مقدماتی تا پیش از مسابقه فینال در این سالن رقابت خواهد کرد.

چینی ها از سالن جابی برای مسابقات مختلفی همچون والیبال و بدمینتون استفاده می کند و این روزها با بازسازی آن و اضافه کردن کفپوش استاندارد روی پارکت سالن، این محل آماده برگزاری مسابقات است.

سالن کنفرانس بزرگی هم در این سالن طراحی شده تا خبرنگاران بتوانند به راحتی اخبار خود را مخابره کنند.

امروز در حاشیه مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا 3 نشست و ضیافت برگزار می شود؛ جلسه تکنیکال میتینگ یا جلسه هماهنگی مسابقات جام باشگاه های آسیا در هتل ریفونت شانگهای برگزار خواهد شد. ساعت 16:45 هم کنفرانس خبری مسابقات در همین هتل برگزار می شود و ضیافت شام به مناسبت شروع مسابقات نیز ساعت 18:30 در رستوران تانک دیناستی شانگهای برگزار خواهد شد.

هرچند میزبانی چینی ها در جام باشگاه های آسیا در روزهای ابتدایی ورود نماینده ایران به شانگهای تعریف چندانی نداشت، اما با نزدیک شدن به زمان آغاز مسابقات هه چیز با نظم و ترتیب خاصی دنبال می شود.

مسابقات تیم والیبال کاله در جام باشگاه های آسیا از روز شنبه (10 تیر)‌آغاز می شود.
والیبال جام باشگاه های آسیا - چین
کاروان کاله کامل شد/ نادی کمتر تمرین کرد

خبرگزاری فارس: با اضافه شدن رضا قرا و علی فرهادی، بازیکن و پزشک تیم والیبال کاله، کاروان این تیم در جام باشگاه های آسیا ۲۰۱۲ کامل شد.

خبرگزاری فارس: کاروان کاله کامل شد/ نادی کمتر تمرین کرد

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، رضا قرا و علی فرهادی بعد از ظهر روز گذشته وارد شانگهای شدند و در هتل ریفونت، محل اقامت تیم ها مستقر شدند.

با اضافه شدن قرا ترکیب 12 نفره کاله در جام باشگاه های آسیا کامل شد و نخستین تمرین 12 نفره این تیم امروز برگزار خواهد شد.

قرا به دلیل مشکل سربازی نتوانسته بود با کاروان کاله راهی شانگهای شود و از همین رو با 2 روز تاخیر به چین رسید.

تیم والیبال کاله، نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا درحالی نخستین تمرین خود در سالن اصلی محل برگزاری مسابقات را روز گذشته و به مدت 90 دقیقه برگزار کرد که تقریباً تمام بازیکنان با شادابی خوبی تمرین می کردند.

سالن «جابی» شانگهای محل برگزاری مسابقات گروه های B و C جام باشگاه های آسیا است و نخستین تمرین کاله در این سالن برگزار شد.

بهروز عطایی، سرمربی آملی ها در این تمرین کار را با گرم کردن و تمرینات ساده با توپ آغاز کرد و بخش عمده تمرین را به تمرینات شبیه مسابقه اختصاص داشت.

عطایی در این تمرینات در مناطق مختلف بازیکنان را می سنجید و با زدن سرویس توسط مربیان، تاکتیک های مسابقه از سوی بازیکنان اصلی و ذخیره مرور می شد.

سرمربی کاله در نخستین تمرین این تیم در سالن جابی کمتر به علی نادی کاپیتان تیم ملی فشار آورد و ترجیح داد دیگر سرعتی زن ها بیشتر کار کنند.

کاله تلاش دارد امروز و تنها یک روز مانده به مسابقات نیز در این سالن تمرین کند.

مسابقات تیم والیبال کاله در جام باشگاه‌ های آسیا از فردا، 10 تیر با مسابقه برابر نماینده ازبکستان آغاز می شود.


پشت خط زن برزیلی 20 تیرماه به ایران می آید
قرار است، 20 تیر ماه بازیکن پشت خط زن تیم ملی والیبال برزیل به ایران سفر کند.به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، مسئولان باشگاه پیشگامان کویر یزد برای تکمیل و تقویت ترکیب بازیکنان خود با پشت خط زن تیم ملی برزیل وارد مذاکره شده اند.

قرار است این بازیکن در تاریخ 20 تیر ماه امسال با سفر به ایران و حضور در استان یزد از سوی اعضای کادر فنی تیم والیبال پیشگامان کویر یزد مورد تست گیری قرار گیرد. در صورتی که پاسخ تست های پزشکی و فنی وی مورد تایید قرار گرفت قرار داد همکاری میان آنها منعقد خواهد شد.

این بازیکن از سوی یکی از باشگاههای ایتالیا هم پیشنهاد همکاری داشته است اما با توجه به بررسی هایی که انجام داده شرایط کشور ایران و بازی با تیمهای ایرانی را به حضور در دیار لاجوردی پوشان ترجیح داد.

گفتنی است؛ این بازیکن پشت خط زن در سال 2010 به همراه تیم برزیل به عنوان قهرمانی جهان دست یافت.+نوشته شده در جمعه 9 تیر 1391 ساعت06:38 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |