تبلیغات
دنیایه زیبایه من - عكس+چند تا خبر

دنیایه زیبایه من

زندگیه زیبا و عاری از هرگونه زشتی و بدی حقه همه ماست.


کاله میانمار را درهم کوبید

کاله میانمار را درهم کوبید 1تیم والیبال کاله آخرین مسابقه خود در مرحله گروهی رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا را سه بر صفر از نماینده میانمار برد تا به عنوان تیم نخست گروه B  ، مسابقات مرحله بعدی را از روز جمعه آغاز کند.

به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال، کاله مسابقه خود برابر میانمار را امروز در65 دقیقه و با امتیازهای (۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر 11) برد.

بهروز عطایی، سرمربی کاله در این مسابقه برخلاف دیدارهای قبل از شهرام محمودی پشت خط زن خود استفاده نکرد و رضا قرا را از ابتدا وارد میدان کرد. در میانه های ست اول نیز عطایی سید عباسی را جایگزین معروف کرد.

تیم کاله در ست دوم فرهاد نظری افشار قدرتی زن ثابت خود را نیز در زمین نداشت و به جای او میلاد عبادی پور جوان به میدان آمد.

در این دیدار تقریبا راحت سرمربی کاله رفته رفته بازیکنان اصلی را بیرون کشید و تنها عادل غلامی تا پایان مسابقه از جمع بازیکنان اصلی در زمین حضور داشت.

کاله پس از این مسابقه، فردا و پس فردا را استراحت می کند  و روز جمعه با تیم دوم گروه D مسابقات که احتمالا تایلند خواهد بود مسابقه می دهد. دیدار نمایندگان ژاپن و تایلند عصر چهارشنبه برگزار می شود تا تکلیف تیم های صعود کننده گروه D مسابقات مشخص شود.


گزارش تصویری از دیدار کاله ایران - میانمار

کاله ایران - میانمار عکس1 23

کاله ایران - میانمار عکس1 21

کاله ایران - میانمار عکس1 17

کاله ایران - میانمار عکس1 20

کاله ایران - میانمار عکس1 15
کاله ایران - میانمار عکس1 16

کاله ایران - میانمار عکس1 13کاله ایران - میانمار عکس1 4
کاله ایران - میانمار عکس2 22

کاله ایران - میانمار عکس2 19

کاله ایران - میانمار عکس2 15


کاله ایران - میانمار عکس2 16


کاله ایران - میانمار عکس2 13


کاله ایران - میانمار عکس2 6کاله پیروز مسابقه فرا آسیایی    

کاله پیروز مسابقه فرا آسیایی 1


كاله نماینده والیبال کشورمان در جام باشگاه های آسیا عصر امروز(۱۲ تیر) ‌دومین مسابقه خود در این رقابت ها را با نتیجه سه بر یک از تیم چند ملیتی العربی قطر برد و در صدر گروه C مسابقات قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال، دومین بازی کاله ساعت ۱۳ به وقت تهران در سالن ژابی شهر شانگهای آغاز و درحالی که ۱۲۰ دقیقه به طول انجامید کاله با امتیازهای (۲۵ بر ۲۰، ۲۹ بر ۲۷،۲۴ بر ۲۶ و ۲۵ بر ۱۶  )به سود خود تمام کرد.

بهروز عطایی، همچون بازی اول،  مسابقه را با ترکیب معروف، محمودی، زرینی، نظری افشار، نادی، غلامی و علیزاده آغاز کرد و سرمربی العربی نیز پمپل، لئوناردو، ابراهیم، الجمانی، بسان، جمعه و ریبریو را به میدان فرستاد.

 ست نخست این مسابقه پایاپای پیش می رفت اما تاکتیک بهروز عطایی در زدن سرویس های کنترلی و بدون ریسک درصد خطای سرویس کاله را پایین آورد و این ست را به نماینده کشورمان داد.

چند اشتباه فردی در ست دوم سبب شد تا قطری ها در لحظایی از بازی حتی از کاله پیش بیافتند اما در پایان اسپک های زرینی به کمک کاله آمد. عطایی در میانه های این ست از دو تعویض قرا و سید عباسی به جای معروف و محمودی استفاده کرد و حتی با شجاعت به میلاد عبادی پور بازیکن جوان خود میدان داد.


در ابتدای ست سوم مسابقه العربی پنج امتیاز از کاله پیش افتاد ولی سرویس های عادل غلامی و دریافت داخل میدان معروف و علیزاده بار دیگر بازی را برگرداند. در طول ست سوم درصد خطای سرویس العربی بالا بود و بازیکنان کاله هم چندین سرویس را در لحظات حساس خراب کردند.

عطایی در ست سوم همچون ست قبل تر از دو تعویض خود استفاده کرد و به میلاد عبادی پور هم باز میدان داد اما اشتباهات فردی بازیکنان آنقدر بالا بود که ست را قطری ها به سود خود تمام کنند.

العربی در تمام ست چهارم حریفی دست پا بسته برابر کاله بود وبازیکنان این تیم دیگر توانی برای مقابله با کاله نداشتند. سعید معروف پاسور کاله و تیم ملی کشورمان در این ست سالوادور کوبایی را چندین بار تک دفاع کرد.

 قضاوت دیدار تیم های کاله و العربی را داورانی از چین و اندونزی بر عهده داشتند.

تیم والیبال کاله فردا در سومین مسابقه خود در جام باشگاه های آسیا به مصاف نماینده میانمار می رود.


محمودی: بهنام اسطوره بود، با او فاصله دارم


محمودی بهنام اسطوره بود، با او فاصله دارم 1


شهرام محمودی، پشت خط زن تیم والیبال کاله در جام باشگاه های آسیا گفت: برادرم بهنام یک اسطوره در والیبال ایران بود که تا مدت ها تکرار نمی شود. الان هم با  وجود اینکه الگوی من او بوده اما همچنان با بهنام فاصله دارم.

محمودی به خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال به شانگهای گفت: مصدومیت کتفم تقریبا به طور کامل رفع شده و با کمک دکتر فرهادی همه چیز روبه راه است فقط باید تا چند ماه دیگر تمرینات با کش را ادامه دهم.


پشت خط زن تیم کاله با اشاره به اینکه در سال ۸۷ با تیم پیکان قهرمان جام باشگاه های آسیا شده، گفت: شک نکنید که جام باشگاه ها نسبت به قبل سطحش بالاتر رفته و  حضور ملی پوشان کشورهایی مثل چین و ژاپن و بازیکنان خارجی تیم قطر بازی های جذابی را رقم خواهد زد.

محمودی با بیان ایکه بعد از جام باشگاه های آسیا به مسابقات نیروهای مسلح ایران می رود، گفت: من نمی توانم به اردوی تیم ملی بروم چون سربازم و می بایست در رقابت های داخلی نیروهای مسلح شرکت کنم.

وی افزود: درباره جام واگنر هم باید با سرپرست تیم ملی صحبت کنم تا وضعیتم مشخص شود.


هیات رئیسه فدراسیون والیبال در جمع ملی پوشان


اعضای هیات رئیسه فدراسیون والیبال عصر شنبه بعد از برگزاری دومین نشست خود در سال 91 به پیشنهاد شریف زاده به سالن والیبال فدراسیون والیبال رفتند و در جمع ملی پوشان حاضر شدند.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، در این نشست محمدرضا داورزنی رئیس، حلیم شرعی نایب رئیس فدراسیون والیبال،  احمد ضیایی،  علی ذبیحی، شریف زاده، عبدالله جلایر، سید هادی حسینی به عنوان اعضای هیات رئیسه فدراسیون والیبال ، دکتر خسرو ابراهیم رئیس سازمان تیمهای ملی و خبره ورزشی، عباس مفیدی بازرس، صدیقه کعبی زاده نایب رییس بانوان، نادر شوندی رییس کمیته آموزش و پژوهش، غلامرضا نوروزی رئیس کمیته پزشکی، منوچهر پورحسن رییس سازمان لیگ و محمود نوری حضور داشتند. در زمان حضور هیات رییسه در تمرین، ملی پوشان در حال تمرین تاکیتکهای گروهی و تیمی بودند و اعضای هیات رئیسه دقایقی به تماشای تمرینات پرداختند.

بعد از پایان تمرینات، کادر فنی تیم به همراه بازیکنان به  گفتگو با اعضای هیات رییسه پرداختند.  شریف زاده نیز به نمایندگی از هیات رییسه چند دقیقه ای با بازیکنان صحبت کرد که رضایت از عملکرد تیم ملی در مسابقات انتخابی المپیک از جمله محورهای این گفتگو بود.

وی تاکید کرد: در سالهای اخیر توقع افکار عمومی از والیبال ایران افزایش بسیار زیادی داشته است اما به رغم این افزایش، نظر سنجی ها نشان می دهد که مردم ایران از عملکرد تیم ملی در توکیو به رغم صعود نکردند به المپیک رضایت دارند. ما به شما افتخار می کنیم و امید واریم در آینده شاهد موفقیتهای روزافزون والیبال ایران در میادین بین المللی باشیم.

شریف زاده تصریح کرد: در این نشست هیات رئیسه هم برنامه راهبردی فدراسیون برای رشد و توسعه والیبال ایران و حضور قدرتمند در مسابقات 4 سال آینده در دستور کار فدراسیون قرار گرفت و امیدورام ملی پوشان نیز با انگیزه بیشتر در تمرینات شرکت کنند تا فدراسیون را در رسیدن به اهداف تعیین شده همراهی کنند.


آغاز تمرینات تیم ملی والیبال عكس2 7

آغاز تمرینات تیم ملی والیبال عكس2 5

آغاز تمرینات تیم ملی والیبال عكس1 4

آغاز تمرینات تیم ملی والیبال عكس1 5

آغاز تمرینات تیم ملی والیبال عكس1 10

ملی پوشان با ولاسکو جدی آغاز کردند عکس 1 1

ملی پوشان با ولاسکو جدی آغاز کردند عکس 1 4

ملی پوشان با ولاسکو جدی آغاز کردند عکس 1 9

ملی پوشان با ولاسکو جدی آغاز کردند عکس 1 18

 


زرینی بهترین بازیکن کاله در بازی با العربی


کاله ایران - العربی قطر عکس1 14

حمزه زرینی، ملی پوش تیم والیبال کاله امروز در مسابقه این تیم برابر العربی قطر با کسب ۱۹ امتیاز بهترین بازیکن کاله بود و پمپل آلمانی هم برای العربی ۲۰ امتیاز کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال، دومین مسابقه کاله در رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا در حالی عصر امروز در سالن ژابی شانگهای با پیروزی سه بر یک کاله برگزار شد که عادل غلامی و زرینی هر کدام با چهار دفاع منجر به امتیاز، بهترین مدافعان روی تور کاله بودند.

شهرام محمودی پشت خط زن کاله نیز امروز ۱۵ امتیاز کسب کرد.

عبدالرضا علیزاده لیبروی کاله هم بهترین دریافت کننده میدان بود و ۶۱ درصد دریافتهایش با موفقیت همراه بود.


عطایی: روز به روز بهتر می شویم

کاله ایران - العربی قطر عکس2 14سرمربی تیم والیبال کاله بعد از دومین برد این تیم در جام باشگاه های آسیا گفت: بعد از چند ماه تعطیلی لیگ و حضور ملی پوشان کاله در اردوی تیم ملی این دومین باری بود که بازیکنان ما در یک بازی رسمی در کنار هم قرار گرفتند و من اعتقاد دارم بازیکنان کاله در هر بازی بهتر از بازی قبل خواهند بود.

بهروز عطایی به خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال به شانگهای گفت: امروز مقابل یکی از مهمترین رقبایمان در جام قرار گرفتیم و هرچند خیلی ایده‌ آل نبودیم اما پتانسیل و توانایی تیم  سبب پیروزی در این مسابقه شد.

عطایی با اشاره به انگیزه بازیکنان کاله در ست های ابتدایی مسابقه گفت: این یکی از مشکلات فرهنگی در ورزش ماست که بعد از برد دو ست احساس می کنیم. ما می توانستیم در ست سوم، بازی را تمام کنیم و به نظرم والیبال ما باید کم کم به سمتی برود که این مشکلات را نداشته باشیم.


عطایی درباره دو تعویض کاله در بازی با العربی و میدان دادن به میلاد عبادی پور گفت: من به تک تک بازیکنانم اعتقاد دارم و درباره عبادی پور هم معتقدم اگر او قدر خودش را بداند و سرمایه گذاری لازم هم روی او انجام شود، روزی یک از بهترین بازیکنان ایران خواهد بود.

وی افزود: درباره دو تعویضه قرا و سید عباسی هم باید بگویم آن ها بازیکنان خوبی هستند و می توانند جای محمودی و معروف کار کنند و با این شرایط از آن ها در مسابقات استفاده خواهم کرد.

تیم والیبال کاله عصر امروز دوشنبه 12 تیرماه در دومین مسابقه خود در جام باشگاه های آسیا با نتیجه سه بر یک از سد تیم قدرتمند العربی گذشت.برنامه چهارمین روز والیبال جام باشگاه های آسیا

رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا فردا( ۱۳ تیر) با انجام  پنج مسابقه در شانگهای چین دنبال می شود.

به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال، برنامه مسابقات فردا به وقت تهران به شرح زیر است:

سنگاپور ـ مغولستان: ساعت  ۷ صبح    سالن ژابی
هند ـ    ساماتور اندونزی: ساعت ۱۰ صبح   سالن لوان
 تورا آروس ژاپن ـ   ترکمنستان : ساعت ۱۰ صبح  سالن ژابی
ویتنام ـ تانگ دیناستی چین : ساعت ۱۳   سالن لوان
کاله ایران ـ میانمار: ساعت ۱۳ سالن ژابی


گزارش تصویری از دیدار کاله ایران - العربی قطر
کاله ایران - العربی قطر عکس1 2

کاله ایران - العربی قطر عکس1 3

کاله ایران - العربی قطر عکس1 7

کاله ایران - العربی قطر عکس1 10

کاله ایران - العربی قطر عکس1 17

کاله ایران - العربی قطر عکس2 2

کاله ایران - العربی قطر عکس2 8

کاله ایران - العربی قطر عکس2 15

کاله ایران - العربی قطر عکس2 19

کاله ایران - العربی قطر عکس2 16

کاله ایران - العربی قطر عکس3 16
کاله ایران - العربی قطر عکس3 14

کاله ایران - العربی قطر عکس3 12

کاله ایران - العربی قطر عکس3 6


کاله ایران - العربی قطر عکس3 1
کاله ایران - العربی قطر عکس3 4


+نوشته شده در دوشنبه 12 تیر 1391 ساعت03:58 ب.ظ توسط ترانه | نظر یادت نره |